Nupo - kateri okus (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


katipi -> Nupo - kateri okus (12.1.2013 17:17:36)

Tiste, ki ste že poskusile nupo izdelke, kateri okus vam je najbolj všeč? Sama sem jih nekaj poskusila in zaenkrat sta mi še najboljša kakav in caffe late.




Brinčika -> RE: Nupo - kateri okus (12.1.2013 18:41:24)

Ravno včeraj sem prvič probala nupo- jagoda, za njega sem se odločila ker sem brala na forumu da so ga ful hvalili, kritizirali so pa belo kavo ga je slabega okusa in piščančjo juho, zelenjavna da je kar okusna. Tako da vas res prosim tudi jaz za kak vaš nasvet glede okusov, kakšni so vam, vleče me napitek bela kava vendar se ga neupam kupit da ga nebi potem vrgla, sem pa visela da imajo tidi gozdne sadeže.




katipi -> RE: Nupo - kateri okus (12.1.2013 21:07:10)

Tudi jaz sem brala, da bela kava ni dobrega okusa, ko sem jo pa poskusila, mi je bil okus všeč. Gozdni sadeži in ostali sadni okusi mi niso tako zelo, vendar so vseeno ok. Ni ga, ki bi mi bil zanič.[sm=smiley1.gif] Piščančje juhe še nisem poskusila (obstaja?), sem pa beluševo, zelenjavno in tajsko in od teh sta mi prvi dve ok.

Aha, sem pogledala na net, tajski piščanec je najbrž tista piščančja, kajne? Meni sta ostali dve boljši.[sm=smiley1.gif]




Brinčika -> RE: Nupo - kateri okus (14.1.2013 17:40:13)

A ima še katera kakšne izkušnje z nupo- tom, okusi?




mmajaa_ -> RE: Nupo - kateri okus (14.1.2013 22:17:34)

Jaz sem si vse kupila in so mi vsi ok. Bela kava celo najboljsa, pa drugace nisem ljubiteljica kave. Se najbolj imam s sadnjimi probleme. Juhice so mi pa tudi dobre. Un tajska je kr spicy :) Imam pa veliko napitkov viska, ce bi katera kaksnega zelela (za nizjo ceno seveda). Sem se ful navdusila nad nupom in sem si potem vse kupla, zdej pa mi stoji, ker ga ne smem pit zaradi zdravstvenih tezav. :(




mmajaa_ -> RE: Nupo - kateri okus (14.1.2013 22:18:40)

Jaz sem si vse kupila in so mi vsi ok. Bela kava celo najboljsa, pa drugace nisem ljubiteljica kave. Se najbolj imam s sadnjimi probleme. Juhice so mi pa tudi dobre. Un tajska je kr spicy :) Imam pa veliko napitkov viska, ce bi katera kaksnega zelela (za nizjo ceno seveda). Sem se ful navdusila nad nupom in sem si potem vse kupla, zdej pa mi stoji, ker ga ne smem pit zaradi zdravstvenih tezav. :(




cimi -> RE: Nupo - kateri okus (15.1.2013 9:28:25)

pa so kaj učinkoviti tej Nupo napitki? Kakšen finančni vložek je to?
Jaz se odločam če poizkusti ali ne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




katipi -> RE: Nupo - kateri okus (15.1.2013 10:13:09)

Mmajaa_, imaš ZS.




Stran: [1]