Kosilo v osnovni šoli (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


AlCapone -> Kosilo v osnovni šoli (23.9.2013 11:25:16)

Zanima me ali je mogoče biti v osnovnih šolah naročen na kosilo, da ga lahko vzameš domov, čeprav tvoj otrok še ne hodi v šolo in tudi nihče od staršev ni tam zaposlen? Ali ima kdo na takšen način urejeno ali so potrebne kakšne veze?




LuLu -> RE: Kosilo v osnovni šoli (23.9.2013 11:30:33)

Za vrtce vem, da imajo tako, da lahko naročiš kosila za domov. Plačaš po njihovem ceniku. Za šolo še nisem slišala.




Tippi -> RE: Kosilo v osnovni šoli (23.9.2013 11:32:46)

Če ima šola svojo kuhinjo, se to da urediti. poznam starejšo gospo, ki je bila v osnovni šoli naročena na kosilo. zdaj je že v domu. če pa šola nima svoje kuhinje, potem je pa to najbrž druga zgodba. ampak mogoče bi se tud to dalo. najbolje da vprašaš kar direkt v šoli, kjer nameravaš vzeti kosilo.




Katy78 -> RE: Kosilo v osnovni šoli (23.9.2013 12:21:04)

Pri nas sta v neposredni bližini dve OŠ in precej ljudi (predvsem starejših) videvam, da grejo s kanglico po hrano. Pa moja soseda, ki ima oba otroka doma in ji ne znese skuhat (ok, to je že druga zgodba [sm=smiley2.gif]) tudi hodi po kosilo v šolo, poleti, ko so bile počitnice, pa je hodila v dom starejših občanov po kosilo.




Najaa -> RE: Kosilo v osnovni šoli (23.9.2013 14:01:11)

Ponavadi se da, ja. Kjer je kuhinja, so tudi zunanji abonenti. [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Kosilo v osnovni šoli (23.9.2013 15:45:41)

ponavadi lahko, ja.




Poka -> RE: Kosilo v osnovni šoli (7.10.2013 11:20:04)

Verjetno so še veseli, moja tašča je imela. Sva še midva zraven jedla, ker je bilo tkao veliko in npr. tam je bila fajn hrana in še na eni drugi, moraš pa pazit, ker eni imajo pa res zanič hrano in npr. meni, ki imam očitno neke alergije, ne paše in še ful se zredim, pa niso spet neke velike porcije...




asyka -> RE: Kosilo v osnovni šoli (7.10.2013 14:56:39)

Se da. pri nas mami jemlje za njih, ker jim casovno ne znese kuhat. Na dva bona se najejo tri osebe. Imajo pa tako, da v naprej kupis bone in potem zjutraj javis, ce bos tisti dan vzel kosilo. Imajo celo tako, da ce menezko prineses zjutraj te kosilo pocaka ob 15ih in ti ni potrebno npr iz sluzbe vmes hodit.




ronja -> RE: Kosilo v osnovni šoli (7.10.2013 15:21:43)

Na nekaterih šolah vem, da se da. Lubijeva babica hodi tako po kosilo na najbližjo šolo, ki jo ima skoraj pred vrati in je super zadovoljna s to ureditvijo, saj se ji za 1 res ne splača vsak dan kuhat...




Stran: [1]