Amelie (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Imena



Sporočilo


Aurora00 -> Amelie (17.6.2013 13:13:34)

Avgusta pričakujeva najino [sm=duda.gif] in sva še v razcepu glede imen. Moj mož si zelo želi, da bi ji dala ime Amelie, kar je meni sicer zelo lepo, ampak ne vem, kako bi se obneslo v Slo, če bo gospodična ostala in živela tukaj ter kakšne težave bo imela pri zapisu imena, glede na to, da se zadnje črke (e) ne izgovori. Kaj pravite ve? Poznate koga s tem imenom?




LolaTin -> RE: Amelie (17.6.2013 16:13:52)

Zdravo Aurora (btw-lep nick, meni osebno všeč kot ime [sm=smiley1.gif]),

Amelie je mni fuuuul lepo ime in mislim, da ne bo problema z lokalnim okoljem. Ital se ljudje pol navadijo, kak jih naučiš. Jih boš pač naučila da je Ameli in tak bo ostalo [sm=smiley1.gif]




sazi -> RE: Amelie (18.6.2013 9:09:08)

Poznam punčko z imenom Amelie. Letos gre v šolo. Zaenkrat nima nobenih težav. imen je toliko različnih - čisto drugače, kot ko smo bili majhni mi. V vrtčevski skupini je prav pestro in barvito.




Tejči -> RE: Amelie (18.6.2013 9:19:41)

Mi imamo malo sosedico Amelie - 6. mesecev staro, ime nam je prečudovito in dandanes pravnič nenavadno.[sm=smiley1.gif]




mateyka -> RE: Amelie (18.6.2013 11:03:17)

po moje ne bo problema z izgovorjavo - mislim da je dovolj ljudi kolikor toliko razgledanih, da pozna ali je vsaj slišalo za film Amélie [sm=smiley36.gif]


drugače imaš pa še možnost "lažje" izgovorjave - Amelia.
kot Amelia Earhart, ameriška pilotka in pustolovka, ki je prva postavila nekaj ženskih višinskih in preletnih svetovnih rekordov.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.6.2013 11:19:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Ssana -> RE: Amelie (18.6.2013 18:24:55)

Soseda ima punčko, staro 4leta, ki je Ameli (brez e-ja). Kličejo jo pa kar Lili.




constanca -> RE: Amelie (18.6.2013 20:45:13)


Poznam jih vsaj ene 3. Vse cudovite deklice. Uporabno na vecjem delu sveta.




Stran: [1]