mobilne hišice/plaža za otroke (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


abc123 -> mobilne hišice/plaža za otroke (6.2.2013 11:49:32)

Mi bi šli pa letos v mobilne hišice. Zelo so mi všeč na Pagu/Straško, tam je tudi plaža zakon in veliko sence, vendar bomo imeli 5 mesečnika in nam je to malo predaleč. Ali kdo pozna kje bližje podobno lokacijo - senca, plaža za otroke, možnost vozičkanja po senci. V mobilne hišice bi pa šli zato, ker se mi zdi, da je na plažah, ki so v kampih vedno največ sence, pa še blizu je mobilna hišica, kar za apartmaje ne moreš vedno trdit. (ne bi pa hodila z vso kramo v vročini na kilometer oddaljeno plažo).




ajataja -> RE: mobilne hišice/plaža za otroke (6.2.2013 13:20:18)

ni nujno da so mobilne hišice blizu plaže,poznam dva kampa ,kjer so te hišice najbolj oddaljene od plaže....Sicer bliže od Paga žal ne vem ,vem pa za nekaj kampov nižje od Paga.Ampak sej Pag pa ni tako daleč mi smo bili tam s tro mesečnikom pa se mi ni zdelo predaleč...pač imaš vmes postanke.




Zoja Lara -> RE: mobilne hišice/plaža za otroke (7.2.2013 13:17:04)

Šimuni na Pagu. Tam so nekatere hišice blizu morja. Plaža je s kamenčki, za senco pa ne vem, nekaj malega je mnda je.




JozicaH -> RE: mobilne hišice/plaža za otroke (7.2.2013 20:32:38)

Krk AC Njivice. Smo lani hotli it, pa nam finančno ni zneslo. Mobilne hišice so na novo, zelo blizu plaže, ne vem pa, kako je s senco... Letos, če bo kaj bolje, bomo šlo pogledat jeseni, ko je cenovno dokaj ugodno.




Anonimen -> RE: mobilne hišice/plaža za otroke (7.2.2013 20:39:30)


IZVIRNO SPOROČILO: JozicaH

Krk AC Njivice. Smo lani hotli it, pa nam finančno ni zneslo. Mobilne hišice so na novo, zelo blizu plaže, ne vem pa, kako je s senco... Letos, če bo kaj bolje, bomo šlo pogledat jeseni, ko je cenovno dokaj ugodno.

Sem bila lani tam pa se mi zdi da okrog mobilnih hišk ni pretirane sence.

abc123, če te samo razdalja mori, pol pojdite vseeno ... samo ne se od doma odpravit konec tedna, da bi v kakem zastoju obtičali ... pojdite med tednom zelo zgodaj zjutraj, da boste na prvem trajektu za Pag in bo super.




Stran: [1]