II pričakujemo JULIJA 2013 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Tippi -> II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 7:41:00)

Kr ni pa ni teme, pa sem jo kar sama odprla [sm=smiley36.gif]
Sicer seznama ne bom vodila, ker nimam časa in pridem občasno pokukat na RR, ampak sem ziher, da se bo našla pipika, ki zadevo obvlada [sm=bravo.gif]

Torej moj datum je 1.7. [sm=smiley1.gif]




*tedy* -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 9:07:16)

sem komaj čakala da jo odpreš[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], sem vedela da si malo pred mano[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]sej itak, da zadnjič odpiraš temo tvoja, no najina, naslednja bo itak marec2014[sm=smiley32.gif][sm=smiley32.gif]

se ti pridružujem v ne pričakovanju 5.7. uh takrat bomo pa že na morju[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Sisley -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 9:07:59)

No pa se še jaz pridružim pod JULIJ [sm=smiley1.gif] Ne pričakujem je že več kot 3.5 let pa še vedno je prišla.. ampaaak... ta mesec ko je ne pričakujem 7.7. je ne bo :) Sedemke so pa ja pravljične številke.. upam da končno tudi jaz dočakam svojo pravljico [sm=nosecka.gif] Srečno vsem bodočim nosečkam [sm=bravo.gif]




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 9:40:53)

Hej punce!
Super, da je že tema odprta [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Se vam bom kar pridružila. Ravno imam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], tako, da že lahko izračunam, kdaj v juliju je ne bom pričakovala. To bo nekje po 11. 07.

Srčno upam, da nam čim večim uspe! Še najbolj pa, da uspe tistim, ki se že več let oz. dolgo časa trudite! Naj bo to srečen mesec! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 9:44:54)

IZVIRNO SPOROČILO: Sisley

Ne pričakujem je že več kot 3.5 let pa še vedno je prišla.. ampaaak... ta mesec ko je ne pričakujem 7.7. je ne bo :)


Sisley, se opravičujem, če si že kje pisala, pa nisem zasledila... Si že v kakšnem postopku? Iz srca ti želim, da vama tokrat uspe in da boš po 3,5 letih končno ugledala dve črtici! Pa itak se mi zdi, da je letos neko čarobno leto, ker sem za kar nekaj punc slišala in prebrala, da so zanosile po dolgoletnem trudu.




mamica deklicam -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 10:00:48)

med navijačice me napišite, prosim [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Sisley -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 10:20:48)

Neala, ja midva sva v LJ že eno leto.. ampak v tem letu vse kar sva dosegla je to, da je moj opravil 3 spermiograme.. Obup! Samo zdj za zadnje rezultate ki jih dobiva 27.6 čakava že 3 mesece.. pa enkrat ni zdravnika, pa drugič spet nekaj.. in te selijo iz datuma na datum, kot mačka mlade.. Je pa to, da ubistvu zdj imajo samo njega pod drobnogledom gor, ker ima slabe izvide.. Tko da ne vem kdaj se bodo gor začel ukvarjat še z mano.
No ker tudi jaz ne blestim ravno, je pa zamano laparo in histero pa recimo da so poštimal kar je blo, ampak to je blo zdj opravljeno vse pri mojemu ginekologu.. Sem imela ta mesec končno normalen ciklus, 28 dni [sm=bravo.gif]

A vidva se že dolgo trudita?

Ja tudi mene navdaja z upanjem, ko vidim da je starim borkam uspelo.. nekaj nas še je ki se mučimo... ampak glavno, da se ta spisek krajša.

Počasi se bomo vse v roziko pobarvale [sm=bravo.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 10:38:43)

Navijam!




niinii -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 11:35:03)

Tudi jaz navijam!!!!




