Sukošan!! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


tia12 -> Sukošan!! (12.3.2013 17:00:52)

Letos razmišljamo o Sukošanu...tam še nismo bili. Vendar pa berem veliko več slabih kot pa dobrih izkušenj..
Zdaj pa čisto zares..tiste ki ste ze bile/bili kako je??
Imate mogoče kakšen kontakt lastnikov app?
Poznate plažo Dječji raj??Nekateri jo na vse pretege hvalijo..je res tako božanska?

Hvala [sm=smiley1.gif]




tia12 -> RE: Sukošan!! (13.3.2013 9:05:44)

A res nobenih izkušenj,nobenrga kontakta??[sm=smiley13.gif]




Urhica -> RE: Sukošan!! (20.3.2013 10:51:39)

Zdravo

mi hodimo že od leta 2011 v Sukošan in gremo letos zopet.
Smo navdušeni. Imamo app čist ob morju, senca, plaža primerna za male otroke,...Na plažo Dječji raj se ne hodimo kopat ker nam je plaža pri app super, naš app je na drugi strani polotoka kjer je plaža Dječji raj. Smo pa se šli enkrat kopat na to plažo ker je na naši strani pihali tam pa ne, meni osebno ni nič posebnega, pa ne da se mi tovorit vseh igrač na drugo stran....
Mi smo zelo navdušeni (o tem sem že pisala ne tem forumu) nad app, nad lastniki, nad krajem...predvsem če imaš male otroke je super. Voda nizka, malo mivke za igrat, senca na plaži (skrb staršev), app ob morju (čez opoldne ko gremo spat pustimo vse na plaži), blizu mesto, v mestu nekaj igral za otroke...kar mi je všeč da na "promenadi" ni gužve, ampak je vse bolj sproščeno...zato mi velika mesta niso všeč ker ves čas samo gledaš za otrokom, da ga ne izgubiš..Skratka če te zanima mi piši na Z.S.




darhaha84 -> RE: Sukošan!! (20.3.2013 12:03:56)

Poslala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




Stran: [1]