Prošnja za druženje - Krško (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


cebelica986 -> Prošnja za druženje - Krško (1.2.2013 17:28:39)

Pozdravljene!

Sem mamica januarčka 2013, priseljena v Krško in ker so sorodniki in prijatelji daleč, iščem družbo. Je mogoče na forumu še kaka mamica iz Krškega, ki bi sprejela družbo pri sprehodih...

LP




nitta -> RE: Prošnja za druženje - Krško (2.2.2013 16:36:18)

ojla cebelica, sicer nisem iz KK ampak imam do tja ravno 15min vožnje tako da bi kamot spomladi kdaj vozičkali, sem tudi priseljena tako da nimam veliko družbe, v KK grem pa rada, že tako da grem malo med ljudi in med trgovine :) tako da z veseljem. Pa še oba sva januarki tako da mislim da bo tem za pogovor veeeeliko :)




cebelica986 -> RE: Prošnja za druženje - Krško (3.2.2013 6:41:50)

Poslala sem ZS.

Javi, če ga nisi prejela, ker ne vem če je poslalo [sm=zmeden.gif]




štrumfek -> RE: Prošnja za druženje - Krško (4.2.2013 5:16:23)

hej. tudi jaz sem mamica januarke 2013 (in avgustovke 2009), iz Krškega oziroma priseljena v KK pred 4 leti [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/img]  za kavico in druženje sem pa vedno [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/img]




cebelica986 -> RE: Prošnja za druženje - Krško (4.2.2013 8:54:16)

Lepo, da se nas najde čim več. [sm=bravo.gif]

Iz katerega dela KK pa si? Že hodite kaj na sprehode?
Mi smo skoraj vsak dan. Na začetku par minut, zdaj pa že gremo z vozičkom, če je le lepo vreme.







štrumfek -> RE: Prošnja za druženje - Krško (4.2.2013 13:06:00)

mi smo vsak dan zunaj :)  v takem sončku pa res ne moreš bit notri [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/img]

Velika vas,(2km iz KK) pa ti?




cebelica986 -> RE: Prošnja za druženje - Krško (5.2.2013 5:28:43)

Mi smo pa na Vidmu.

Tak sonček pa res prija za sprehode [sm=smiley36.gif]

Kje bi se lahko dobile? Pridete kaj v Krško?




matejad -> RE: Prošnja za druženje - Krško (5.2.2013 16:27:30)

Evo, jst pa iz okolice Brežic, mamica januarke 2013. Ko bomo malo bolj mobilni, bom tudi malo večkrat v KK, zato se tudi jst lahko pridružim na pijački...




cebelica986 -> RE: Prošnja za druženje - Krško (5.2.2013 16:58:37)

Nekaj se nas bo našlo. [sm=bravo.gif]
Res je, ja. Je treba še počakat na malo več mobilnosti. Midva na sprehode hodiva vsak dan. Zdaj napovedujejo slabše vreme, tako da bo mogoče kak dan pavza...





štrumfek -> RE: Prošnja za druženje - Krško (6.2.2013 13:18:17)

tale ringaraja me resnično v slabo voljo spravlja... vse zmrzuje in se nikamor ne premakne... ;/
Me smo velikokrat v KK :) mi ni noben problem kamorkoli it... tako da ko se tole vreme malo porihta gremo komot na kako kavico pa sprehod :)




cebelica986 -> RE: Prošnja za druženje - Krško (6.2.2013 14:09:22)

Zmenjeno [sm=jezicek.gif]

Sicer pa midva tudi komot prideva kamorkoli, da še malo druge kraje vidiva [sm=smiley36.gif]

Mene tudi ta Ringaraja jezi... traja, da kaj uspeš napisat.
Zasebno bi si lahko izmenjale kak kontakt, vendar meni ne uspe poslat zasebnega sporočila...




štrumfek -> RE: Prošnja za druženje - Krško (6.2.2013 14:40:40)

sem ti poslala ZS, javi če si dobila...




pikicapok -> RE: Prošnja za druženje - Krško (30.9.2014 12:52:42)

Ojla :)
Že res da sem zamudila leto in pol od zadne objave, ampak evo če kera naleti na to objavo... :)
Sem iz Krškega, stara 30 let in imam punčko staro 7 mesecev. Če je kaka mamica zainteresirana za kak sprehod, kavico in druženje nej se javi.
Pa lep pozdrav :)




Stran: [1]