ADD - poremecaj paznje bez hiperaktivnosti (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


UniqueCR -> ADD - poremecaj paznje bez hiperaktivnosti (13.12.2012 22:33:22)

Pozdrav, bolujem od deficita paznje od svoje 10. godine ali mi je tek nedavno dijagnosticiran, ali sam ja primjetio mnogo ranije promjene u skoli, povlacenju ponasnju, u drustvu i opcenitom funkcioniranju u zivotu. Jednostavno sam od izvandrednog kapacetiteta poslije toga spao na nistariju doslovno, u svemu.. iskljucivana usred razgovora, sanjarenjima i sl. tamo negdje od 13. kad sam dosao malo do sebe sam sve shvatio napokon. Usput je tu stigao razvod braka koji nitko nemoze zaboraviti, uvijek ostane urezana taj majcinski topli zagrljaj u srcu koji ti je nedostajao. Plus sto ga ja nikad nisam ni dobio jer sam imao tesko djetinjstvo ali hajmo na temu i ono sto me zanima, NADAM SE VASIM ODGOVORIMA I POMOCI.

Pisem iz Mostara iz Bosne i Hercegovine. Molim Vas iz prvog posta ili netko drugi bilo tko zna da napise kod kojeg ste psihijatra i gdje dobili recept za Ritalin U SLOVENIJI KAZEM OPET U SLOVENIJI posto ovamo postoje procedure velike i vrlo tesko je doci do necega, a bolujem od ADD-a vec dugo vremena.

Nadam se da ste me razumjeli i znaci zanima me samo ime psihijatra/psihijatara koji su zeljni uz nalaz i terapiju to propisati. Isto tako treba mi njihov kontakt broj i stranica neka ili nesto.

HVALA SVIMA PUNO UNAPRIJED I NADAM SE ODGOVORIMA, HITNO JE!!!




Stran: [1]