|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sportdirect prodaja preko spleta...
17.5.2013 14:23:45   
kajalin*
a je že katera kaj naročila?mnenja in izkušnje? Zanima me, ker so cene prav smešneuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
17.5.2013 18:39:59   
hmm...
Cene so res smešne tako da tudi mene zanima karkoli v zvezi s tem, če ima kdo kakšne informacije.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
17.5.2013 19:47:19   
TomTaylor
jz imam tudi že ene 2 tedna v košarici za enih 100 evrov robe, pa ne upam številko kartice dat user posted image ... Sploh teniske se ful splača kupit. Precej robe pa je šara - sem šla v trgovino preverjat..

Ok. Če se katera opogumi ali izve za kkšno pozitivno izkušnjo, naj prosim shera :-D

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
17.5.2013 20:40:47   
hmm...
Ni čudno da je tako poceni, če je za teniske ki stanejo 4€, dostava 9€.user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
17.5.2013 21:55:05   
kajalin*
Ma ja sej tudi v sami trgovini je treba prebrat, ampak adidas in puma kar sm kupovala je čist ok :) Poštnina je res draga, ampak profitiraš, sem pa brala ,da naj bi prodajal fejk robo...Drugač grem v trgovino, ker tam kupim puma majčko za 10 eur, pa adidas spodnji del trenirko za hčero sm dobla mnde za 12 eur, sam tu je še ceeeeneeejeee :)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
18.5.2013 10:59:12   
aprilčica07
Podpis pod kajalin Midva sva tudi že naročila in vedno zadovoljna. Sva naročila kolesarsko opremo, za oba, poštnina je bla 10 eur, ampak sva še vedno precej profitirala. Hlače, ki sva jih gledala v trgovini za cca 29 eur (pač sva šla pomerit, da sva tudi prave številke naročila), so ble preko spleta več kot pol manj.... No, midva bova definitivno še naročala. user posted image

< Sporočilo je popravil aprilčica07 -- 18.5.2013 11:00:45 >


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
18.5.2013 19:25:24   
TomTaylor
V kolikem času pa dobiš? Drugače pa ja, kar se cen tiče - definitivno se tenisk za 4,00 eur na 10 eur poštnine ne izplača kupovat, mislim, da je to vsakemu jasno. Za teniske, ki pa so v sportdirekt trgovini 65,00 EUR preko spleta pa 50,00 EUR in za otroke adidaske in nike-ce po 20-25 EUR se pa vsekakor splača dat 10,00 EUR za poštnino.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.5.2013 14:15:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
19.5.2013 14:30:28   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

mi fuul velik tam kupujemo in tud velik frendov. do zdej še z nobeno stvarjo nism bla razočarana, sploh pa čevlji. zakaj bi dala 70 če lahko samo 25??


user posted image

jaz sem ravno včeraj malemu nabavila majce s kratkimi rokavi po 3-4 €, pa tričetrt hlače za 4 €...

kolk je pa vse to fejk ne vem... je pa verjetno to lanska ali predlanska roba, pač ni ravno najnovejša kolekcija...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
19.5.2013 14:40:06   
LuLu
Jaz sem tam par stvari kupla, ne preko vpleta.. in do zdaj vedno imela izkušnjo, malo denarja malo muzike. Majice za deca res kar poceni, ampak kvaliteta slaba. Tudi trenirke sp. deli.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
19.5.2013 22:18:02   
mamamajča
ja zdaj so meli kao totalno znizanje, saj niso skoz take cene. jaz sem narocila adidaske za tamalega, so top, pri nas stanejo 48eur. ful v redu, dobili smo pa v roku enega tedna.

drugac se je nas pa zorganiziralo vec skupaj, da smo si delili postnino, se splaca.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
19.5.2013 22:43:09   
AnaLJ
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*
a je že katera kaj naročila?mnenja in izkušnje? Zanima me, ker so cene prav smešneuser posted image

Preko spleta nisem še nikoli naročila in najverjetneje tudi ne bom, saj želim stvari videti oz. preizkusiti, preden jih kupim. Sem pa drugače stalna (mesečna) stranka v njihovi trgovini in sem z njimi zadovoljna. Tam kupujem stvari za t.i. dnevno uporabo (fitnes, oblačila za doma, nogavice...), za katera kaj dosti višjih cen, kakor so v SportDirect, niti nisem pripravljena odšteti. Enako velja za superge: nič hudega, če se uničijo hitreje, kakor kakšne iz katere druge trgovine - tako ali tako se vedno že zagledam v drug par, preden se prvi uniči (se mi ni pa še noben uničil prej, kakor v enem celem letnem času - marsikateri je zdržal tudi celo sezono, še takrat, ko je bila to trgovina Sport2000). Brez težav lahko torej rečem, da za te zneske dobim primerno kvaliteto in vedno všečen izgled, seveda pa tudi prave velikosti.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
23.5.2013 10:21:56   
pikatara
Naročila sem si superge za tenis, ker so vile 50% ceneje. Pri nas sem isti model prvo probala v trgovini in potem naročila. Pa seveda zraven še nekaj cunj. Možu polo majice in spodne hlače, se bi pa capri hlače in majice. Z vsem sem ful zadovoljna. Edino ena ura, ki sem jo naročila, je bila pokvarjena. Sem jim jo nazaj po pošti poslala in so mi vrnili denar na Viso.

(odgovor članu AnaLJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
26.5.2013 16:59:24   
Celesty
Hm, jaz pa nečesa ne razumem. Včeraj sem na tej spletni strani brskala ure in ure in si par stvari dala v košarico. Danes ko sem želela preveriti, če je vse OK, da naročim, je pa cena bila 20 € višja. Zakaj je to tako? A katera ve?

