Nagrada -čokolada1 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alda -> Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 9:28:19)

Eko, ker sem bila priden drvar sem si prislužila nagrado :Gorenjkina mlečna čokolada 250g.
in danes nagrado dobim in [sm=zmeden.gif]
Že kuverta z mehurčki je bila čist zmežlana, poškodovana, da o čokoladi sploh ne govorim.
Skratka razočarana totalno!!

[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




Hope2 -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 9:41:23)

Tud uboga dreveščka si posekala, tak da si dobila milo za žajfo[sm=jezicek.gif]

Čestitke, okusa ziher ni spremenila, tak da dober tek[sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 9:44:25)

Čokolada gorenjka ni lih moja najljubša, tako da,...
..si lahko zamisliš, kaj bi šele prišlo do mene če bi dobila kozarec marmelade, če so vse na tak nespoštljiv način pošiljali?




LuLu -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 9:54:00)

Mislim, da je na mestu opravičilo in vsaj vikend za 2 osebi v Termah Olimija. Zdaj so testirali terme, vedo, da so super.




Tippi -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 10:00:07)

Men je pa gorenjka zakon. Milka mi je presladka!
Drugače pa, mogoče so pa na pošti nespoštljivo delali s čokolado [sm=smiley36.gif] Sram jih bodi! [sm=smiley36.gif]




Hope2 -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 10:07:17)

Baje se podarjenemu konju ne gleda v zobe.

Mene ziher ne bi to iz tira vrglo, pa četudi mi okus ne bi odgovarjal. Pozitivna stran, ne rabim lomit in rezat čokolade, ko jo uporabim v kakem pecivu[sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]

Zdaj smo za velko noč dobili na kile tistih ta slabših čokolad (jajčki, zajčki....)večina se nam je še itak polomila po poti....jemo jih ne.... ampak za pecivo bodo vse ok[sm=smiley1.gif]




alda -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 10:35:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Baje se podarjenemu konju ne gleda v zobe.

Mene ziher ne bi to iz tira vrglo, pa četudi mi okus ne bi odgovarjal. Pozitivna stran, ne rabim lomit in rezat čokolade, ko jo uporabim v kakem pecivu[sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]

Zdaj smo za velko noč dobili na kile tistih ta slabših čokolad (jajčki, zajčki....)večina se nam je še itak polomila po poti....jemo jih ne.... ampak za pecivo bodo vse ok[sm=smiley1.gif]


saj porabili jo bomo-pokvarila se ziher ne bo, samo način oz oblika kako je prišla do nas je pa daleč od tega, kar bi čl. pričakoval kot nagrado.

Še enkrat: ČOKOLADA JE OK!!! način in oblika v kakšni je prispela, pa ni vredna naziva nagrada!




Hope2 -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 11:04:51)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Še enkrat: ČOKOLADA JE OK!!! način in oblika v kakšni je prispela, pa ni vredna naziva nagrada!


Že ena tablica čokolade ni vredna naziva nagrada. In že to ti pove vse. Valjda ne bodo dali za poštnino več, kot je čokolada vredna[sm=zmeden.gif]




Paštetka -> RE: Nagrada -čokolada1 (10.4.2013 11:33:26)

Alda, viš, jaz tega problema nimam, ker sem se ji odpovedala oz. odstopila nekomu drugemu.

ME prav zanima, komu so jo podarili in če je niso sami pojedli. Hm....[sm=zmeden.gif]




Stran: [1]