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (13.6.2013 11:52:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Sisley

Neala, ja midva sva v LJ že eno leto.. ampak v tem letu vse kar sva dosegla je to, da je moj opravil 3 spermiograme.. Obup! Samo zdj za zadnje rezultate ki jih dobiva 27.6 čakava že 3 mesece.. pa enkrat ni zdravnika, pa drugič spet nekaj.. in te selijo iz datuma na datum, kot mačka mlade.. Je pa to, da ubistvu zdj imajo samo njega pod drobnogledom gor, ker ima slabe izvide.. Tko da ne vem kdaj se bodo gor začel ukvarjat še z mano.
No ker tudi jaz ne blestim ravno, je pa zamano laparo in histero pa recimo da so poštimal kar je blo, ampak to je blo zdj opravljeno vse pri mojemu ginekologu.. Sem imela ta mesec končno normalen ciklus, 28 dni [sm=bravo.gif]

A vidva se že dolgo trudita?



Hja, to čakanje je groza. Ne vem kakšni so postopki oz. kaj je potrebno, da bi tudi tebe obravnavali? Ne vem sicer kako dolgo oz. kdaj je začela ena moja kolegica s postopki (on tudi slab spermiogram, ona imela laparo in histero), ampak sta pred nekaj meseci imela prvo umetno oploditev, ki žal ni uspela, ampak gre zdaj kmalu že v drugo. Tudi neko hormonsko terapijo je prejemala, da bi se spodbudilo delovanje. Je pa ona drugač pri dr. Merlotu.

Nama je ta prava ratala v prvo. Tokrat bomo pa vidli kako bo. Prejšnji mesec sva v hecu bolj začela, ampak glede na to, da zdaj, ko sem dobila M vidim, da sva prezgodaj, ko še očitno sploh ni bilo O. Tako, da v bistvu junija niti štet ne morem. Tako, da uradno bova začela zdaj in bomo videli julija kako bo.




LittleSun -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (14.6.2013 9:24:37)

Tudi jaz močno navijam za vse vas.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.6.2013 10:05:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (16.6.2013 10:54:35)

Kaj zdej punce, neko zatišje tukaj [sm=smiley36.gif]. Malo premikam temo na vrh, da se še katera pofočka. Dajmo punce, julij bo hitro tu, bomo takrat na dopustih veselo delale teste [sm=smiley1.gif].




Penny -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (16.6.2013 12:13:44)

Še mene pod navijačice. Da bi bil julij vsaj tako uspešen kot junij [sm=bravo.gif].




zlatolasek -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (16.6.2013 14:06:57)

Pozdravljene punce, se vam lahko pridružim? Nič nisem brala za nazaj, tako da še nimam pojma o ničemer....lahko pa povem kakšno je stanje pri nas....

Včeraj po vseh znakih lahko skoraj trdim da sem imela O, sicer sva bila pridna v smislu čebelčkanja oz slončkanja, ampak ni bilo pa "izliva v nožnico" [sm=smiley36.gif] To je najin prvi krog, sicer si zelooo želiva še enega (doma imamo že eno malo navihanko).

Drugače pa imam PCO, zelo neredne menstruacije, pozimi je skoraj da ni, poleti pa zgleda da se nekaj prebudi in imam par mesecer dokaj redno M na 5 tednov. Ta mesec je drugič, kar sem čutila O. Sedaj sem tudi že začela prepoznavati te očitne znake, tako da vedno bolje spoznavam svoje telo. [sm=jezicek.gif] Pri svojih skoraj 30.ih [sm=smiley36.gif] Prva nosečnost je ratala pa v prvem krogu s klomifenom [sm=bravo.gif] Sedaj bi rada probala "naravno" brez K, a sva z G dogovorjeni, da je tudi to opcija, če ne bo šlo drugače.

Čakam do 1.7., če M ne bo, delam test. Sicer pa sem velika navijačica za vse ostale! [sm=bravo.gif]




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (16.6.2013 20:07:26)

Dobrodošla, zlatolasek [sm=smiley1.gif]!!

Sta tako kot midva, prvi krog in že ena navihanka doma.

Upam, da nas bo čim več, da bomo lahko klepetale in navijale!