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 10:01:00   
janjja
Jaz sem pa že tudi hotela kaj kupit pa ko vpišem podatke od Master card hoče še neko "security code", kar ne razumem ker je še nikjer nisem rabila, preko nexta gre normalno? Kakšna podobna izkušnja?

(odgovor članu Celesty)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 10:12:15   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Jaz sem pa že tudi hotela kaj kupit pa ko vpišem podatke od Master card hoče še neko "security code", kar ne razumem ker je še nikjer nisem rabila, preko nexta gre normalno? Kakšna podobna izkušnja?



Mislim, da je to generirana koda za katero moraš imeti prenosni čitalec, ki ga dobiš na banki in stane okoli 10€

lp

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 10:39:00   
nyna84
Mi smo bili prejšnji teden prvič v trgovini Sportdirect in sem bila res presenečena nad nizkimi cenami.
Zakaj tako nizke cene? So to izdelki z napako, modeli s preteklih let ali ponaredki?
Kvaliteta pravite, da je sprejemljiva? Kaj se zgodi z majico, ko jo npr. 10x operem in posušim v sušilcu?

Smo kupili hčeri tam rolerje za 42 €. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 11:58:06   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Zakaj tako nizke cene? So to izdelki z napako, modeli s preteklih let ali ponaredki?
Kvaliteta pravite, da je sprejemljiva?


Najverjetneje je proizvodnja teh izdelkov zelo obremenila okolje, lahko so bile uporabljene tudi človeku škodljive snovi, ki so morda še vedno v proizvodu. Proizvodnja je potekala na način, da je ogrozila zdravje delavca, ampak tam, kjer se te stvari proizvaja, se vedno najde lepo število ljudi, ki so pripravljeni delati za skledo riža.

Skratka, bistroumni poslovneži so na vseh koncih in krajih privarčevali, da je lahko cena izdelka nizka.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 12:15:29   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Zakaj tako nizke cene? So to izdelki z napako, modeli s preteklih let ali ponaredki?
Kvaliteta pravite, da je sprejemljiva?


Najverjetneje je proizvodnja teh izdelkov zelo obremenila okolje, lahko so bile uporabljene tudi človeku škodljive snovi, ki so morda še vedno v proizvodu. Proizvodnja je potekala na način, da je ogrozila zdravje delavca, ampak tam, kjer se te stvari proizvaja, se vedno najde lepo število ljudi, ki so pripravljeni delati za skledo riža.

Skratka, bistroumni poslovneži so na vseh koncih in krajih privarčevali, da je lahko cena izdelka nizka.

Bom vprašala drugače: V čem se Adidas majica iz Prve lige razlikuje od Adidas majice v Sportdirect?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 12:21:22   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Jaz sem pa že tudi hotela kaj kupit pa ko vpišem podatke od Master card hoče še neko "security code", kar ne razumem ker je še nikjer nisem rabila, preko nexta gre normalno? Kakšna podobna izkušnja?


trimestna koda zadaj na kartici, na traku za podpis.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
31.5.2013 13:13:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mi smo bili prejšnji teden prvič v trgovini Sportdirect in sem bila res presenečena nad nizkimi cenami.
Zakaj tako nizke cene? So to izdelki z napako, modeli s preteklih let ali ponaredki?
Kvaliteta pravite, da je sprejemljiva? Kaj se zgodi z majico, ko jo npr. 10x operem in posušim v sušilcu?


Vse otroške stvari, ki sem jih tam kupila po tako nizki ceni so se zmuckale (cca7 ali 8 oblačil). Material je zelo nekvaliteten. In izgubi barvo.
Parkrat sem se tako nasrala in ne grem več tja. Raje Lidl, Hofer, Lumpi, Sparky,... skoraj vse isto poceni ampak kvaliteta zelo dobra. Oblačila iz Sportdirect imata moja2 le za doma danes oz. grejo nato v koš. ostala pa, ko jih prerastejo lahko še podarim naprej.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
1.6.2013 11:57:21   
janjja



IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Jaz sem pa že tudi hotela kaj kupit pa ko vpišem podatke od Master card hoče še neko "security code", kar ne razumem ker je še nikjer nisem rabila, preko nexta gre normalno? Kakšna podobna izkušnja?

 
trimestna koda zadaj na kartici, na traku za podpis.


Ne bo držalo. To vpišem ampak hoče imeti še to drugo kodo, očitno imam samo jaz tak problem. V vseh drugih gre - zaenkrat samo tukaj ne.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
1.6.2013 11:58:34   
janjja



IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Jaz sem pa že tudi hotela kaj kupit pa ko vpišem podatke od Master card hoče še neko "security code", kar ne razumem ker je še nikjer nisem rabila, preko nexta gre normalno? Kakšna podobna izkušnja?

 

Mislim, da je to generirana koda za katero moraš imeti prenosni čitalec, ki ga dobiš na banki in stane okoli 10€

lp


Prvič slišim, a druge ki to kupujete imate?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sportdirect prodaja preko spleta...
1.6.2013 12:23:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: janjja
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Jaz sem pa že tudi hotela kaj kupit pa ko vpišem podatke od Master card hoče še neko "security code", kar ne razumem ker je še nikjer nisem rabila, preko nexta gre normalno? Kakšna podobna izkušnja?
 
trimestna koda zadaj na kartici, na traku za podpis.


Ne bo držalo. To vpišem ampak hoče imeti še to drugo kodo, očitno imam samo jaz tak problem. V vseh drugih gre - zaenkrat samo tukaj ne.


janjja, nadaljuj brez te kode, saj ti piše da dodajaš samo po potrebi (če jo maš ali rabiš - to bi ti pa banka povedala afaik). jaz je nimam (te kode) in je nisem dodala, pa mi je naročilo vseeno šlo naprej.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?