Igralna hiška za zunaj (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


Barbi5 -> Igralna hiška za zunaj (4.4.2013 11:54:01)

Tisti, ki imate več izkušenj, bi vprašala kakšno hiško svetujete, da kupim moji pikici? Leseno mi ravno ni, ker potem bi jo tako doma naredili, pa bo treba barvati vsako leto in se mi zdi, da če kje ne bo hotela biti dosti v njej, škoda denarja in časa, raje počneva kaj drugega;))

Nagibam se k plastični, seveda, vendar me moti ena stvar: vse, ki sem jih gledala, so ali čisto brez oken, ali pa kakšno "manjka". Naredili bi podstavek, da bi hišica stala na njem, pa ko bo deževalo, bo seveda teklo v hiško. Ima kdo kakšno idejo kaj storiti??

Hvala. LP




Hope2 -> RE: Igralna hiška za zunaj (4.4.2013 15:09:32)

mi imamo leseno in je ne menjam. ne mazemo je vsako leto oz v 3 letih je se vedno taka kot je bila, brez strihanja. letos, ko je fant vecji, smo ji menjali noge oz smo jo povisali in dodali velik tobogan. razmisljamo se o dodatnih plezalih. v glavnem hiska raste z otrokom.
medtem ko pa so nekatere plasticne igrace zunaj zbledele in izgledajo prav gravzno ze samo po 1 letu. pri plasticni je se vprasanje mocen veter. plasticna izgubi precej vec na vrednosti, medtem ko lesena ne toliko- kasnej lahko prodas.




StrawberrY -> RE: Igralna hiška za zunaj (4.4.2013 15:44:00)

Jaz prodajam takole

http://www.babyland.si/otroska-trgovina/igrace-in-knjige/sport-in-zabava-na-prostem/vrtna-igrala-in-bazeni/vrtna-hisa-smoby-brunarica

Jo je imel pa tamal slabo leto v sobi postavljeno. Nikoli zunaj, sedaj je zapakirana v kleti.




nyna84 -> RE: Igralna hiška za zunaj (4.4.2013 16:20:43)

Mi imamo od predlani tako:
http://soncek.si/si/smoby-310165-podezeljska-hiska-i11750.shtml
Sem tako jezna, smo dali dobrih 300 €, nam jo je burja odpihnila in polomila že dvakrat. [sm=smiley13.gif] Potem jo mož z vijaki in ne vem čim nazaj skupaj sestavlja, da je ne vržemo proč. [sm=zmeden.gif]

Če imaš možnost, izdelajte leseno, ker se ne poškoduje, pa z leti jo lahko prilagajate otroku, tako kot je predlagala tud Hope. Če pripraviš otrokom vsake 2 - 3 leta barve in čopiče, bodo uživali sto na uro. [sm=smiley36.gif]

Še ena pomembna stvar: vse te plastične hiške so v reali zelo majhne/nizke. Naša 4,5-letnica se mora že skloniti, ko gre skozi vrata. [sm=zmeden.gif]




josephine27 -> RE: Igralna hiška za zunaj (4.4.2013 19:01:36)

Če si jo finančno in prostorsko lahko privoščite definitivno lesena. Jaz sem imela v otroštvu leseno pa je šele zdaj razpada s tem, da jo že 20 let nihče ni barval in nič vzdrževal. Je bila sicer doma izdelana verzija hišice na drevesu in sanjam o tem, da jo z mojima mulcema, ko bosta malo večja skupaj obnovimo oz. popravimo.




Stanislava_ -> RE: Igralna hiška za zunaj (28.1.2014 23:15:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Barbi5

Tisti, ki imate več izkušenj, bi vprašala kakšno hiško svetujete, da kupim moji pikici? Leseno mi ravno ni, ker potem bi jo tako doma naredili, pa bo treba barvati vsako leto in se mi zdi, da če kje ne bo hotela biti dosti v njej, škoda denarja in časa, raje počneva kaj drugega;))


Leseno!
Naj otrok sodeluje pri izdelavi, bo vsaj cenil, kar dobi. In se naučil, daje reba vzdrževati, kar ima. In še veliko lepša je lesena in lahko jo dopolnjuješ, če želiš.




RIJA* -> RE: Igralna hiška za zunaj (29.1.2014 9:05:12)

moj je imel dobesedno sanjsko leseno pa nikoli prav uporabljana....tudi če smo imeli otroke na obisku,so raje divjali okrog hiše,kot pa na njej....tja vržen denar pri nas...[sm=smiley13.gif]




abc123 -> RE: Igralna hiška za zunaj (29.1.2014 9:41:35)

Mi imamo leseno, dvignjeno s toboganom, spodaj pa peskovnik in je super senca v peskovniku. Naša jo veliko uporablja, sama ali s sosedovimi otroki. Pri nas se obnese. Verjetno pa res ne moreš vedeti ali jo bo veliko uporabljal ali ne.
Aja, prebarvali je še nismo, pa je stara 4 leta.




Stanislava_ -> RE: Igralna hiška za zunaj (29.1.2014 17:31:12)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

moj je imel dobesedno sanjsko leseno pa nikoli prav uporabljana....tudi če smo imeli otroke na obisku,so raje divjali okrog hiše,kot pa na njej....tja vržen denar pri nas...[sm=smiley13.gif]


Se mi zdi, da so hiške bolj za punčke..Za fantke bolj pesek in drevesa in norenje po dvorišču kot igranje v hiški.




sannndra -> RE: Igralna hiška za zunaj (29.1.2014 21:54:06)

Mi imamo plastično, ki se jo sestavi in lahko razstavi. Nam ustreza. Je pa treba paziti, da se ob premikanju ne polomijo plastični "vijaki". ( smo jo nekaj časa premikali po vrtu, zaradi sonca) in se jih je nekaj poškodovalo. Žal nismo vedeli prej in bi bolj pazili. :)




Ajčibajči -> RE: Igralna hiška za zunaj (18.4.2014 11:08:12)

Mi smo kupili rabljeno za vnučka, pozimi so jo imeli v garaži in je bila že tam aktualna. Sedaj so jo dali ven in imajo tudi sosedove otroke na obisku[sm=smiley1.gif]....ker nimam nobene fotke naše, vam pošiljam tole sliko :http://majtoj.si/izdelki/na_zraku/zunanja_igrala/774/feber_fantazijska_hisa/
Kar se tiče lesene....mislim, da bi bila precej dražja, da jo narediš sam.....moraš imeti pa orodje in malo talenta, a ne?[sm=zmeden.gif]




robista -> RE: Igralna hiška za zunaj (14.10.2015 11:50:38)

Mi pa imamo lesen peskovnik od proizvajalca Svet igral - http://www.svet-igral.si/peskovniki/
Kupili smo rabljenega od enega znanca, ko so ga njegovi otroci prerasli in je za naše odličen. Se mi zdi, da je boljše kupiti kakšno igralo rabljeno.




Stran: [1]