RE: Decemberke 2013 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Metuljčica 2013 -> RE: Decemberke 2013 (7.4.2013 20:15:56)

pozdravljene, decembrke, čestitke vsem [sm=bravo.gif] ...

Jaz trenutno klepetam pri novembrkah, saj naj bi imela pdp ali 30.11 ali 1.12. Prvi pregled imam šele 9.5. tako, da takrat bom vedla kam naj se umestim [sm=bravo.gif]
Imam pa doma že eno 6 letno novembrčico [sm=smiley36.gif], tak, da kar malo navijam, da bi bilo kaj prej, da bi bila oba v novembru [sm=smiley36.gif]




samsara04 -> RE: Decemberke 2013 (7.4.2013 21:58:08)

babuls, čestitke za plusek (in seveda tudi vsem ostalim). Jaz imam PDP 1.12. pa imam pregled šele 15.5., ko bom že v 12. tednu in je čas za nuhalno [sm=zmeden.gif] Sej ne vem, a majo tako gužvo ali enostavno navado, da vse tok pozno naročajo. Do takrat pa je še nekaj dolgih tednov, zato čimveč čvekajmo, da bo hitreje minilo [sm=bravo.gif]




samsara04 -> RE: Decemberke 2013 (7.4.2013 22:01:28)

Metuljčica, dobrodošla tudi med nami. Sej mogoče bom pa jaz nazadnje tudi v tvoji skupini pristala, ker imam rok prvega v mesecu [sm=smiley36.gif] No, malo dvomim, ker sem sina rodila teden po PDP-ju.




buddyka -> RE: Decemberke 2013 (7.4.2013 22:31:41)

Juhu, tukaj se je pa mal razživelo [sm=bravo.gif] sm bla prepričana da še nič ne bo zdej na začetku [sm=smiley1.gif] tud jst mogoče pašem k zadnjim novembrkam ker nimam pojma kdaj je bila moja zadnja M oziroma se mi bolj dozdeva (ups!) ampak glede na to da sem prvič rodila 1 teden čez PDP predvidevam da bom tud zdej [sm=smiley1.gif] tko da komaj čakam pregled ta teden da vidim kok sem/smo daleč [sm=jezicek.gif]

glede prvih pregledov pa se mi zdi da večina G naroča ful pozno, moja recimo takoj vzame max 1 teden morš počakat (zato da se sploh kej vidi na UZ) [sm=smiley1.gif]




maiialea -> RE: Decemberke 2013 (7.4.2013 22:40:31)

jaz bom se komaj jutri naročla :D ker sem včeri plusek vidla ... in punce mate kake nevšečnosti, mene full trebuh boli. slabo mi je sam nena mi pa gre na bruhanje, v prvi nosečnosti pa nič nisem čutla




lunica86 -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 9:35:18)

naredila test [sm=bravo.gif] predviden datum 5.12.2013. Čeprav še sedaj ne morem verjet, da je res. Bom šla kar še enkrat test naredit, ker je bila zelo bleda črtica nosečniških znakov pa nimam nobenih razen, da se skos jokam [sm=smiley36.gif]. Pri prvi nosečnosti sem imela dosti bolj izrazite znake v prvem mesecu sem že bruhala jela kumarce ..in pouno drugih znakov tako da še preden sem šla test naredit sem vedla da sem noseča [sm=smiley1.gif]. Sedaj mi je pa malo čudno, ker drugega znaka ni kot to da mi 1 teden zamuja [sm=hudicek1.gif].
Doma imam tudi 11 mesecno navihanko. Datuma za pregled pa še nimam ker še nisme nič klicala.




mišamašaa -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 18:56:13)

Pozdravljene. Tudi jaz sem danes zagledala[sm=modricrtici.gif].Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Vesela, ker je takoj uspelo.Upam, da se bo obdržalo.
Čestitke tudi za vse ostale pluske[sm=bravo.gif]
Lunica86 tudi jaz imam doma 10 in pol mesečnega fantka.Ali si bila potem lani med majčicami?Sem vesela, da nisem edina tako hitra[sm=jezicek.gif]




brbrb -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 20:31:07)

Zara_ , hvala. Torej imam predviden datum poroda 15.12 :) Prvi pregled pa imam 22.4. [sm=bravo.gif]

maiialea, do včeraj sem se počutila, kot da bom vsak čas dobila M. Tako da po tem ko sem že zagledala [sm=rozacrtici.gif] me je bilo strah da se mi nebo vse skupaj smo ven vlilo. Drugače pa sem laačnaaaa, bolj ko jem, bolj sem lačna. Tako da morem res paziti, da ne pojem preveč, ker mi je od hrane že slabo, vendar še vedno čutim lakoto, kot da nisem jedla že 4 dni. Sem pa tudi zelo utrujena :) Poleg tega sem še študentka, čaka me še en semester in pa diploma, tako da moram zdaj stisniti, da do poroda vse naredim, potem pa uživancija z [sm=duda.gif]. Tako, da me mogoče malo ta utrujenost ovira, ker sem popoldne na stolu med učenjem zaspala [sm=smiley36.gif]-to je vse kar se tiče mojih nevšečnosti :)




