Nega obraza? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


Daschi -> Nega obraza? (12.3.2013 10:03:29)

Kolikokrat letno greste h kozmetičarki na nego obraza in koliko odštejete zanjo?




v3sn4 -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 10:41:21)

Nikoli se nisem bila pri kozmeticarki, tako da pr meni oz. nameni ne zasluzijo nic ;) [sm=smiley2.gif]




mini86 -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 10:45:06)

bila enkrat in razočarana

mislim pa da "še ne rabim" take nege..mi zaenkrat super sami uspeva[sm=smiley1.gif]




nyna84 -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 10:55:15)

V življenju še nisem bila pri kozmetičarki, niti na manikuri ali pedikuri. Se mi zdi, da lahko veliko sama naredim in mi je škoda denarja za take stvari.




Daschi -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 12:29:34)

Ja, no, kaj pa je potem tisto, kar same naredite?




liliana -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 12:35:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Ja, no, kaj pa je potem tisto, kar same naredite?


Vsaka dva tedna piling in maska.....vsak dan uporaba dnevne in nočne kreme, kreme za oči.....vsakodnevno čiščenje obraza zvečer s čistilnim mlekom.....tonik zjutraj in zvečer.....obrvi mi pa frizerka oblikuje gratis......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Pri kozmetičarki nisem bila še nikoli...




Daschi -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 12:45:39)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Ja, no, kaj pa je potem tisto, kar same naredite?


Vsaka dva tedna piling in maska.....vsak dan uporaba dnevne in nočne kreme, kreme za oči.....vsakodnevno čiščenje obraza zvečer s čistilnim mlekom.....tonik zjutraj in zvečer.....obrvi mi pa frizerka oblikuje gratis......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Pri kozmetičarki nisem bila še nikoli...



A tok enih zadev? Kolk časa ti pa to vzame?

Kaj priporočaš za začetnico po 35-em? [sm=smiley36.gif]

A piling in masko kupiš ali sama narediš?
A tonik je nujen ali je to bolj dodatek?




josephine27 -> RE: Nega obraza? (12.3.2013 22:20:48)

Jaz pa hodim ene 2x letno na nego obraza, en res fajn globinski piling pa obrvi mi še zrihta. Nazadnje je bilo nekaj čez 50 eur. Vse skupaj traja cca. uro. Mi prav paše it mal odklopit. Včasih sem imela mal bolj problematično kožo pa sem dobila še fajn nasvete za nego doma in se mi je koža super porihtala. Itak je za kožo treba skrbet vsak dan samo še lepše je če kdo to stori namesto tebe.




Stran: [1]