Motoristke, a vas je kaj na RR? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ZARA -> Motoristke, a vas je kaj na RR? (5.6.2013 19:41:41)

Torej? Kaj vozite, kaj bi vozile in kaj boste vozile ko boste velike??





dreamhorse -> RE: Motoristke, a vas je kaj na RR? (6.6.2013 13:10:10)

Če se šteje, da sem sopotnik, potem ok..
Sicer nisem več, odkar se je mala rodila, prej pa ja, kr precej.
Torej najprej (zadnji sedež) Suzuki SV1000s, potem Yamaha R1, sedaj pa Ducati Panigale.
Za šoferja pa nisem, ... sem poskusila (honda CBR 600 namenjena za piste) pa se skoraj ni dobro končalo.




Klarita -> RE: Motoristke, a vas je kaj na RR? (6.6.2013 14:30:53)

Tudi meni je motoristična kariera odklenkala pri prvi nosečnosti. Ampak jih zdaj z veseljem opazujem
in pravim, da se vrnem, ko otroci malo odrastejo. Do takrat pa šparam za kako zverinico. [sm=bravo.gif]




3jeMi -> RE: Motoristke, a vas je kaj na RR? (6.6.2013 14:52:16)

ah, midva z mojim Ducati monsterčkom sva šla pa vsak svojo pot 6 let nazaj... je bila moja lepa rdeča zverinica...
pa takrat je bilo dete šele v planu, samo nam je v družini ravno takrat cesta vzela deklico in je bila žal ta zamera stalno v moji glavi... enostavno se nisem primerno zbrala na cesti in sem raje zaključila to kariero...
potem sem pa itak zanosila in z veseljem zaverglala superge in to je to...

no, ko bom velika, si pa bom mogoče omislila kako živalco v stilu Virago 535 (ta je bil tudi eden od mojih cestnih ljubčkov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]), ker mi je nekako najbolj sedel za vožnjo... pa glede na to, da bom že v letih mi bo bolj pristajal kot pa kakšen monsterček, čeprav..........




nananaja -> RE: Motoristke, a vas je kaj na RR? (6.6.2013 22:42:50)

Jaz pa nisem sklenila sopotniške kariere s prihodom naših deklic, le nekoliko smo omejili vse skupaj.

Ko bom pa velika, bom pa naredila izpit in kupila majhen motor, ker bom še vedno majhna. Nimam pa nekih sanj, kaj bi. Če bo denarna sreča kaj kmalu naklonjena, bo pa mož na mojo željo in tudi svojo tavelikga vstroma zamenjal za enega sopotniku malo bolj udobnega potovalca.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.6.2013 11:43:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]