Močni in gosti lasje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


divans1 -> Močni in gosti lasje (15.2.2013 11:11:47)



Že več let imam dolge lase, sedaj pa sem se odločila, da se postrižem. Imam zelo močne in goste lase, nič poškodovane, razmišljam pa o pažu. Jih je pa veliko vrst, pa če mi lahko svetujete, kakšnega bi mi priporočale, mogoče kakšna slikica? Hvalaa!!




mateyka -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 11:29:09)

prodaj lase, baje se dobro plača [sm=smiley1.gif]

[img]http://zena.blic.rs/data/images/2010-06-01/7640_dzenifer-aniston_if.jpg[/img]
[img]http://irena.blog.siol.net/files/2010/10/hair_scarlett.jpg[/img]
[img]http://beautyspotlight.com/files/images/6_0.thumbnail.jpg[/img]
[img]http://1.bp.blogspot.com/-CgndIDi4dHY/TlOhjyYHHII/AAAAAAAACxU/_AIsF9fZobo/s400/RTEmagicC_najfrizure-2011-1.jpg[/img]




naja17 -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 11:40:44)

Imam ogromno močnih las ja, poznam, še žive so povrh, ampak sem šla tud v to, ker skos dolge, sem mela poln kufer... Anyway, ta zadnja slikca k je prleplena, tko sem mela, vedi pa, da je vseeno nekaj dela, pač sušit, pa pol še zlikat, da je tko.




divans1 -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 11:56:13)


No, jst sm se s svojo frizerko mal menla in bi mi probala nardit podobno frizuro, kot je na predzadnji sliki. Zadaj bi mi naredila volumen, spredaj pa pustila daljše, da bi si jih še lahko dala za uho. Upam sam, da bi mi dobr stalo, ker nimam časa za urejanje frizure po vsakem pranju poleg 2 majhnih otrok.[sm=zmeden.gif]




naja17 -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 15:07:20)

Predzadnja je huda, ampak da to ne boš urejala... Ufff... Jst vem, da bi mogla, zato zdej nazaj dolge puščam [sm=smiley1.gif]




LittleSun -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 15:12:59)

Če nimaš čisto ravnih las boš mogla likat. Jaz sem imela paž in sem morala zaradi pomanjkanja časa zravnat, ker ni bilo časa za likanje in urejanje. Glede na to, da imaš goste lase, morda imaš kar ravne, bo pa krasna frizurca.




divans1 -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 16:27:01)

Čisto ravne lase imam, samo nimam jih časa urejat al pa navijat s krtačo po pranju, zato se pa zanimam, če bi tak dobr stalo?




Felicita -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 16:43:29)

jest mam neki podobnega... zadaj visoko na vratu, spredaj dovolj dolge, da grejo za ušesa. sušim se normalno, nič ne navijam, je pa res da moji lasje sami padajo (so težki in ravni). nimam s frizuro nobenih problemov razen da jo morm bolj pogosto strižt kot sm prej dolge lase [sm=smiley36.gif]

sicer sem pa hotla čimkrajši paž, samo mi lasje po vratu precej dol rastejo (rob lasišča na vratu imam zelo nizko), zato sem zadaj s to linijo omejena, kar spredaj pride nekje do brade.




divans1 -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 16:45:17)

Tudi jaz imam težke, ravne in goste lase.




liliana -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 16:59:22)


IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Čisto ravne lase imam, samo nimam jih časa urejat al pa navijat s krtačo po pranju, zato se pa zanimam, če bi tak dobr stalo?


Predzadnja frizurja je po moje posušena najprej s fenom na zelo veliki krtači in potem zlikana.....ker taka sem jaz, ko pridem od frizerja, če mi uredi frizuro na ta način.....kakih 45 minut traja to sušenje in likanje.....ker imam zelo goste lase.....samo moji niso čisto ravni, so glih tolko skodrani, da niso ravni......

