RE: Februarke 2014 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 16:51:29)

aja Petrushka1980 nic narobe ce imas prvi pregled v 11 tednu bo vse samo se hitreje steklo,..pravijo da je najhujse in povem ti res je ce gres na pregled ze v 5 ali 6 tednu in pol lahko prvic ne slisis srcka pa drugc tudi ne ker nekaterim se slisi pac kasneje in pol se nosecnice samo zivcirajo,... naslednji teden bos imela ze nuhalno in [sm=bravo.gif]malce si bos lahko oddahnila,..ceprav je dolga do pregleda,..jaz ga imam cez komaj 4 tedne tudi jaz bom v 10 tednu ze jaaoooo samo da bo vse v redu,..drugo sploh ni pomembno,..




junij13 -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 17:48:44)

jaz sem na pregled naročena drugo sredo.. zadnjo m. sem pa imela 8.5.,
itak se po mojem nebo še videlo utripa, a zgleda da me hoče g. pregledat, ker sem lani imela spontani splav...




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 18:30:29)

Ja junij13 ponavadi vedno prej pogledajo,..meni jel ani po abraziji rekla da me bon aslednji pregledala v 7 tednu,..pa ima sedaj vse polno tako da bom skoraj 10 teden ko imam prvi pregled,...ja srcka se mogoce ne bos slisala bo pa videl G če je GV in notri plodek,..
V katerem tednu pa si splavila? Vzok ali SS?




junij13 -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 19:10:53)

plod sploh ni rastel, smo čakali 3 tedne, do 11 tedna,pa ni bilo utripa in sm pol dobla tiste tabletke :/

no, zdaj verjamem v pikico in upam da jo dobim v naročje čez približno 8 mesecev :)




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 19:28:41)

Junij13 torej imava podobno zgodbo,.[sm=smiley19.gif].moja sta sicer malo zrasla samo utripa ni bilo,..ker je pa bil december in vsi prazniki sem jaz imela abrazijo sele v 15 tednu,...imela sem pa dvojcke in trebuh velik za 5 mesec,..ki mi je se sedaj ostal,.. in sedaj ker sem napihnjena imam velik trebuh kot da sem 4 mesec




Flavia_ -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 20:45:42)

katekina86, junij13 in Petrushka1980, pozdravljene [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Petrushka1980: na seznam sem vas dodala [sm=smiley1.gif]

V kolikor se vam bodo PDP spremenili, me prosim obvestite, da ažuriramo seznam [sm=smiley1.gif]

Čim manj začetnih težav in čim več dobrega počutja vam želim,
Flavia RR




Bombažka -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 20:58:32)

Punce, tokrat mora bit vse vredu! mene kar stiska in če primerjam s prvo nosečnostjo, je blo v prvo ful lažje, nič razmišljanja, nič skrbi...samo uživancija! To je naš čas, zato ga moramo uživati in možgančke na off!!

Jaz sem nenormalno zaspana, nonstop zeham in težim kako sem utrujena...moj se mi pa samo smeji, ne vem če mu bo še tako smešno ko se bom sred dneva v posteljo vrgla, [sm=smiley36.gif]

A boste kej povprašale za spol? mene sicer muči, ampak bi prav rada ne vedela, da bi bil suprise...ma težka bo.




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (5.6.2013 21:09:01)

Bombazka sva na istem jaz bi tudi skozi samo spala,.. in lacna sem zdaj si delam solato s piscancem ahahahha seveda to je nas cas in res moramo uzivat ceprav mam eno slabo izkusnjo za samo probam bit cimbolj sproscena in ne mislit na to,... jaz bom definitivno vprasala za spol,..ker zelim imet ali vse roza ali plavo,.. kaj imate tam spodaj tak cuden obcutek? mislim cutite kaj?




morskazvezdica -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 7:30:10)

Dobro jutro.

Kako ste?

Jaz sem opazila,da me že dva večera boli/zbada v levem jajčniku. Pa joške že ratujejo bolj polne [sm=smiley36.gif] bradavice so me začele bolet [sm=smiley13.gif] krči so občasno še prisotni...

Ste si naračunale pri katerih tednih imate prvi pregled? Katera ga ima najbolj zgodaj?




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 7:56:25)

Dobeo jutro morska zvezdica in ostale [sm=smiley1.gif]

Jaz bom v 8/6 torej v 9 tednu ko imam prvi pregled,...

