Znaki zanositve, test v soboto (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


MAKI -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 10:52:51)

Punce pomagajte,v soboto imam test.Imam filing kot da bom glih glih dobila in da je čedalje močnejši ta občutek,pa križ me že ful boli.Ali je to ok ali ne'POMAGAJTE,LJUBČKA




Anonimen -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 11:08:46)

kašn test maš v soboto?




tinkamiška -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 11:12:22)

Po mojem, da test za ugotavljanje nosečnosti

Ti znaki, ki jih opisuješ so lahko prisotni ob M in na začetku nosečnosti, tako, da...bo treba počakat

Vsekakor pa držim pesti, da bo test pozitiven




GATA -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 11:13:45)

Lara, verjetno test nosečnosti
- no ne vem
Take znake sem imela jaz ko sem bila na začetku.




MAKI -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 11:31:50)

No jaz sem imela umetno oploditev,ne vem kako ste ve zanosile,mi je pa v tolažbo,da so znaki podobni.Hvala za odgovore...




petruskaL -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 14:07:28)

MAKI je napisal/a:

Punce pomagajte,v soboto imam test.Imam filing kot da bom glih glih dobila in da je čedalje močnejši ta občutek,pa križ me že ful boli.Ali je to ok ali ne'POMAGAJTE,LJUBČKA


No jaz sm tud mela filing, križ me vedno boli pred M...in jaz sm jo tud dobila...

DRŽIM PESTI DA PRI TEBI NE BO TAKO




Anitka -> Znaki zanositve, test v soboto (13.9.2005 18:01:30)

MAKI s tabo smo in upamo na najboljše.




sarajjjj -> Znaki zanositve, test v soboto (14.9.2005 9:21:01)

Kot je ze napisala Anitka s tabo smo,upam,da nas boš razveselila z lepo novičko,srecno!




DrejcDrejc -> Znaki zanositve, test v soboto (14.9.2005 10:48:21)

Maki, držim pesti! Kako čudovito je zagledati tisti dve črtici! Zakaj si se pa ravno za soboto odločila?

Sicer so pa nosečniški znaki zelo podobni menstrualnim, zato na ta račun težko kaj ugotoviš. Jaz sem v 8. tednu, pa me še zmeraj vsake toliko časa primejoiste bolečine v trebuhu, kot tik pred M.




nelky -> Znaki zanositve, test v soboto (14.9.2005 12:38:33)

Upam, da se tvoje bolečine v križu znak začetne nosečnosti. Baje jih ima veliko pričakujočih mamic. Maki, upam, da si . Zdrži še malo, pa boš ugotovila. Ja, tole čakanje je res mučno. Jaz si razočaranje ob nekoliko olajšam tako, da greva z na kak koktailček in v solarij. Tega sicer ostale dni v mesecu ne počneva, da bi bila čimbolj pripravljena na . Takrat si vzameva še več časa zase in si privoščiva kako malenkost, da prej mine do dni, ko lahko spet poskusiva...

Skupaj smo v tem zoprnem čakanju. Nam vsem želim, da čimprej dočakamo.

N.




tejča -> Znaki zanositve, test v soboto (14.9.2005 12:52:53)

Tudi sama prej nisem nikoli gledala kako dolg je mesec, sedaj pa se mi vleče že celo večnost. Ko čakaš, ali bo M. ali ne in kdaj bodo spet tisti dnevi, ko lahko poskusiš... Mesec je dolg, tako ali drugače.





Stran: [1]