Temno blato? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Temno blato? (12.2.2013 11:09:56)

Pozdravljene!
Jemala sem elevit tablete in ker sem jih slabo prenašala, sem le-te zamenjala s centrum materna. Elevit sem nehala jemat pred štirimi dnevi. Odvajam še zmeraj temno blato. Zanima me, a je možno, da ga odvajam tudi po jemanju centrum materna? Oziroma, tiste, ki ste nehale jemat elevit.....po kolikšnem času naj bi se blato "normaliziralo"? Nočem, da me po nepotrebnem skrbi.
Najlepša hvala za vaše odgovore.




Tippi -> RE: Temno blato? (12.2.2013 11:12:24)

Vse je ok. POčakaj še kakšen dan, da se vse skupaj normalizira. Če boš pa kljub vsemu še v skrbeh, ker se ne bo izboljšala barva blata, pa pojdi k zdravniku.

Jaz sem po elevitu sračkala še 14 dni črno, čeprav sem vmes prešaltala na centrum materna. po moje ni razlogov za skrb.




saramiska -> RE: Temno blato? (12.2.2013 12:40:27)

Hoj!

Blato je temno zaradi železa, ki je v Elevitu. Centrum materna ne poznam, sam če ma tut ta železo not, potem utegne blato ostat črno še naprej.




Anonimen -> RE: Temno blato? (12.2.2013 12:43:26)

Kot je Tippi že pred mano napisala, ni s tem nič narobe. Telo pač rabi določen čas, da vse to spravi ven, je pa to zaradi dodanega železa.
Meni se je prebava in vse normaliziralo, ko sem začela uporabljati folno kislino Femibion.




Penny -> RE: Temno blato? (12.2.2013 12:51:02)

Tudi Centrum Materna vsebuje železo, tako kot Elevit, zato blato ostaja temno. http://www.lekarnar.com/izdelki/centrum-materna-30-tablet




Leni01 -> RE: Temno blato? (12.2.2013 13:52:38)

Jaz imam enake težave. Sem tudi zamenjala Elevit z Centrum Materna.




Anonimen -> RE: Temno blato? (12.2.2013 14:14:44)

Hvala punce za odgovore.
Upam, da je res samo zaradi tablet, čeprav nisem nikjer zasledila, da bi bilo temno blato po centrum materna kljub železu, ki ga vsebuje. Za elevit pa vem. Zato sem se pa prestrašila.




Stran: [1]