Poroka kot presenečenje (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Anonimen -> Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:00:23)

Niti slučajno ni za spolnost, vendar bi rada bila anonimna, da me kdo ne prepozna :)
2014 se bova poročila, to je fiksno. Tudi vsi že to vedo, naznanila sva tudi že mesec v katerem naj bi se poročila.
2014 se bosta poročili tudi moji dve sestrični, s katerima sem si recimo da blizu, no vsaj nedolgo nazaj smo si še bile :)
in ker to za družino pomeni 3 poroke, bi vrjetno vse 3 rade, da si naše poroke, vsako za sebe zapomnijo.
Sicer ne vem, kaj planirata sestrični ampak meni se je sredi lepega (ko razmišljam, kaj bo tisto, ki bo najino poroko naredilo posebno- poleg naju) utrne ideja, da bi pa bilo res odpičeno, če bi bila poroka presenečenje.
Ne vem, npr. da družini in prijateljem neseva vabila malo pred kakšnim rojstnim dnevom, da naj pridejo na praznovanje. Ali pa da pripraviva kak piknik za vso družino in prijatelje.
Da pripraviva npr. božično zabavo malenkost pred božičem...
Skratka iščem neko krinko, da bodo vsi prišli, in da jim potem na tisti žurki, takoj ko se vsi zberejo, dava vabila za poroko, na katerih piše, da je ne vem, čez 1 uro civilni obred "tam in tam" in da upava, da se bodo udeležili. Kaj v tem smislu.

Ima kdo kakšno idejo, da izpopolniva svoj načrt? Pač na tak princip približno. Bova zelo vesela. :)




mateyka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:05:14)

a si sigurna da je to dobra ideja? eno uro pred poroko zvejo, da naj grejo k poroki? kaj pa če pridejo na zabavo v trenirki in ne preveč zrihtani, potem pa tak udarec? [sm=smiley36.gif]




Medea10 -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:05:24)

Aja, pa še to. Glede na to da otrok nimava krščenih, se vam zdi primerno, da bi mogoče nesla vabila za krst obeh otrok, pa jih potem ne krstiva? Ampak se sam poročiva midva?




Medea10 -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:06:26)

Zdaj sem se pa izdala :D




mateyka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:21:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10
Aja, pa še to. Glede na to da otrok nimava krščenih, se vam zdi primerno, da bi mogoče nesla vabila za krst obeh otrok, pa jih potem ne krstiva? Ampak se sam poročiva midva?


ta je malo huda imo..

ampak ja -pazit je treba na kaj "kao" vabiš:
The key to keeping the wedding a surprise is an invitation that is misleading in purpose. You can say in your invitation that it is an engagement party, or another type of formal party so guests will come dressed in something more appropriate for a wedding.




mateyka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:26:52)

pa mogoče še to:
One of the downsize is that you have a chance at guests not attending – because it is being called a “birthday party” they may elect just to stay home. In this case though you tape a video and make a DVD for those who don't come, and have one night with popcorn and watch you get married!




LuLu -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 12:49:03)

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Aja, pa še to. Glede na to da otrok nimava krščenih, se vam zdi primerno, da bi mogoče nesla vabila za krst obeh otrok, pa jih potem ne krstiva? Ampak se sam poročiva midva?


To se meni ne zdi primerno. krst nekateri jemljejo zelo resno in bi lahko koga užalila s tem. Bolj mi je zabavno kak rojstni dan, ali pač piknik. Kako bodo oblečeni pa se pač mora vzeti v zakup, tudi če bo kdo v trenirki, ker vsega pa tudi ne moreš imeti... presenečenje, nekaj drugačnega od sestričen, poroko, oblečeni za poroko,... bogve kako bo z darili, če bo le piknik [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Vijoličarka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 13:27:53)

Svojo poroko imej tako, kakršno si želiš ti in kakor se je želiš spominjati ti. Poroka naj ne bi bila tekmovanje in bistvo ni, katero si bodo sorodniki bolj zapomnili.

Če bi bila sama svat na poroki presenečenja, bi se mi zdelo hecno. Glede na to, da svatje vedo, kateri mesec se bosta poročila, je smiselno pričakovati, da jih bo pol uganilo, za kaj se gre in obvestilo tudi drugo polovico.

Nekaterim ljudem tudi nekaj pomeni, da se pripravljajo, da bodo šli na poroko, radi pripravijo posebna darilca, čestitke in se še posebej skrbno uredijo - takim se poroka presenečenja ne zdi dobra poteza.

Po moje sta prepozna. Večina bo uganila, da se 'nekaj gresta' in lahko izpade prav bedasto.




