Bexa ali Lux4kids (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


AnaEla -> Bexa ali Lux4kids (18.3.2013 9:10:42)

Zdravo! Najprej se vam iskreno opravičujem, ker odpiram novo temo, vendar mi onih tem "Vse o vozičkih" itd. preprosto NE odpre[sm=zmeden.gif] (ali jih pa sama ne znam [sm=smiley36.gif]) No kakorkoli....mi še zmeraj izbiramo voziček [sm=smiley13.gif], vendar smo zdaj omejeni le na Bexo in Lux4kids (Q7 ali Delux x3) in me resnično zanimajo vaša mnenja oziroma nasveti glede kakovosti enega in drugega vozeka....priznam, sama sem popolnoma zmedena katerega naj [sm=zmeden.gif] smo šli pogledat oba, in sta mi oba dobra (razen kakovost lupinic me malo skrbi [sm=zmeden.gif]). Zelo vam bom hvaležna za vsako mnanje, nasvet [sm=smiley36.gif]

Že vnaprej najlepša hvala in upam, da se bo tokrat razjasnila odločitev [sm=bravo.gif]




sen32 -> RE: Bexa ali Lux4kids (8.5.2013 9:33:32)

ojla
imam bexa b4-s13(sivo rumen) in sem zelo zadovoljna.peljes lahko po vseh terenih brez problema.sestavi se tudi cist enostavno in je fajn za majhen avto:)pa vse se sname in je pralno.svojega prodajam(komplet) in ce vas zanima mi sporocite:))
lp




AnaEla -> RE: Bexa ali Lux4kids (8.5.2013 18:08:43)

Hvala za informacije, vendar smo voziček že naročili [sm=bravo.gif]

Lp




sen32 -> RE: Bexa ali Lux4kids (13.5.2013 10:47:17)

Super..potem pa veliko uzitkov z vozickanjem:)))




radirka -> RE: Bexa ali Lux4kids (11.6.2013 11:15:54)

imam 2 kolegici z lux4kids in nista zadovoljni.. voziček je ful trd, ne moreš ga voditi z eno roko, je kar težak, precej velik ko ga zložiš, športni del je precej ozek.. v športnem delu otork skoraj da ne more biti zvezan, sploh kolegica, ki ima punčko staro že skoraj 1 leto.. jo ne more zvezati noter tako da vozi okorg odvezano.. je pa lušen voziček za videti.. :)




Stran: [1]