beko-dodatno izpiranje??pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


mala zirafa -> beko-dodatno izpiranje??pomoč (5.5.2013 17:14:37)

Lani smo kupili tale stroj Beko WMB 61231 PTM , in nikakor ne morem pogruntat kako se naštima dod. izpiranje.Vem samo če pritisnem gumb, za živali -dlako, da bo pral predpranje in dod. izpiral.Ampak v tem primeru gre preveč časa.
Navodil ne najdem veča, na netu pa se tudi lovim in nisem našla konkretno kako bi se to funkcijo aktiviralo. Ima pa jo.
Tako da lepo prosim za kak nasvet.
Hvala.




malaMravljica -> RE: beko-dodatno izpiranje??pomoč (5.5.2013 17:30:49)

poglej, nasla sem ti navodila, sam niso v slovenscini. Ti grem pa naprej gledat, kje pise kako je z dodatnim izpiranjem.

Navodila so tukaj. Pojdi na ta link in bolj spodaj desno v oranznem kvadratku imas Bedienungsanleitung PDF, klikni tam gor in se ti odprejo

http://www.beko-home.at/waschmaschinen/waschvollautomat-wmb-61231-ptm,344,30.html#shop

Aha, imas program Babycare in ta je za alergike in novorojencke, pere dlje z vroco vodo in dodatno izpiranje ima. Najdes ta program?
Ti moram se kaj pogledat? Ne upam, prevec casa pisat in iskat, ker me bo dol vrglo.




Doll -> RE: beko-dodatno izpiranje??pomoč (5.5.2013 17:31:20)

http://washing-machine.si.diplotop.com/review/BEKO/WMB%2061231

naloži si navodila. sicer pa je že v programu dodatno izpiranje.
Če si sam kaj izbiraš pa včasih ni mogoče ,ker program ne podpira




malaMravljica -> RE: beko-dodatno izpiranje??pomoč (5.5.2013 17:34:34)

hmm.. ne poznam te masine in niti ne vem kako imas napisano. Jaz ti gledam sedaj de verzijo in tam pise, da imas opcijo Spülen plus, ta je dodatno izpiranje.




mala zirafa -> RE: beko-dodatno izpiranje??pomoč (6.5.2013 19:53:48)

Hvala vsem za izčrpne odgovore.Ugotovila sem da nimam dodatne funkcije dod. izpiranja [sm=smiley13.gif], ampak samo baby program in pets program,Oba imata še predpranje in pereta skoraj 3 ure. bo treba manj praška, pa bo.




Stran: [1]