Anonimen -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 13:33:41)

Glede na to, da vsi vejo da se bosta drugo leto poročila, a misliš da jim ne bo sumljivo, da za rojstni dan recimo bobnata vso žlahto in prijatelje na kup? Nevem no ... pomoje bi to dobro izpadlo, če vidva poroke še nebi oznanila vse povprek in bi imel recimo kdo od vaju okrogel RD in bi recimo povabila pač tja in tja na praznovanje, v bistvu bi bila pa potem poroka tam ... pa tut ako češ na RD povabit in ne sumljivo zahtevat od gostov, da morajo biti nujno tam ob določeni uri ...




patrino -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 13:48:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Aja, pa še to. Glede na to da otrok nimava krščenih, se vam zdi primerno, da bi mogoče nesla vabila za krst obeh otrok, pa jih potem ne krstiva? Ampak se sam poročiva midva?


Kot 1. glede na to, kako dobra si v skrivanju in držanju pomembnih podatkov v tajnosti, ne vem , če je to dobra ideja, ker ne vem, kako ti bo uspelo, da se ne boš do poroke že 16-krat razkrinkala ali zagovorila[sm=jezicek.gif]
Kot 2.- kvazi krst otrok zna biti krepko presenečenje- po moje za marsikoga neprijetno in neokusno- toda če se ti gre le za presenečenje, ti je tako vseeno v kakšnem smislu bodo svatje presenečeni. Mislim pa, da bosta tudi vidva, ko bosta namesto poročnih daril dobila kopico molitvenikov, krstnih albumov in podobnih cerkvenih zadevščin[sm=zmeden2.gif]


Drugače pa- veš iz lastnih izkušenj ti povem, da ja vsaka poroka v čem drugačna, ter da nikjer čisto v piko ne poteka vse tako kot si prej planiral. Poroka je pač zadeva, ki zahteva dosti priprav ( posebej, če imaš še afther party) in dam glavo stran, da se vama bo kljub takšni čisto legalni in klasični, zagotovo na njej zgodilo kaj takšnega, kar bo pri vama in pri svatih pustilo en poseben pečat. In , če smo že pri tem- kje imaš svojo romantično noto? Valjda , da bo vajina poroka nekako drugačna in čisto posebna. Na njej se bosta poročila vidva in ne sestrična in izbranec.[sm=smiley1.gif]




banana_ana -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 14:36:11)

Poznam par, ki je povabil ljudi na krst otroka, po krstu sta se pa se porocila..civilno sta se prej porocila samo v druzbi pric in fotografa :) vse skupaj je izpadlo zelo dobro.




alda -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 14:43:10)

Piknik varianta je fajn ideja, če koga slučajno od presenečanja ne trofne infarkt!




asyka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 14:44:09)

Jaz sem že bila na takšni poroki. Uradno smo bili vabljeni na krst otroka, začelo pa se je s poročno koračnico [sm=smiley36.gif]

Meni se je zadeva zdela posrečena, vendar pa je bilo precej drugih svojcev močno užaljenih, ker je bila zadeva kot presenečenje. Nekatere je motilo, da niso kupili darila, druge da niso bili primerno napravljeni, tretje pa da so si rezervirali čas za krst, ki traja časovno občutno manj časa kot poroka.

Predvsem dobro premisli kakšni so vaši svojci, da ne bo kdo res pregrdo pogledal. Drugače pa se mi ideja zdi super.




aknela123 -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 16:05:33)

Dobro premisli, ker večina ljudi se res posebej pripravi za poroko in krst in pridejo s pričakovanjem. Pa še nekaj - pri poroki je potrebno imeti priče, pri krstu botre, s katerimi se je potrebno prej dogovorit. Ali bi tudi njih kao presenetila in rekla - ti boš pa zdaj moja priča, ti pa boter otroku?




patrino -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 16:22:55)


IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Poznam par, ki je povabil ljudi na krst otroka, po krstu sta se pa se porocila..civilno sta se prej porocila samo v druzbi pric in fotografa :) vse skupaj je izpadlo zelo dobro.

Hja, samo tule krsta naj ne bi bilo[sm=smiley22.gif] in bi folk praktično na gumico zaradi tega.




mamica deklicam -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 17:42:54)

preden berem vse ostale poste, ti napišem iz prve roke.

Včeraj smo bili vabljeni na krst hčerke mojega bratranca. Ko je bila krščena, je župnik naznanil, da ima mladi očka še eno presenečenje za nas. Vsem se je lepo zahvalil, da smo prišli in najavil, da se bosta sedajle še onadva poročila.[sm=bravo.gif]

Tako, da je bilo konkretno presenečenje in zelo dobro je izpadlo. Niso za to vedeli niti stari starši, ki so prišli na krst.




