Darilo za Abrahamovko (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Anonimen -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 15:35:34)

Moja tašča bo cez par tednov praznovala 5o. rojstni dan.

Mi lahko prosim, malo poveste, kaj se kaj kupuje ob takih prilikah. Sem cela leva in res nimam pojma, kaj naj ji kupimo.




MarijaPo -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 15:39:28)

Jaz bi ji kupila kaksno drago vazo, odvisno kaksen clovek je, ce je taka vsa bogata in fensi, potem ji velik teglc za roze s ful lepimi rozami ne bo tok pomenil kot draga vaza.




polona2 -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 15:52:00)

Jezikovni tečaj??? Vikend v toplicah??? Polet z balonom??? Fotografiranje aure???Kolo??? Digitalni fotoaparat???Praga??? Benetke???




Anonimen -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 15:54:06)

Hvala za predloge, punce.

Pozabila sem omenit, da so žepi zelo plitki trenutno.

Bom morala nekaj bolj skromnega, pa zato iz srca varianto usekat.




polona2 -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 16:23:56)

Fotografiranje aure stane okrog 10.000 sit, masaža s vročimi kamni stane okrog 6.000 sit, solidno žensko kolo dobiš za 30.000 sit(Hervis), preglej spletne strani turističnih agencij, ponujajo izlete za male pare...




Anonimen -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 16:40:02)

Btw jaz živim na Nizozemskem. In ne da nočem kupiti kaj zgoraj naštetega, ampak si ne morem privoščiti prav ničesar od zgoraj naštetega, žalostno vem, a tako pač je.
Polona2, hvaležna sem ti za predloge in trud.




polona2 -> Darilo za Abrahamovko (9.9.2005 17:02:45)

Aja, na Nizozemskem, že kar nekaj let, odkar sem bluzila po tistem koncu...Bom pa sigurno še kdaj šla...

Škoda, ker ni bilo pravega predloga, naštela sem ti vse tiste, ki smo jih že podarjali abrahamovcem v mojem krogu.
Saj ti bo še kakšna punca kaj napisala,
(kaj pa Ikea, imaš kakšno v bližini, tam kar mrgoli idej za darila???)
srečno roko pri izbiri,lp!




Stran: [1]