|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 10:09:06   
neja
Do katerega meseca oz. tedna ste lahko spale na trebuhu? Jaz sem sicer v 15 tednu in mi spanje na trebuhu še ne povzroča težav, ampak vseeno se ob tem nelagodno počutim in čeprav je verjetno trapasto, se mi zdi, da mali pikici v trebuhu ob tem ni prijetno. Kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 10:12:20   
Udb
Dokler paše tebi tudi otročku ne škodi. Jaz sem spala na trebuhu tam nekje do 18 tedna, potem me je pa že preveč tiščalo! Ne kompliciraj in delaj po zdravi pameti.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 10:19:12   
anckabancka
Jaz sem dolgo spala na trebuhu, ker sem imela eno nogo pokrčeno in se bila tako napol na trebuhu. Mi je kar pasalo. Ker ležanja na levem boku sem se totalno naveličala.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 13:44:58   
mml
Jaz sem konec 28. tedna in se še vedno kdaj pa kdaj zbudim ponoči, ko spim na trebuhu...no ne čisto...ampak tako na tričetrt...pokrčena ena noga in nasprotna roka pod medenico...dete v trebuhu občasno protestira, večinoma je pa čisto ok.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 15:36:32   
Felicity
Nekje do 20/22 tedna.
Saj te telo samo opozori, kar naenkrat ti ni več komot. In poiščeš drugo varianto.


LP

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.9.2005 19:17:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 19:35:20   
*hana*
Jaz sem v 21 tednu, pa ni še nobenih težav v nobenem položaju in na srečo s spanjem na sploh.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spanje na trebuhu
10.9.2005 20:07:55   
tinkamiška
Jst sem 24t in spim na pol na trebuhu, si dam en pouštr pod pokrčeno nogo pa kr nekako gre. Na desnem boku sploh ne morem spat, ker me začne takoj hrbet bolet, na levem pa gre, samo mi še najbolj paše v položaju, ki sem ga opisala na začetku

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spanje na trebuhu
11.9.2005 12:13:22   
neja
No, pol pa še jaz lahko veselo kar nekaj časa spim na trebuhu

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spanje na trebuhu
12.9.2005 14:47:33   
GILDA
jaz sem v 16 tednu pa tudi sem se par noči s tem ubadala, zdaj pa kot pravijo punce me ze telo samo opozori, da naj se obrnem,....ma verjetno si bom kupla nek tak dolg povšter ki ga zajahaš pa kao spiš na pol trebuhu,..mi je zgledal ok.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spanje na trebuhu
12.9.2005 14:54:14   
ameli
Gilda, najbolje si je kupit tisto dolgo kačo (se ne spomnim, kako se reče slovensko!), ki jo lahko potem uporabljaš tudi pri dojenju. Jaz jo uporabljam sedaj cca. 1 mesec in je super . Daš si jo lahko pod hrbet, med kolena, pod trebuh,... in se popolnoma prilagaja telesu (še moj jo včasih uporablja).Sem pa v Toysrus dala zanjo le 10 evrov.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spanje na trebuhu
13.9.2005 14:12:24   
GILDA
kje je ta ToYsrus? jaz sem gledala glih to kačo in je dolga 1,70m in stane 7990sit.2x več!!!

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?