Znaki ki jih opisujes so normalni in naj kar bodo[sm=smiley36.gif] samo da smo vse srecke[sm=nosecka.gif] in da bomo cez slabih 8 mesecev povile nase[sm=duda.gif]




Bombažka -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 9:13:52)

Jaz še vedno nimam datuma za pregled, no nisem niti poklicala... bom probala danes to rešit.
a mogoče katera v če v Postojni še vedno opravljajo nuhalno? nikjer ne najdem nobenega naslova ne telefonske.




MagicSpell77 -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 12:51:52)

Bombažka tule na ceniku jo imajo na levi strani imaš pa še telefon [sm=smiley1.gif]
http://www.bolnisnica-po.si/ceniki
Jaz imam pregled 9.7. ko bom 10t3d, čez tri tedne pa še nuhalno [sm=smiley1.gif] Bom 2x vidla bebija [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

No, da si malo povečam število všečkov [sm=smiley36.gif] Na FB najdete moje torte pod Torte izpod mavrice, za vse, ki pa bojkotirate FB, pa tale link:
https://www.facebook.com/media/set_/?set_=a.438304486244813.1073741829.437978056277456&type=1&l=ac339c01f8
Aja, to ni moj biznis, je striktno ljubiteljska strast in delam samo za prijatelje ;)

Zdaj pa šibam po našo miškolinko v vrtec, potem pa gremo skupaj še po atija v mesto [sm=smiley36.gif]




Bombažka -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 13:20:15)

MagicSpell77...hvala, tole sem pa spregledala oz. niti nisem pogledala!
Na fb-ju pa imaš moj lajkec...si ga zaslužiš, garfield je bombastičen, pa AjeTo sta originalna...superca si! [sm=bravo.gif]

Jaz v službi...zeham [sm=smiley36.gif] , kje je še 15h, da skočim po tamalga in na sonček.





morskazvezdica -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 14:52:37)

Midva greva pa z mojim čez eno urco mal v hribe hodit na izi.Upam da ne bo dežja...

Drugače sem pa vredu. Danes še ni bilo nobenega krča [sm=bravo.gif] jutri bom pa dopolnila 5.teden [sm=smiley1.gif]

Prej sem zaspala za eno uro ko ubita spet [sm=smiley36.gif]




morskazvezdica -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 14:54:12)

Aja do kdaj naj bi sploh imele krče?




bevcika -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 18:11:43)

pozdravljene!

Končno se tudi jaz po 3 letih javljam... tri leta poizkušanja...zdaj nazadnje sva bla z mojim že v mb na neplodnostni... in ja...dala sva skozi samo da je dal moj tisto kar je mogel, jaz pa kri...in glej ga angelčka... prejšnji teden sta se nama narisali [sm=modricrtici.gif].....iiiii....taaaaak sma vesela....naredla sem 4 teste(digitalne CB), ker kar nisma mogla verjet.
sem pa že kak teden porej imela vnetje mehurja. to si nekak nisem dobro pozdravila... in se mi je prejšni teden po tem srečnem dogodku začelo zopet vnetje stopnjevat...v soboto in nedeljo sem že imela 41 stopinj vrocine...osebna zdravnica me ni jemala resno... in nato v ponedeljek dam kri...in ta pokaže 200 CRP-ja. zdravnico je zagrabla panika...takoj z rešilcem v bolnisnico na infeksijski oddelek.... kjer sem bila do danes tam...tam so me filali s sumamedom in amoksiklavom.... pa se lekadol, dokler mi niso zbili vročine...tega sem že jedla med videndom za zbijanje...v celju so še poleg ugotovili,da sem imela pljučnico in vnetje ledvicke desne...
zdaj pa naju zeloo skrbi,da slučajno nebi blo kaj vredu s pikico zaradi tega....a ima kakšne izkušnje s kako podobno stvarjo? ker se od dr. Pušenjaka nekje prebračla...da v zgodnji nosečnosti ni nobeno zdravilo tako škodljivo za plod kot vročuna nad 39.

drugače pa je to moja prva [sm=nosecka.gif]. stara sem 23 let... in in okolice celja.
pa prosila bi če bi me kera vpisala nazačetku...PDP imam nekje 3.2.2014
Pa tudi jaz sem klicala na Ptuj, kjer imam ginekologa kar isti dan ko sem zvedla za nosečnost...in sem dobila datum 18.6. ;)
Zdaj ko sem bila pa v bolnici pa sem klicala na Ptuj..pa so na dopustu.... resnično me skrbi če je lahko kaj narobe...

Čestitke vsem, ki ste zagledale [sm=modricrtici.gif]....<3<3<3




katekina86 -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 19:19:04)

Pozdravljene vse!


