Izplačilo dodatka za veliko družino (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


dvakrat mamica -> Izplačilo dodatka za veliko družino (5.9.2013 10:49:47)

Lepo pozdravljeni!

Zakaj sem odprla novo temo?
Obstaja en sam in edini razlog! Ne ljubi se mi brati o pravopisnih napakah pri prejšnji temi!

Izplačilo bo 12.9.2013, po uradni dolžnosti! Kaj to pomeni? Vsi ki prejemate OD za tri ali več otrok bo izplačilo ta mesec, ne glede na to, ali ste prejeli odločbo ali ne. Podatki so preverjeni na Ministrstvu za delo družino in socialne zadeve. Ni nujno da bomo odločbe sploh prejeli.

Lep dan še naprej!




dvakrat mamica -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (5.9.2013 10:53:13)


IZVIRNO SPOROČILO: dvakrat mamica

Lepo pozdravljeni!

Zakaj sem odprla novo temo?
Obstaja en sam in edini razlog! Ne ljubi se mi brati o pravopisnih napakah pri prejšnji temi!

Izplačilo bo 12.9.2013, po uradni dolžnosti! Kaj to pomeni? Vsi ki prejemate OD za tri ali več otrok bo izplačilo ta mesec, ne glede na to, ali ste prejeli odločbo ali ne. Podatki so preverjeni na Ministrstvu za delo družino in socialne zadeve. Ni nujno da bomo odločbe sploh prejeli.

Lep dan še naprej!



Joj pa pozabila sem, da ne bo kaj narobe, vsi ki ne presegate z zakonom določenega cenzusa.




pajkica -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (5.9.2013 11:26:29)

Kaj pa mi ki bomo tretjega člana dobili decembra.
Ali nam pripada ta dodatek že za letošnje leto in kdaj naj bi ga prejeli?




petea -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (5.9.2013 12:01:13)

Pripadal vam bo, ko boste dobili dojencka. Torej ze za letosnje leto, ce se bo rodil decembra.
Torej decembra rodit, dat vlogo za OD, CSD pa bo po uradni dolznosti odlocil tudi o dodatku.




dvakrat mamica -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (5.9.2013 12:42:40)

Pajkica!

Tako kot je napisala petea, če rodiš decembra, ti bo dodatek za veliko družino pripadal. Naj te opozorim, da moraš po rojstvu otroka sporočiti spremembo- pri tebi število družinskih članov(ali partner), zaradi OD, komaj po tem oz.istočasno še daš vlogo za dodelitev dodatka za velike družine. Najprej ti morajo odločiti o OD, komaj nato imaš pravico dobiti dodatek za velike družine. Važno je da vloge oddaš pravočasno, oz. čimhitreje, če želiš dobiti izplačilo v najkrajšem možnem času.

Jaz sem ta primer imela lani. Izplačilo dodatka za velike družine je bilo marca 2012, jaz sem rodila konec aprila. Odločbo za OD sem čakala od maja-sredine novembra(zaradi spremembe zakona, se je zavleklo, več ne vem zakaj). Takoj za tem sem še dobila odločbo o dodatku za velike družine. Poračun OD, ter dodatek za velike družine sem prejela decembra.

Upam da sem ti kaj pomagala!

LP




ninini -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (5.9.2013 13:29:46)

Jaz sem odločbo dobila danes [sm=bravo.gif] samo nisem pa nikjer še zasledila kdaj bo nakazilo....kje pa piše da bo 12.9. ?




dvakrat mamica -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (6.9.2013 18:04:11)


IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Jaz sem odločbo dobila danes [sm=bravo.gif] samo nisem pa nikjer še zasledila kdaj bo nakazilo....kje pa piše da bo 12.9. ?



Bilo je že objavljeno v medijih in kot sem napisala(podatki preverjeni na ministrstvu), po uradni dolžnosti bo nakazilo 12.9.2013. Ne glede na to ali ste že prejeli odločbo ali ne.

LP




dvakrat mamica -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (6.9.2013 18:07:50)

IZVIRNO SPOROČILO: dvakrat mamica


IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Jaz sem odločbo dobila danes [sm=bravo.gif] samo nisem pa nikjer še zasledila kdaj bo nakazilo....kje pa piše da bo 12.9. ?



Bilo je že objavljeno v medijih in kot sem napisala(podatki preverjeni na ministrstvu), po uradni dolžnosti bo nakazilo 12.9.2013. Ne glede na to ali ste že prejeli odločbo ali ne.

LP


http://www.mddsz.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/article/1939/7205/820d51a90b84843f713c4b245032d743/




*miska.mcc* -> RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO (6.9.2013 18:19:31)

včeraj dobila odločbo.




Stran: [1]