Anonimen -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (17.6.2013 9:46:15)

Tudi jaz je ne pričakujem julija. Upam, da je res ne bo! Sem imela nekaj ginekoloških problemov, po naslednji M pa lahko spet začneva. M pa pričakujem konec tega tedna, naslednje M pa ne sme več prit okoli 20.7. ;)




ela23 -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 8:31:02)

Še jaz se vam pridružujem. M ne pričakujem 15. 7. Še dobro, da grem vmes na morje, da bo čakanje hitreje minilo. [sm=smiley36.gif] Upam, da bo julij vsaj tako uspešen kot junij. [sm=smiley36.gif]




CheryBlossom -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 8:59:23)

Punce naaaaaaaavijam... Dajmo, dajmo! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Prav komaj čakam, da me nekatere razveselite z novičko o [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 9:06:57)

No, počasi se nabiramo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]. Upam, da se najde katera, ki obvlada delanje seznamov, da nas malo popredalčka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




Žabinčica -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 9:34:11)

Punce tudi jaz navijam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], da poletje prinese čimveč pluskov.




zlatolasek -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 10:30:50)

helou, malo sem prišla pogledat kako se kaj polni tale tema, pa vidim da se nas bo počasi kar nekaj nakapljalo [sm=bravo.gif] Sem zasledila da je bilo govora o nekem seznamu, ampak jaz sem tukaj čisto nova in nimam pojma kako bi se ga lotila. Če pa mi katera lahko razloži, se ga z veseljem postopim.

Glede na to, da je bil tale mesec bolj kot ne "predpriprava" bi rekla, da sodim bolj med navijačice kot pa tiste, ki je res ne pričakujejo, ampak je vseeno lepo videti svoj nick na listi, in ker bi takoooooo rada delala testek (tisto vznemirjenje kaj pa če ja) se bom vseeno kar dala pod 1.7. [sm=smiley36.gif]

P.s za tiste ki ste že v popolni akciji, ali že jemljete folno, in če ja, katero? Ogledujem si predvsem neko kombinacijo še z ostalimi vitamini, ala Elevit, Centramed mama, itd. Drugih pa ne poznam....




ela23 -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 12:46:31)

Zlatolasek, jaz nisem čisto nova, pa tega še vseeno ne znam narediti. Kaj če bi poprosile sniko, da nam ponudi inštrukcije o izdelavi seznamčkov. [sm=smiley36.gif]
Kar se pa tiče folne ... Jaz jo bom začela jemati šele po operaciji endometrioze. Pa še to nisem povesem prepričana. Mislim, da dovolj vitaminov pojem že s hrano. Imam še nekaj časa za razmislek. [sm=smiley1.gif]




Neala -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 13:12:26)

Ja, zlatolasek, snika je na prejšnji temi, kjer ne pričakujejo JUNIJA, naredila seznam. Če ga kopiraš, morda rata... Nekaj sem jaz probala pa mi je nekam čudno izpadlo oz. se nisem pol upala lotit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Lahko pa poskusiš, če pogledaš prejšnje teme. Na vsaki je kak seznam.

Folno kislino bom pa začela jemat, ko bom noseča [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Zaenkrat še nisem niti začela razmišljat o tem.

Mi je pa G rekel, da, ko bom začela jemat, je vseeno kater produkt.




zlatolasek -> RE: II pričakujemo JULIJA 2013 (18.6.2013 14:40:14)

sem probala narest seznamček, pa mi ni uspelo. [sm=zmeden.gif]

folna: razmišljam da bi mogoče začela s Tifolom, ko bo (če bo) testek pozitiven pa še kaj dodatnega. Mah bomo videli.....

Joj danes sem pa takooooo napihnjena, samo čakam kdaj me bo razneslo. Po drugi strani sem pa imela danes kar pogoste obiske wc-ja (tekoče blato), pa spet me nekaj špika okoli jajčnika. Ah joj, to je spet tko, k preveč razmišlam. Sej v prvi nosečnosti je blo isto, sva se na polno trudila, pa ni bilo nič pluska, zakov pa ogromno. Potem sva za nekaj časa odmislila, potem sem se pa nekaj slabo počutila, jedla lekadole, šla za hec delat test v prepričanju da ne bo nič, eto pa je bil plusek. Takle mamo ja [sm=jezicek.gif]

Kakšne znake mate pa ve kej, da mal primerjamo [sm=smiley36.gif]




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>