htc x1 ali samsung galaxy s3 mini (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


Brinčika -> htc x1 ali samsung galaxy s3 mini (12.4.2013 21:57:09)

Katerega bi vi izbrali , s katerim ste zadovoljni? Vaše izkušnje?




Anonimen -> RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini (13.4.2013 9:39:36)

Nekaj časa nazaj sem imela Samsung Galaxy (ne vem ročno katera oznaka), pa sem komaj čakala, da ga zamenjam ... budilka je pa ni delala, tak da sem si po dolgih letih nabavila navadno vekerco, med pogovorom ga nisem smela imet naslonjenega na uho, ker je sogovornik slišal tapkanje (pa je bil zaslon zaklenjen) ... sem ga nesla na servis pa so rekli da tako pač je [sm=zmeden.gif] ... sem ga zamenjala za HTCja in nimam pripomb sploh ... super telefon [sm=smiley1.gif]




LuLu -> RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini (13.4.2013 10:38:50)

Jaz sem mesec dni nazaj naštudirala telefone in se odločala med Samsung g. 3 mini ali kaj dražjega, večjega. Zdaj imam Sony Xperio.
Pomembno je, kaj želiš pri telefonu. Meni je bilo najbolj pomembno, da ima dober fotoaparat. Malo si prebere Test na dlani od Mobitela (njihova spl. stran) ali malo po forumih pogooglaj, pa primerjaj tehnične podatke med telefoni. Pač, primerjaj to, kar se ti zdi pomembno zate in seveda vprašanje, koliko si pripravljena za telefon odšteti.




LuLu -> RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini (13.4.2013 10:39:58)

drugače pa HTC mi sploh ne potegne, sem sicer fenica Nokie, ampak malo zaostajajo v razvoju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] če že zbiram med tema dvema, ki si jih napisala, potem sigurno Samsung.




Hope2 -> RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini (13.4.2013 15:03:47)

Imam 2 htc-ja, delata ko šus, čeprav je en celo padel iz 2 m višine in se je okvir zvil[sm=smiley36.gif]. Naredi super slike[sm=smiley1.gif]
Kar se tiče smartphonov, je HTC zakon, med najboljšimi. Samsung se baje ne more kosat.
Ampak je res kar pravi lulu, odvisno sploh za kaj ga rabiš[sm=smiley1.gif]. Jaz sem oba podedovala, drugače mi dol visi[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]