HeLenčica -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 20:40:37)

Ne morem verjeti, da je že tema decemberke 2013. Čestitke, punce! :) Jaz sem decemberka 2012, predzadnji dan leta [sm=bravo.gif]




maiialea -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 20:55:42)

dans sem se naroča in komaj v 8. tednu naročajo prvič tako, da imam komaj 6.5 pregled [sm=bravo.gif] , me p se lotevjo različne stvari, v prvi nosečnosti pa ni bilo nič. Full sem žejna npr, pa beli tok mam full močn, pa seveda utrujenost ampak to bi blo v vsakem primeru




lunica86 -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 21:07:53)

naredila še enkrat test in pokazal se je + [sm=bravo.gif]

mišamašaa: ja bila sem lani majčica [sm=smiley36.gif]. Joj nikakor nisi prehitra midva sva delala na drugmu že od septembra ker sva želela, da bi bila otročka starostno čim bolj skupej. Ampak nama je šele zdaj ratalo, ker sem jo do 10 meseca dojila.

Joj kar ne morem se navadit, da sem res [sm=nosecka.gif] kar vsem bi že povedala[sm=jezicek.gif] sploh nevem kako bom zdržala do nuhalne?

kdaj boste pa ve povedale? staršem, kolegici... V prvi [sm=nosecka.gif] sem staršem povedala takoj, ostalim pa po nuhalni.




maiialea -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 21:40:37)

jaz sem povedala partnerju, pol mami, očetu , sestri, teti od partnerja in polsestri ter sestri od partnerja pa še mama bo zvedla kmalu. ne morem bit tiho ker sem vesela in komaj čakam da moja lubica dobi družbo




brbrb -> RE: Decemberke 2013 (8.4.2013 22:06:27)

Tudi jaz bi najrajši vsem povedala, ampak se mi zdi, da je zaenkrat še prezgodaj. Za zdaj vesta moja mami in moj najboljši prijatelj, jutri pa zvejo še partnerjevi. In za enkrat bo ostalo pri tem krogu ljudi, ko pa bo ziher, da se bo plodek obdržal, potem pa bodo zvedeli še ostali [sm=smiley1.gif] Kar se pa tiče študijskih kolegov pa niti ne vem, če bom komu povedala ker v našem krogu otroci niso ravno priljubljena tema...




alsa1 -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 7:27:15)

Živjo [sm=nosecka.gif]
Da se vam pridružim še jaz. Test sem naredila že v petek ampak je bila druga črtica slabo vidna, zato sem se odločila da še malo počakam, danes sem test ponovila in se je pokazal debel [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Upam da mala pikica tokrat ostane z mano (sem imela januarja ss).
K ginekologu se bom prijavila v četrtek (samo takrat dela), moj izračun za PDP pa je 13.12.




alsa1 -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 7:31:46)

No da še povem da imam od znakov samo občutljive prsi in 2x mi je malo zaslabilo, to je pa tudi vse.
Da sem [sm=nosecka.gif] ve seveda moj partner in še ena prijateljica drugi pa bodo morali počakati do nohalne [sm=smiley36.gif], seveda upam da bom lahko tako dolgo tiho [sm=jezicek.gif]




Zara_ -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 8:13:06)

Pri nama vedo obojni starši in najbolša kolegica, drugim bova povedala poo nuhalni. Danes imam pregled in srčno upam, da se bo že pokazal srček[sm=smiley1.gif]




babuls -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 8:26:21)

Jooooj. Men je pa slabo!!! Slabo slabo slabo...
Upam da bo trajal kratek cas, zaenkrat se se lahko zadrzujem da ne bruham.. Ampak nevem ce bom dolgo casa zdrzala. ;(...
Klicala sem svojo ginekologinjo in mi je prestavila termin, tko da bi nebo treba cakat po prvomajskimi pocitnicami ;)... Hmmm drugace je pa mene tudi v prvih tednih scipalo v jajcnikih in napenjalo tok kot pred menstruacijo. Prsi imam pa itak DD hahhaha napete in bolece, tako da na trebuhu tezko spim ;)
Ej kako pa je na prvem pregledu, ali partnerja lahko s sabo vzamem?




samsara04 -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 8:49:14)

Jutro nosečke,

pa nas je kar nekaj [sm=bravo.gif] Bomo mogle naredit kak seznam, a ne? Je katera vešča temu?
Glede prisotnosti partnerja na pregledu. Odvisno, kdaj imaš pregled in če ti bo gin. delal(a) ultrazvok. Po moje je najbolje, da gre partner na nuhalno, ker bo tam videl največ. Ker ko sem bila prvič noseča, mi na prvem pregledu, ki je bil v 8. tednu, sploh ni delal ultrazvoka.
Torej moji podatki za seznam: Piran, 30 let, 2.[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], PDP 1.12, NP 15.5.

