A mi lahko nekdo razloži tole? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


3Sonček3 -> A mi lahko nekdo razloži tole? (15.6.2013 11:34:19)

Sej verjetno nebom mogla prebrat vaših odgovorov ampak bom vseeno probala pa kar bo bo...
Zakaj se strani forumov ne odpirajo? Skos javlja neko napako da strani ni mogoče odpreti, pol čez pou ure jo lahko odprem če pridm pogledat čez eno uro nazaj spet javlja napako. V čem je problem??? Pisala sm že odgovornim na RR pa nisem dobila nobenga odgovora. Te napake opažam že od ponedeljka in zdej mi gre pa počasi res že pošteno na živce




oktober11 -> RE: A mi lahko nekdo razloži tole? (15.6.2013 11:40:50)

meni se isto dogaja. page can not be opened. al karkoli se že izpiše. brezveze. te pa vsake 3 dni lahko kaj preberem in komentiram. kateri brskalnik pa uporabljaš? jaz mam google chrome.




3Sonček3 -> RE: A mi lahko nekdo razloži tole? (15.6.2013 11:45:06)

Mozzilo uporabljam in če v 4-ih letih ni blo nobenga problema mislm da tut moj brskalnik ni problem ampak njihov strežnik. Jezna sm ful na take stvari kr to pa res že ful preveč časa traja.
Pa vse drugo lahko odpiraš dnevnike, albume ma vse vse samo forumov pa ne [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/img]




Penny -> RE: A mi lahko nekdo razloži tole? (15.6.2013 21:04:08)

Meni v Chromu občasno javlja to napako (ta teden), ampak samo pri odpiranju tem, forum in podforume lepo odpre. V Mozili pa teh težav ni, samo je ne maram uporabljat, ker je toooolk počasna.




Stran: [1]