hemeroidi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


pinkiponki -> hemeroidi (17.12.2012 8:37:35)

Zanima me, če ima katera težave s tem. Sicer nikoli nisem imela težav, ampak trije porodi so očitno naredili svoje in zadnje dva meseca imam tak zopr občutek, niti me ne peče ali boli, lahko grem na blato, samo vem, da neki je. Bila sem bila pri zdravniku, pa mi je dal ene svečke in kremo, pa se mi zdi, da je še slabš. A mi lahko poveste, če poznate kaj učinkovitega, ker se bojim, da bom drugače morala na poseg verjetno, ker me vse skupaj moti, verjetno ni druge variante. Lepo prosim za izkušnje in nasvete, če je katera na takem posegu že bila.




SMT3 -> RE: hemeroidi (17.12.2012 8:42:44)

Ognjičevo mazilo od Oblaka.Pa še notri maži.Drugače pa ,če imaš bide,umivaj s hladno vodo.




Doll -> RE: hemeroidi (17.12.2012 11:44:10)


IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Zanima me, če ima katera težave s tem. Sicer nikoli nisem imela težav, ampak trije porodi so očitno naredili svoje in zadnje dva meseca imam tak zopr občutek, niti me ne peče ali boli, lahko grem na blato, samo vem, da neki je. Bila sem bila pri zdravniku, pa mi je dal ene svečke in kremo, pa se mi zdi, da je še slabš. A mi lahko poveste, če poznate kaj učinkovitega, ker se bojim, da bom drugače morala na poseg verjetno, ker me vse skupaj moti, verjetno ni druge variante. Lepo prosim za izkušnje in nasvete, če je katera na takem posegu že bila.


Kako pa veš da so 100% hemeroidi? jaz niti pod razno ne bi vzela neko zdravilo ,če ne znam kaj mi je [sm=zmeden.gif]
zdravnik naj te pošlje na retroskopijo pa boš potem vedela kaj je na stvari.
prvič: niti ne veš ,če gre za dotično stvar
2. že razmišljaš o posegu ,a sploh ne veš kaj ti je [sm=zmeden.gif]
Pojdi do zdr. in naj ti da napotnico.Pregled ni nič groznega [sm=smiley1.gif]




pinkiponki -> RE: hemeroidi (18.12.2012 7:57:28)

Ja moj zdravnik je rekel, da so hemeroidi, zato pač sklepam, da je to to...in mi je rekel, če krema in svečke ne pomagajo, da mi bo dal napotnico za ta poseg, tko da nič sama ne sklepam kr tko na pamet [sm=smiley1.gif]




Doll -> RE: hemeroidi (18.12.2012 8:16:17)

Torej sklepam da je tvoj zdravnik videl,pogledal v rektum .
Sori,sam oba kar tako sklepata [sm=smiley36.gif]
Pa brez zamere




arabela* -> RE: hemeroidi (23.12.2012 23:01:37)

Hadensa krema full pomaga.

Menda pa se dobi samo v Avstriji[sm=smiley1.gif]




Urska09 -> RE: hemeroidi (6.1.2013 21:54:34)

Tudi sama imam po drugem porodu občasno težave, pa sem že bila enkrat na posegu. Probaj še s pravilno prehrano: nič začinjenega, pekočega, nič oreškov, arašidov, nič alkohola, čim manj polnozrnatega, veliiiiiiiko tekočine, najbolje vode ampak res, jaz se kar nalivam, ko se mi pojavijo. Potem, prhanje z mrzlo vodo vsak večer. V lekarni se dobijo eni magnetki. Dva sta v kompletu. Vsak večer si izmenično enega vstaviš v danko in to ponavljaš 10dni. Pomaga, pa ne vem v čem je fora. Jaz sem jih pred leti kupila, so bili pa kar dragi. 100 eur komplet.
Tisti, ki smo k temu nagnjeni, moramo ves čas paziti na to. Predvsem, da mehko odvajaš blato. To je zelo pomembno.
Poskusi vse, kar je možno, ker tudi poseg ni rešitev za večno. Pa še boli kot [sm=hudicek1.gif]




Stran: [1]