Servis plinskih peči (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Kliki -> Servis plinskih peči (11.10.2013 19:48:01)

Pozdravljene!

sem že čisto obupana.

Doma imam plinsko peč RIELLO, ki pa mi ne deluje ze celih 7dni.
Problem je da nihče noče pridit popravit.


POZNA KDO KOGA KI BI MI POPRAVIL?

Nimam tople vode in ogrevanja[sm=smiley19.gif]

hvala




liliana -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (11.10.2013 19:59:31)

Zakaj pa nočejo priti popravit....? To mi je čudno....ker pri nas ti pridejo v praktično takoj popravit oz. v dveh ali treh dneh, še posebno, če jim poveš, da nimaš drugega vira ogrevanja in vode.....

Vtipkaj v google servis plinskih peči ali gorilnikov Riello in ti bo vrglo ven kar nekaj serviserjev....

Če pa napišeš od kod si, pa bo verjetno lažje koga najti......ker po moje ti ne bo šel serviser iz Zgornje Kungote v Ajdovščino peč popravljat[sm=smiley1.gif]......




Kliki -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (11.10.2013 20:02:57)

Ja pač rečejo da imajo ful dela. zastopim kuriln sezona je pred vrati . bodo poklicali zvečer in mi povedali kdaj lahko pride.
potem pa se zgodi da kliče ne ko pa ponovno pokličeš ne dviga več telefona.
poklicala sem jih najman 30.
Ves googel sem že obrnila pa ni nič od tega




liliana -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (11.10.2013 20:12:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Ja pač rečejo da imajo ful dela. zastopim kuriln sezona je pred vrati . bodo poklicali zvečer in mi povedali kdaj lahko pride.
potem pa se zgodi da kliče ne ko pa ponovno pokličeš ne dviga več telefona.
poklicala sem jih najman 30.
Ves googel sem že obrnila pa ni nič od tega


Ja, dela imajo običajno ob začetku sezone veliko, ker vsi takrat zalaufajo peči, to je res......vzami si enega in ga kliči non stop, da te ne pozabi.....tudi če kdaj ne dvigne....enkrat bo že dvignil....teži jim do onemoglosti....bo prej ali slej prišel.......[sm=smiley1.gif]




Kliki -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (11.10.2013 20:14:57)

ja ne vem če ne bom res to nardila.
se mi pa res že blede od tega.


ČE KDO KOGA POZNA PROSIM ZA ŠTEVILKO LAHKO TUDI NA ZS.




Kliki -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (12.10.2013 15:13:07)

Kaj res nikogar ne poznate?




Kliki -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (14.10.2013 17:21:59)

Še vedno ni nobenega serviserja na spregled. Teživa enim in istim obljubi da bo prišel pa ga ni groza.


Samo kdo naj mi reče da nimajo dovolj dela




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.10.2013 19:34:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kliki -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (16.10.2013 16:04:02)

Oj!
Sem hvala nobeden ni prisel.
Sedaj cakam da pride uradni serviser se mi je oglasil k sem ga klicala iz ne poznane stevilke.
Porocam v petek ce bo res prisel.

Lp




ronja -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (16.10.2013 17:06:45)

Kliki, odvisno od modela peči, par glavnih firm popravljajo vsi, kake bolj zakotne pa skoraj noben - je tudi problem z rezervnimi deli itd... zato je fajn na to mislit, če boš kdaj kupovala peč. Moram priznat, da sem sama zelo zadovoljna z odzivnostjo Taubi-ja, samo ne vem, če popravljajo tudi tvojo znamko. Je pa res, da so meni vedno prijazno dvignili, lubi se jih je pa trudil dobit, pa mu tudi kdaj ni ratalo. Mam očitno tako karmo[sm=smiley36.gif]. So pa prišli tudi isti dan - v soboto popoldne, ko se nam je peč pokvarila sredi zime. Da jasno, da ne moremo bit cel vikend brez gretja. Nisem niti upala, da bojo prišli tako hitro in so me res lepo presenetili... Res mam pa karmo s temi majstri:).

Zdaj imajo gotovo vsi veliko dela, ker ljudje zdaj menjajo peči, vsi jih zdaj zalaufamo,... poleti pa ga nimajo in se skompenzira...




Kliki -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (23.10.2013 12:00:58)

evo moja peč od petka spet seluje. je le prišel uradni serviser.
Se mi pa zdi zelo cudno da so v sloveniji 3za to znamko pa še tem se ne da delat.

hvala bogu sedaj dela upam da celo zimo ok.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




robista -> RE: SERVIS PLINSKIH PEČI (24.8.2017 16:49:23)

Tudi sam sem pred časom iskal servis za plinske peči, sicer ne za to znamko... Po nasvetu sem se obrnil nahttp://www.instalacije-strus.si/plinske-peci, moram reči, da so bili kar odzivni, zadevo popravili, sedaj pa jo samo še letno servisirajo oziroma pregledajo, da ne bi bilo slučajno kaj narobe, ker je res priporočljivo.




Stran: [1]