Tako da s tako frizuro je precej dela.....tudi, če so lasje ravni verjetno.....ker brez "dela" ne bodo zgledali tako kot na sliki......[sm=smiley1.gif]

Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......




divans1 -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 17:32:23)

Ne vem, zakaj bi si jih jst likala, še nikoli si jih nisem, ko sem imela kratke lase, sej mam čist ravne. A mislite, da tak paž ne bi dobr stal brez sušenja s krtačo?




malaMravljica -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 17:58:41)

Ko gledam te slikce gor me prime, da bi kar termin pri frizerju si naredila in si jih sla se skrajsat, tok lepe frizurce so to. Sam to gor ni nic brez susenja s krtaco, likanja in takih in drugacnih substanc.




mateyka -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 18:13:42)

mah, sej ni treba vsak dan bit zlikan. za normalne dneve se posušiš in un žele a la "bed head" gor naflikaš in si "skuštrana" [sm=smiley36.gif]
[img]http://www.fashionpicture.info/wp-content/uploads/2012/11/bob-haircuts-for-women-252x300.jpg[/img]
[img]http://1.bp.blogspot.com/-0KzKVClHhy4/UHvYNG-V5eI/AAAAAAAABFU/LgwRRmaUhFU/s1600/dianna-agron-mussy-bob-658x939.jpg[/img]


ta ne nardi mastnih las:
[img]http://ak1.ostkcdn.com/images/products/P10400307.jpg[/img]




Anonimen -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 18:29:34)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

Daj tole malo bolje razloži ... s čim si urediš frizuro?
Jaz imam tudi močne, goste dolge lase, ampak mam pa rahlo valovite ... na 40cm dolžine naredijo recimo 2-3 zavoje ... torej ravno toliko, da ni za nikamor in če imam dolge jih vsaj teža fol potegne, ko sem imela pa paža gre pa ful teže stran in lasje ne padejo več tako lepo dol in je bio obvezno treba ne samo po vsakem pranju ampak tudi vsako jutro zadevo fenat in likat, da mi zadaj ni zevala luknja zaradi vrtinca, pa da so mi na obeh straneh se zaključili navznoter in ne na eni strani na ven na drugi pa navznoter ... skratka pri mojih laseh je paž najbolj obupna frizura ever, čeprav mi pa ful paše [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif]




witch -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 18:48:32)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mah, sej ni treba vsak dan bit zlikan. za normalne dneve se posušiš in un žele a la "bed head" gor naflikaš in si "skuštrana" [sm=smiley36.gif]
[img]http://www.fashionpicture.info/wp-content/uploads/2012/11/bob-haircuts-for-women-252x300.jpg[/img]



Taka sem jaz čisto vsak dan. In mi je čisto lepo. Se ne obremenjujem preveč z lasmi. Ker imam pa jaz glih kontra problem čisto tanke sivilene lase imam. Saj so recimo gosti ampak jih nikjer ni. Potem pa če se likam se huje kot če me krava poliže.
S fajn fen frizuro predem samo od frizerja. Imam pa glih eno tako frizuro kot ta na sliki [sm=smiley1.gif] Bolj sem skuštrana boljše je [sm=smiley36.gif]

Aja hotela sem samo to povedati, da čeprav nisi v nulo zlikan in pofenan še vseeno recimo izgledaš. Pa še noben ni nič rekel proti moji frizuri. Pač tak en čuden stril, brez glavnika [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 19:33:18)


IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Ne vem, zakaj bi si jih jst likala, še nikoli si jih nisem, ko sem imela kratke lase, sej mam čist ravne. A mislite, da tak paž ne bi dobr stal brez sušenja s krtačo?


Bi dobro stal....samo ne bi izgledal tako kot na sliki.....in če se ti ne bi likala in si ne bi sušila s krtačo, ti paž tudi ne bi stal tako kot tisti na sliki....ampak precej bolj "neurejeno"......[sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 19:40:07)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

Daj tole malo bolje razloži ... s čim si urediš frizuro?
Jaz imam tudi močne, goste dolge lase, ampak mam pa rahlo valovite ... na 40cm dolžine naredijo recimo 2-3 zavoje ... torej ravno toliko, da ni za nikamor in če imam dolge jih vsaj teža fol potegne, ko sem imela pa paža gre pa ful teže stran in lasje ne padejo več tako lepo dol in je bio obvezno treba ne samo po vsakem pranju ampak tudi vsako jutro zadevo fenat in likat, da mi zadaj ni zevala luknja zaradi vrtinca, pa da so mi na obeh straneh se zaključili navznoter in ne na eni strani na ven na drugi pa navznoter ... skratka pri mojih laseh je paž najbolj obupna frizura ever, čeprav mi pa ful paše [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif]


