Kmalu tudi jaz (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


malicki -> Kmalu tudi jaz (14.9.2005 10:38:55)

POzdravljene pupe,
nekaj časa vas že občasno berem, sedaj pa se javljam tudi jaz. Sem mislila šele naslednji teden, samo nekomu moram ščvekat.

Torej, tudi pri nama gre počasi zares. Po 3 mesecih pavze s KT sva si bila včeraj soglasna da začneva delat na . Malce sem bila sicer v dvomih ali ne bi mogoče še malo počakala, ker dragi začne naslednji teden z dodatnim šolanjem ki bo trajalo 2 leti in ga prve 4 dni v tednu skorajda ne bom videla. Pa še renoviranje in razširitev najinega domeka naju čaka... Pol sva pa včeraj videla urnik in sva rekla, da bo že nekak, da če drugi zmorejo, bova tudi midva, pa prav tako imajo otroke, študirajo, zidajo hišo hkrati... Sicer pa kdo ve po kolikem času bova šele zagledala . Glavno da se imamo radi in da si bejbija želimo.

Tak da zdaj čakam na 21.9. ko pričakujem svojo - upam da tudi zadnjo - M. Pol pa action .





kapica -> Kmalu tudi jaz (14.9.2005 10:42:39)

Ja, cestitke, upam, da bos kmalu zagledala .

Velik uspeha in veliko !!!




Anonimen -> Kmalu tudi jaz (14.9.2005 11:25:36)

vidva kr v akcijo! ni ovir za mulčke midva mava oba službo, zdravn še študirava, mava stanovanje z vrtom, 2 mačka, 1 otroka, spet sem noseča in drugled začnemo še z zidavo nove hiše če bo vse po sreči še ps nm manka pa smo kompletni hihi!

lp, lara




Stran: [1]