maxi obleka (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


Felicita -> maxi obleka (26.7.2013 12:07:11)

kaj obuti pod maxi obleko? pete ali nizke sandalčke?




mateyka -> RE: maxi obleka (26.7.2013 12:20:22)

oboje zgleda ok imo..




artista7 -> RE: maxi obleka (26.7.2013 13:02:09)

jaz bi sandale, saj imajo lahko visoke pete tudi ti [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: maxi obleka (26.7.2013 14:12:03)

aja, sploh nisem dojela - jaz sem mela skoz v mislih sandale z visokimi petami [sm=smiley36.gif]

salonarje? samo če je obleka bolj svečana - pa še tam so dostikrat sandali s peto..

[img]http://www.thegatheredlady.com/storage/post-images/LegBaringMaxiDress.jpg[/img]




Felicita -> RE: maxi obleka (26.7.2013 16:15:53)

ne sej... jest mam 176 cm in na dolgo obleko vedno nosim nizke sandale... predvsem zato, ker mi je večina oblek dolga precej mejno (= manj, kot bi blo meni všeč) in mi potem zgleda smešno, da se še na pete (v sandale s petami) postavim [sm=smiley36.gif] - potem zgledam, kot bi me v vodi merili [sm=smiley36.gif] torej, pete bi obula samo na obleko, ki mi na bose noge pometa po tleh oz. se krepko dotika tal [sm=smiley1.gif]

sprašujem bolj informativno, ker poznam striktne zagovornike obojega [sm=smiley1.gif] čeprov imo je lažje sfalit s petami kot z nizkimi čevlji.




mateyka -> RE: maxi obleka (26.7.2013 17:37:11)

men osebno so nizki sandali vedno "in"; na maxi obleko poleti mislim.




malaMravljica -> RE: maxi obleka (2.8.2013 9:52:20)

Jaz imam sicer take dolge obleke, da jih lahko nosim cez cel dan, za na kavo, soping v mestu, sprehod, .. in nosim sam tiste sandale na paske in brez pete. Ce bi bila obleka svecana pa grejo meni lepse petke zraven.

Aha se to, tista srednja roznata obleka na slikci gor je mega lepa.




Stran: [1]