Anonimen -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 18:57:22)


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

preden berem vse ostale poste, ti napišem iz prve roke.

Včeraj smo bili vabljeni na krst hčerke mojega bratranca. Ko je bila krščena, je župnik naznanil, da ima mladi očka še eno presenečenje za nas. Vsem se je lepo zahvalil, da smo prišli in najavil, da se bosta sedajle še onadva poročila.[sm=bravo.gif]

Tako, da je bilo konkretno presenečenje in zelo dobro je izpadlo. Niso za to vedeli niti stari starši, ki so prišli na krst.

Pa to je nekaj drugega ... tu je krst dejansko bil ... ne pa da povabiš na krst, pol je pa poroka ... ne vem no ... mimo mi je vse skupaj ... pač moje osebno mnenje.




aknela123 -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 19:00:01)

aja, zdaj sem "šteknila". neseta vabila za krst, pa otrok ne krstita, ampak se vidva poročita. jaz sem najprej mislila, da boste imeli poroko in krst.




mateyka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 19:29:12)


IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

aja, zdaj sem "šteknila". neseta vabila za krst, pa otrok ne krstita, ampak se vidva poročita. jaz sem najprej mislila, da boste imeli poroko in krst.


ti naivnica ti - verjetno bi bilo vsaj 50% gostov podobno zmedenih [sm=smiley36.gif]




kajajaka -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 20:33:23)

...pa povabite vse na krst otrok, potem pa se obenem še poročita [sm=smiley2.gif]




patrino -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 20:43:14)


IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

...pa povabite vse na krst otrok, potem pa se obenem še poročita [sm=smiley2.gif]

Nekako imam občutek, da jima do tega ni, če ne ne bi tega ponucala le za foro, potem pa namesto krsta izpeljala poroko.




Izabelina -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 21:20:31)

men bi se zdel lusno... vseen mi je kako so ljudje obleceni pac ne dam veliko na to (plus mogoce komu olajsas zadevo, ker se ne cuti dolznega kupiti novo obleko, da bi zadostil vsem kriterijem ostrih opazovalcev) pa tut to z darili je bedn izgovor zakaj ne bi mela take poroke, sej se ja ne porocata zarad daril... se pa strinjam z ostalimi, da lazno vabilo na krst ni lih primerno razen, ce boste otroka prej krstil potem se pa se vidva porocita... to bi blo pa pomoje res lustno...





constanca -> RE: Poroka kot presenečenje (20.10.2013 21:21:04)



Glede na to, da ze vedo, da se bosta porocila in da vedo celo mesec poroke si res ne predstavljam kako bosta koga presenetila. Sploh, ce imate kar nekaj porok v druzini bo velika govora na to temo pri nedeljskih obiskih in na sploh. Zgruntali bodo menda, da  nekaj ne stima.

Za presenecenje si malo pozna. Lahko  pa naredis presenecenje na poroki. Npr. kaj vem...se ne spomnim nic kaj pametnega. Pejte v Soco skakat al pa sotorit al pa naj vam kuha en super mojster. Kaj vem kaj je v vasih krogih fajn.

Ljudje se hocejo na poroke pripravit in vama gotovo kaj lepega podarit.





mateyka -> RE: Poroka kot presenečenje (21.10.2013 0:14:53)

se strinjam s constanco - raje kako presenečenje na poroki, ker presenetit s poroko samo jih bo težko [sm=smiley36.gif]
recimo kako posebno atmosfero?

ta se mi zdi zanimiva - poroka ob svečah (samo ni glih za čez dan [sm=smiley36.gif] je bolj za pozimi ali zvečer):
[img]http://1.bp.blogspot.com/-rRNiLYrpOvw/TaMrSPK3NCI/AAAAAAAAANA/j2og9tXO2Ws/s400/333766.jpg[/img]
[img]http://www.pigeonforge.com/getattachment/a8302a68-b2e6-4df8-bbc7-d9b0c79acc3d/november-night-wedding-candlelight-ceremony.jpg[/img]
[img]http://bostonuplights.com/Blog/wp-content/uploads/2009/09/Boston-Uplights-Ceremony-Candlelight-A.jpg[/img]
[img]http://www.jetfeteblog.com/wp-content/uploads/2012/09/candlelight-weddings.jpg[/img]
[img]http://elegantevententertainment.com/wp-content/uploads/2009/08/IMG_4943-1-300x200.jpg[/img]




mateyka -> RE: Poroka kot presenečenje (21.10.2013 0:37:45)

pa ta mi je fajn - da ti vsak gost napiše željo na kamne želja, ki jih potem shraniš za spomin :)

[img]http://img1.etsystatic.com/018/0/5212334/il_570xN.475026115_o7w5.jpg[/img]





Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>