Točno s tistim manipulatorjem, ki ga je prilepila mateyka....kupim ga kar pri frizerki....uporabljam ga pa skoraj vsako jutro.....ker sem v "fazi paža", si puščam dolge lase, ker imam približno take lase kot jih ti opisuješ....in ta manipulator mi jih precej ukroti zjutraj, da se mi ni treba non stop likati in da izgledam urejeno....ker to se meni ne ljubi, z manipulatorjem je pa en dva tri konec.....

Ja, paž pri gostih in rahlo kodrastih laseh je najslabša izbira.....glede dela seveda......izgleda pa res najbolje, ko se uredi.....[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: Močni in gosti lasje (15.2.2013 19:53:32)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

Daj tole malo bolje razloži ... s čim si urediš frizuro?
Jaz imam tudi močne, goste dolge lase, ampak mam pa rahlo valovite ... na 40cm dolžine naredijo recimo 2-3 zavoje ... torej ravno toliko, da ni za nikamor in če imam dolge jih vsaj teža fol potegne, ko sem imela pa paža gre pa ful teže stran in lasje ne padejo več tako lepo dol in je bio obvezno treba ne samo po vsakem pranju ampak tudi vsako jutro zadevo fenat in likat, da mi zadaj ni zevala luknja zaradi vrtinca, pa da so mi na obeh straneh se zaključili navznoter in ne na eni strani na ven na drugi pa navznoter ... skratka pri mojih laseh je paž najbolj obupna frizura ever, čeprav mi pa ful paše [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif]


Točno s tistim manipulatorjem, ki ga je prilepila mateyka....kupim ga kar pri frizerki....uporabljam ga pa skoraj vsako jutro.....ker sem v "fazi paža", si puščam dolge lase, ker imam približno take lase kot jih ti opisuješ....in ta manipulator mi jih precej ukroti zjutraj, da se mi ni treba non stop likati in da izgledam urejeno....ker to se meni ne ljubi, z manipulatorjem je pa en dva tri konec.....

Ja, paž pri gostih in rahlo kodrastih laseh je najslabša izbira.....glede dela seveda......izgleda pa res najbolje, ko se uredi.....[sm=smiley1.gif]

[sm=jezicek.gif] ... jaz sem pa tisto fotko spregledala oz. nisem prebrala kaj na gelu piše in sem predvidevala, da imaš to kako mašinco [sm=jezicek.gif] Jaz mislim, da bo vseeno kar pri dolgih ostala, dokler imam lepe ... ker namesto ob 6:15 sem mi res ne da ob 5:30 vstajat [sm=smiley36.gif]




hubi -> RE: Močni in gosti lasje (16.2.2013 16:55:35)

Jaz si jih zvečer umijem, zjutraj zlikam. Imam dolge lase, ene 10 cm čez rame in mi vzame max 10 min za likanje. A tista reč (manipulator) res ne masti? Bi mi prišla prav, ker sem drugače "urejena" kot bi me na 220 v priklopil.




liliana -> RE: Močni in gosti lasje (16.2.2013 20:11:48)

A ve nimate pri likanju nobenih težav......? Recimo z lasmi na zadnji strani glave.....meni tam las nikoli ne uspe lepo zlikati....ker so gosti, si jim moram likati vsaj v treh plasteh in na zadnji strani glave je to zame precejšen podvig......[sm=smiley36.gif]

Glede manipulatorja.....ne, ne masti las.....in je zelo praktičen....ker jaz sem prez njega tudi kot pojoča travica......




hubi -> RE: Močni in gosti lasje (17.2.2013 14:42:16)

Ja, za likanje si jih v tri plasti razdelim z enim velikim krokodilom. Pa ni panike, se da.




Stran: [1]