vrtec v fuzinah (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


lelo -> vrtec v fuzinah (8.2.2013 14:36:21)

Tiste ki imate otroke v vrtcu v fuzinah(pedenjped ali zelena jama-vrba)lepo prosim vase izkusnje???kaksni so vrtci,vzgojiteljce?karkoli...namrec imam fantka 14m starega
in je v vrtcu jarse.tam smo super zadovoljni,on rada gre v vrtec,ampak smo se zdej preselili v fuzine in sm mislila da ga mogoce vpisem tle v vrtec.hvalezna bom za vsak odg.
Lp in uzivajte




lelo -> RE: vrtec v fuzinah (12.2.2013 10:08:19)

A res nihce ne pozna vrtce v fuzinah?[sm=smiley13.gif]




dect -> RE: vrtec v fuzinah (13.2.2013 22:19:23)

Poznam, oz. hodimo v enoto Vrba. Najprej je hodil starejši otrok, imel super vzgojiteljico vseh 5 let; z odhodom v šolo je taista vzgojiteljica postala ravnateljica enote. Vsak dan so hodili ven, ne glede na vreme, šli 2x na tabor, prespali so v vrtcu...Pred šolo smo dobili portfolio v dveh fasciklih, na CD-jih so evidentirani otrokovi rojstni dnevi... Zdaj hodi tudi mlajša. Jo bom pa verjetno z naslednjim šolskim letom prepisala, ker sem iz Centra in hodim sedaj v službo, v Center. Ne poznam vseh vzgojiteljic, ampak sem z obema zadovoljna.




lelo -> RE: vrtec v fuzinah (14.2.2013 17:47:51)

Hvala za odg.zdej mi je lazje[sm=bravo.gif] sm se odlocila da ga bom vpisala pa bomo vidli ce sploh dobimo[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]