Danes se mi je dan v službi vlekel kot špageti, tako sem bila utrujena, da sem mislila da bom na mizi zaspala :)

Kako se kaj počutite? Ali morda katero od vas muči prebava? Mene že par dni, pa je res zoprno...




morskazvezdica -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 19:22:23)

Bevcika najprej čestitam za [sm=rozacrtici.gif]. Zakaj pa nisi povedala v bolnišnici da si [sm=nosecka.gif] ? Če sem prav dojela je bilo to dogajanje po + na testu...

No jaz nisem šla v hribe,ker je deževalo [sm=smiley13.gif]




bevcika -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 20:11:14)

sej sem vse povedala...se4j so taaako lepo ravnali z mano.... svojo nadstandardno sobo sem dobila.... skos zdravniki...res lepo so delali...ampak lažje katera govori, ki že ima izkušnje, kot pa zdravniki o nekih dejstvih, ko nemorjo zdaj nič rečit kaj bo...ker se bo vse pokazalo čez čas...zdaj je prehitro...




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 20:20:35)

Bevcika cestitke za tezko pricakovani [sm=rozacrtici.gif] ne ne rabis skrbet,..tudi moja svakinja ni vedela da je noseca sicer je bila grozno bolna in z visoko temperaturo in je sla k zdravniku dobila 3 inekcije in svasta zdravil in vsega pa nosi zdravega sinka in bo julija rodila,..samo pogumno naprej,..na zacetku ne skodi,.. sedaj pa se naprej pazi,..

No jaz sem lacna in zaspana celi dan,..danes sem vstopla v 6 teden torej 5/0 prsi imam enormne in bolijo [sm=jezicek.gif] drugo pa tako malo dol spikne in to je to,...

cuvajte se in pazite se [sm=smiley36.gif]




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 20:23:26)

Bombazka iz kje pa si ce ni skrivnost? Ker sprasujes za postojno[sm=smiley1.gif] Jaz hodim na preglede namrec v Cerknico,prej je moja g. delala v Postojni,..rodit pa mislim kadarkoli mi bo ze usojeno v Postojni,...Aja pa nuhalno delajo v Postojni ja,..samo moja ginekologinja posilja v Domzale k Strahovi,... uzivajtee




Dorotheia -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 20:27:03)

Jaz sem danes ekstra utrujena. Je bilo pestro v službi, pa še z mojim sva šla prej na eno praznovanje in so vsi okrog kadili, pa me silili z alkoholom, jaz pa itak da cela "bleda". Sem bila samo tečna in se mi ni dalo izgovarjat, da mi ne paše alkohol in cela živčna od ljudi, ki so kadili kot nori. Sem se spokala po pol ure domov, dragega pa pustila na slavljenju. Sem zdaj grozno utrujena, pa malo mi hoče biti slabo. In prejle me je še fejst špiknilo v jajčniku, sem se že ustrašila, ampak pomoje nič ni bilo takega.

Drugače pa mi nenormalno pašejo pomaranče in paradižnik. [sm=jezicek.gif]

Kako ste ostale?

Pa čestitke vsem na novo! [sm=bravo.gif]




bevcika -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 20:47:57)

hvala Martyna83.[sm=smiley1.gif]
js upam da je res tak...in da bo skos vse ok...in da bomo zdravi...;))[sm=duda.gif]
js glih neke utrujenosti ne občutim ker še 7mi dan ležim im počivam...
Me pa rees nenormalno bolijo prsi...in na momente sem fuul lačna...sam pol neki veliko nemorem pojest...[sm=smiley1.gif]




Martyna83 -> RE: Februarke 2014 (6.6.2013 22:10:43)

Ravnokar zmazala 3 palacinke heheh danes ze cel dan neki jem,..skozi sem lacna ma pol ful neki ne morem,..pa prebava me malo muci,..ah boze ,..samo da bo vse o.k. bilokaj pretrpim za zdravo dete [sm=smiley1.gif]




morskazvezdica -> RE: Februarke 2014 (7.6.2013 6:46:42)

Dobro jutro [sm=kava.gif]

Jaz sem pa danes v šestem tednu,če sem prav izračunala 5t/0 [sm=smiley1.gif]

No moja lakota je tut občasno volčja...no saj včeraj je bila...

Ali je katera od vas študentka? Sama iščem službo,pa je ni [sm=smiley13.gif] rada bi šla delat,da bi vsaj malo zaslužila...pa ni služb [sm=smiley13.gif]





Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>