Spletna trgovina SB POCENI (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Niky1986 -> Spletna trgovina SB POCENI (18.2.2013 13:33:23)

Pozdravljene punce!
Nikjer ne zasledim ničesar o vozičkih iz spletne trgovine SB POCENI. Najbolj me zanimajo vozički TUTEK in DORJAN, so zelo ugodni in tudi lepi videti, ne poznam pa nikogar ki bi kaj vedel o njih...
Meni je najbolj všeč ta: http://www.sb-poceni.si/podrobno/danny_sport_5_2013/197/
Ima katera izkušnje z njimi? Šla jih bom gledat v Mursko Soboto, ampak resnično mi pride vsaki podatek prav.




somic -> RE: Spletna trgovina SB POCENI (19.2.2013 18:00:49)

tudi meni so všeč. videti so kompaktni in stabilni, kako pa je v resnici pa ne vem...

sem pa jih tudi jaz iskala drugje na spletu, pa tudi nisem našla nič. se pa priporočam za kakšno informacijo po tem ko si jih boš v živo ogledala, ker mene tudi najbolj zanima ravno ta model [sm=smiley36.gif]

žal pa nisem na tem da bi voziček rabila, ampak je dobro vedeti in biti pripravljen




ursika_ursi -> RE: Spletna trgovina SB POCENI (3.4.2013 22:05:56)

Hej bejbe[sm=smiley1.gif]

No, midva sva šla k njim domov pogledat te vozičke in sva enega tudi naročila, ker so res super- lahki, fajn za sestavit, pralno blago in lahko odstranljivo itd. Vzela sva pa Dorjan, ker ima največjo košaro od vseh. Po 2 tednih me gospa že kliče, da so vozički prispeli in že komaj čakam da greva po njega[sm=smiley1.gif]
Aja, vzela pa sva točno tega Danny Sport line 5[sm=smiley1.gif]




manibo -> RE: Spletna trgovina SB POCENI (4.4.2013 9:32:10)

Lepi in poceni so res, lahko pa niso. športni del 15kg, s košarko 15kg?! To ne moreš nesti sam, plus otroka, ki je v njem cca +3kg kot novorojenčka in potem do 3. ali 4. leta je to kar težko. V kolikor si v hiši, bloku kjer je prostor za vozičke in je varen ja. V kolikor pa imaste stopnice, brez dvigala, pa ni šanse!

Kaj če imaš CR?! Kako greš sam na sprehod sam. Prvih 6 tednov je že pri normalnem porodu odsvetovano dvigovat težke stvari...da se maternica ne povesi! In nosit 18kg ni lahko, plus še kakšen nakup. Sama imam Jane voziček s težko 8kg in do prvega dvigala 8 stopnic... sem imela lepe mišice ;)[sm=smiley2.gif].




ursika_ursi -> RE: Spletna trgovina SB POCENI (4.4.2013 17:15:26)

S košaro vred ima 12kg, smo ga lastnoročno tehtali in ne, ni težek za prenašat in rihtat. Ga ima ene par kolegic, ki imajo po 2 otroka pa čist komot rihtajo voziček + drugega otročka.
Vsakomur svoje[sm=smiley1.gif]




petrcaaa -> RE: Spletna trgovina SB POCENI (10.6.2013 21:37:32)

hm...dobro vedeti




Bikicaa -> RE: Spletna trgovina SB POCENI (1.12.2013 20:31:40)


IZVIRNO SPOROČILO: ursika_ursi

Hej bejbe[sm=smiley1.gif]

No, midva sva šla k njim domov pogledat te vozičke in sva enega tudi naročila, ker so res super- lahki, fajn za sestavit, pralno blago in lahko odstranljivo itd. Vzela sva pa Dorjan, ker ima največjo košaro od vseh. Po 2 tednih me gospa že kliče, da so vozički prispeli in že komaj čakam da greva po njega[sm=smiley1.gif]
Aja, vzela pa sva točno tega Danny Sport line 5[sm=smiley1.gif]


ursika_ursi kako ste zadovoljni z vozickom?




Stran: [1]