Lep dan vam želim!




nezau -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 9:26:20)

Pozdravljene nosečke,
rada bi vam pridružila pri čveku in pričakovanju. Sama sem si izračunala da imam PDP 14.12.2013, pregled imam 7.5. 2013, kje je še to [sm=smiley19.gif]. Doma imam že sineka in je to moja 2 [sm=nosecka.gif].
Čestitke vsem nosečkam




mišamašaa -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 10:10:00)

Jaz sem pa že kar povedala tadobrim prijateljicam. Saj je vseeno kdaj poveš. In zame je to nekaj tako lepega, da nikakor ne morem biti tiho. Sploh pa ne do nuhalne. Jaz se pa še nisem naročila na pregled. Bi mogla test delati šele naslednji teden, pa nisem zdržala. Tako, da ga v ponedeljek naredim še 1x in potem se bom naročila. Me je pa že sedaj strah, če mi bo tako slabo kot taprvič[sm=zmeden.gif]




lunica86 -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 11:26:49)

Midva bova naredila, tako kot prvič. Povedala bova staršem, bratoma in sestri. Pa še to bi počakala do 1 pregleda ampak moram povedat zaradi dela. Pol pa če enim staršem poveš je fer, da tudi drugim [sm=bravo.gif]. Sicer sem pa razmišljala, da itak, če bi bilo kaj narobe bi mi ravno oni stali ob strani tako da bi v vsakem primeru zvedli. Sam jim bom zabičala da morajo biti tiho, da ostalim bova že midva povedala ko bova vedla da je pravi čas za to [sm=smiley36.gif] .

Kako ste pa partnerjem povedale? Pri prvi [sm=nosecka.gif] sva skupi delala test [sm=smiley1.gif]. Sedaj v drugič sem ga pa vprašala kako hoče...al bo zraven ko bom delala test ali hoče presenečenje in se je odločil za zadnje[sm=bravo.gif].

Moram reč da mi je včeri prou lepo uspelo spelat zadevo. Ko je prišel domov iz službe ga je čakal na postli kar velik zavit paket z mašno. Rekla sem mu da je danes poseben dan in da ga naj odpre. Joj da bi vidle to faco [sm=smiley1.gif] nič mu ni bilo jasno. Ko je odpru paket je bila notri plenička na sredini pa test (digitalen) zraven pa majhni copatki. Joj ena sama velika sreča...sledilo je smeh, solze od sreče, veselje, posebno kosilo in dolgi pogovor o novem družinskem članu [sm=bravo.gif]. Zraven je bila seveda najina princeska ki naju je zmedeno spremljala s pogledom.




maiialea -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 12:01:57)

DECEMBRKE 2013


PDP NICK STAROST ŠT: OTROK [sm=duda.gif] NOSEČKA [sm=nosecka.gif] KRAJ SPOL

1.12 Samsara04 30 let 1[sm=duda.gif] 2[sm=nosecka.gif] PIRAN
2.12
3.12 pik 89
babuls
4.12
5.12 Zara_
aila
lunica89
6.12 zimski otrok
buddyka
7.12
8.12
9.12 kammy
10.12
11.12 MaliMišek
12.12
13.12 maiialea 21 let 1[sm=duda.gif] 2[sm=nosecka.gif] MARIBOR
alsa1
14.12 Abelina
nezau
15.12 brbrb




alsa1 -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 13:03:43)

podatki za seznam: 13.12., alsa1, 23, 0[sm=duda.gif], 2[sm=nosecka.gif], gorenjska




babuls -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 13:47:51)

Babuls 26 , 0[sm=duda.gif] , 1 [sm=nosecka.gif] . Ljubljana




zimski otrok -> RE: Decemberke 2013 (9.4.2013 13:50:37)

Podatki za seznam:

06.12, zimski otrok, 30 let, 1[sm=duda.gif], 2[sm=nosecka.gif], Maribor

Vidim, da imate vse preglede zelo hitro. Jaz imam šele 14.05. Sem pa začela danes jesti elevit. Katero folno kislino imate ve?
To bo naš drugi otrok. Starostna razlika bo mesec manj kot eno leto. Me kar malo skrbi, kako bo to? Kakšno razlike boste imele ostale?

Lep dan vsem




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>