Elektronska varuška s senzorjem gibanja (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


lili82 -> Elektronska varuška s senzorjem gibanja (1.1.2013 11:21:55)

Pozdravljene!

Z možem se odločava za nakup varuške s senzorjem gibanja (ki se vključi, če otrok neha dihat).

Zanima me, ali ima katero to zadevo doma? Predvsem me zanima, če ima katera znamko Tommee Tippee in kako je zadovoljna.

Hvala :)





Anonimen -> RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja (1.1.2013 19:36:19)

Imamo to zadevo od Angel Care in smo zelo zadovoljni ... TT pa ne poznam.




švicarka -> RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja (15.2.2013 0:43:33)

Mi imamo tudi Angel Care in je super.
Senzor gibanja je kar fajn stvarca, si bolj miren, predvsem v prvih mesecih. Ko ne potrebuješ več senzorja ga preprosto odklopiš in uporabljaš naprej kot "navadno" varuško. Je res malo dražji, midva sva jo kupila preko Ebay, pride malo ceneje kot pri nas.




Taddy78 -> RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja (8.3.2013 13:16:10)

Imeli smo TT, ampak samo senzor dihanja. Pomoje so tak vsi narejeni po istem sistemu (plošča za pod jogi povezana s "škatlco" ki utripa po otrokovem dihanju in ko ne zazna gibanja, začne piskat).
Smo ga pa uporabljali do 5.meseca, ker ko začnejo krožit po postelji, to samo piska [sm=smiley36.gif]




coeur -> RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja (15.4.2013 9:21:23)

Mi smo tudi imeli Angel Care. Se nam je na začetku (do nekje enega meseca starosti) parkrat vključil (enkrat sva morala z može hčerkico kar v redu stresti (res je mogoče, da je tako trdno zaspala), ampak od takrat nismo šli do 18. meseca NIKAMOR brez. Mene je pomirilo in  tudi sedaj v drugo je že pripravljen.




Stran: [1]