[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.5.2013 16:39:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




oktober11 -> RE: poročna vabila (26.5.2013 17:20:08)

sestrična je imela napisano: Z darili si ne delajte skrbi, saj to v ljubezni pomembno ni. Če pa drugače mislite si vi, naj raje kak evrček v kuverti zašumi.

luštno, in itak smo vsi povabljeni vedeli da si gradita hiško in jima tako najbolj ustreza.




Dilove* -> RE: poročna vabila (26.5.2013 18:04:26)

Midva sva napisala cisto na koncu vabila:

Da nebi prihajalo do problema enakih daril,bova zelo vesela tudi,ce nama podarite denar,ki ga bova porabila za nakup tistih stvari,ki jih potrebujeva ali za porocno potovanje .





_Tami_ -> RE: poročna vabila (26.5.2013 21:07:11)

Midva nisva nič napisala. Itak vsak vpraša, kaj si želiš za darilo in sva takrat povedala, da ne rabiva ničesar, vesela bova pa kakega €.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.5.2013 8:06:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.5.2013 8:07:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




abc123 -> RE: poročna vabila (5.6.2013 9:15:47)

Meni pa ni všeč, če to piše na vabilu. Sploh če bosta vabila osebno bo vsak vprašal kaj za darilo in to povesta. oz. se običajno vsaj tisti najbližji pozanimajo o vajinih željah in tako izvedo da bi si želela denar.

Če že morata to pisno sporočit, bi jaz dodala v pismo/vabilo dodaten listek s tem napisom, vabilo bi pustila pa naj služi svojemu namenu - torej vabljenju. Ta darila so nekaj materialnega poroka pa pač ne, je nekaj duhovnega, globljega in to mi ne gre skupaj.




Stran: [1]