pomoč pri zanositvi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


pipica -> pomoč pri zanositvi (14.9.2005 20:42:39)

Pozdravljene. Obrnila sem se na vas, ker mi vedno pomagate z raznimi odgovori. Pomoč rabi kolegica, ki nikakor ne more zanositi. Pri meni je šlo v taprvo, ona revca pa se matra in matra.
Ali mogoče obstajajo kakšne tabletke za lažjo zanositev ali pa kaj podobnega? Tako rada bi ji dala kakšen nasvet, pa nobenega ne poznam, razen tega da naj ne misli samo na zanositev.

prosim pomoč, hvala v naprej.

lp




kapica -> pomoč pri zanositvi (14.9.2005 21:44:01)

Glede na to kako dolgo se ze trudi. A je bila ze pri G in ji povedala kako in kaj?
Ponavadi se po enem letu zacnejo preiskave, tablete pa samo G predpise.
Drugace pa ji ne mores drugace pomagat kakor da se res sprosti in poskusi ne misliti na to .
Ceprav to vse, ki se trudimo, vemo da je tezko.

Vso sreco,




kepa* -> pomoč pri zanositvi (14.9.2005 21:46:28)

No, tud midva sva se trudila skoraj 3 leta.
Pomagale so mi tabletke klomifen, ki pa mi jih je predpisala G, ker nisem imela urejene ovulacije.
Tk da kar napoti svojo prijateljico h G, sploh če se trudita več kot leto dni.




pravljica -> pomoč pri zanositvi (14.9.2005 22:43:14)

jst bi bla kar naprej pri G in se ne bi pustila kar tako odpravit...za moje pojme že po 3. neuspelem poskusu - ob pravem času seveda - nekaj ni ok (nama je tud obakrat v prvo uspelo)




kapica -> pomoč pri zanositvi (14.9.2005 22:59:06)

Ja, pravljica saj imas prav, ampak so vsi G nekako fiksirani na to eno leto.
Moja mi je pri sedmih mesecih rekla, samo nobenega stresa, jaz pa upala da bojo ze kaksne preiskave delali. Pa nic.

Ce bi bilo po moje bi tudi ze po prvih nekaj mesecih kaj ukrenila. Mislim da imajo ze svoje razloge, je sigurno veliko takih ki v enem letu zanosijo, pa bi bilo v takem primeru skoda preiskave delat.

Ampak super da je vama v prvo uspelo, cestitke !




Stran: [1]