Mirena + test + nosečnost (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Anonimen -> Mirena + test + nosečnost (1.5.2013 12:34:03)

Mireno imam skoraj 5 let, vendar sva skoraj vedno seksala tudi s kondomom. Edino enkrat nisva bila pozorna na to, če sem pred ali po menstruaciji. Od tistega časa naprej nimam ta rdeče. No, tudi prej je bila bolj šibka, ampak bila pa je. Naredila sem test nosečnosti (clear blue) in rezultat je bil negativen. Zmotilo me je to, da je v navodilih pisalo, da če si več kot 6 tednov noseča, lahko pokaže napačen rezultat. Zato sem klicala ginekologinjo, ki mi je rekla, da je to od mirene in hormonov. In če je rezultat negativen, potem skoraj zagotovo nisem noseča. Rekla mi je še, da naj počakam še dva tedna in ponovim test. Minil je en teden, še vedno brez kapljice krvi in meni se bo počasi zmešalo. Imam boleče prsi in ogromen apetit in sploh znake (namišljene) nosečnosti. [sm=zmeden.gif]

Pozna kdo primer, ko bi kljub mireni in negativnemu testu vseeno bila noseča? Saj se po praznikih nameravam naročiti na pregled, ampak vsak dan brez menstruacije je tako dolg ... [sm=smiley13.gif]




LuLu -> RE: Mirena + test + nosečnost (1.5.2013 12:40:51)

Pri mireni v večini primerov menstruacije ni. So hormonske spremembe, vsaj pri sebi to opazim, ampak nič ni rdeče. Tako, da si lahko pač ena izmed mnogih, ki nimam ta rdeče pri mireni. Meni se je to zgodilo že pred 1 letom uporabe.
Mogoče je le to... da boš ziher, pa je seveda le pregled pri g.




Anonimen -> RE: Mirena + test + nosečnost (1.5.2013 16:12:05)

Lulu, najlepša hvala, si me kar malce potolažila. [sm=smiley31.gif] Upam, da mi je res samo "izginila", pa čeprav šele po petih letih uporabe.




LuLu -> RE: Mirena + test + nosečnost (1.5.2013 16:46:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lulu, najlepša hvala, si me kar malce potolažila. [sm=smiley31.gif] Upam, da mi je res samo "izginila", pa čeprav šele po petih letih uporabe.

Prosim. Ampak še vedno... kar k dr. po 100% odgovore [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




Anonimen -> RE: Mirena + test + nosečnost (1.5.2013 18:54:20)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mireno imam skoraj 5 let, vendar sva skoraj vedno seksala tudi s kondomom. Edino enkrat nisva bila pozorna na to, če sem pred ali po menstruaciji. Od tistega časa naprej nimam ta rdeče. No, tudi prej je bila bolj šibka, ampak bila pa je. Naredila sem test nosečnosti (clear blue) in rezultat je bil negativen. Zmotilo me je to, da je v navodilih pisalo, da če si več kot 6 tednov noseča, lahko pokaže napačen rezultat. Zato sem klicala ginekologinjo, ki mi je rekla, da je to od mirene in hormonov. In če je rezultat negativen, potem skoraj zagotovo nisem noseča. Rekla mi je še, da naj počakam še dva tedna in ponovim test. Minil je en teden, še vedno brez kapljice krvi in meni se bo počasi zmešalo. Imam boleče prsi in ogromen apetit in sploh znake (namišljene) nosečnosti. [sm=zmeden.gif]

Pozna kdo primer, ko bi kljub mireni in negativnemu testu vseeno bila noseča? Saj se po praznikih nameravam naročiti na pregled, ampak vsak dan brez menstruacije je tako dolg ... [sm=smiley13.gif]



ne vem zakaj bi mogla do G. POjdi v laboratorij,da kri pa boš 100% vedela.
Jaz M nimam že 2 leti in ? Zakaj bi pa mogla M biti?
zaradi mirene imaš lahk otudi vse te znake,pač stranski učinki,ko jo daš ven izginejo




Anonimen -> RE: Mirena + test + nosečnost (2.5.2013 23:35:21)

Tudi tebi, anonimna, hvala. Do ginekologinje imam 20 kilometrov, do laboratorija pa še dodatnih 15. Pa ginekologinja ima ultrazvok, ki je tudi kar 100 %. [sm=smiley2.gif]




dreamhorse -> RE: Mirena + test + nosečnost (8.5.2013 12:22:17)

Se strinjam z ostalimi... tudi jaz imam mireno že nekaj časa, pa tudi m ni, pa je, pa spet ni... tako da po moje si brez skrbi...




Stran: [1]