Hladni dnevi pred vrati mi pa imamo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Anonimen -> Hladni dnevi pred vrati mi pa imamo (15.9.2005 10:26:48)

problem,ako dopovedat našemu dveletnemu mulčku,da ne more več nag in bos skakt naokoli.
V popoldanskem času še gre,da samo v plenici in bos
skače po dvorišču v večernih urah pa je že prehladno.
ko ga oblečemo in obujemo zdrži samo nekaj časa.
Takoj se začnem spotikat ob kupčke oblekecopatke najdem sredi dvorišča pa nogavičke tudi.
Zadnej čase tudi plenico pobiram za njim
Ja no bojim se da se bo prehladil,tako se večino dneva kregamo oblačimo slačimo




CUKRČEK -> Hladni dnevi pred vrati mi pa imamo (15.9.2005 10:31:33)

joj, da to povem , kako je blo zadnjič pri nas. Moja sestra ima dva otroka(sina 3 leta in hčer 4 leta). Pa smo šli vsi skupaj k eni žlahti, ki je imela roj. dan.
In tam imajo ob hiši en velik potok......zunaj pa je bilo mrzlo ko hudič(ene 15 stopinj pa še pihalo je in dež rosil).
Pol pa mulca kar naenkrat zgineta iz hiše.
Ko ju nekaj časa ni bilo nazaj, smo šli pogledat, kje sta. In ne boš verjela: našli smo ju ob potoku, čist naga, cunje so ležale okoli, in bila sta totalno mokra. In mala prav nedolžno pogleda mamico in ji reče, da imata poletje v Horjulu
Za crknt. Mi pa ful oblečeni, pa še nas je zeblo.




Anonimen -> Hladni dnevi pred vrati mi pa imamo (15.9.2005 11:45:19)

Ja no saj otroci manj občitijo mraz,jaz se spomnim,ko smo se včasih,ko sem hodila še v šolo,pred prvomajskimi prazniki na športnem dnevu že kopali v morju,pa sploh nas ni zeblo.
Samo da prehlad ne gleda na leta




jazz -> Hladni dnevi pred vrati mi pa imamo (15.9.2005 13:06:42)

Bo treba kar za njem skakati in sproti oblačti...se bo že naveličal! Mene bolj zanima kako je uspela vaša žurka za rojstni dan?! Ste se zabavali?




Anonimen -> Hladni dnevi pred vrati mi pa imamo (15.9.2005 13:34:06)

Jazz o ja to pa zabavali nasmejali,domov sva jih poslale umazane od smetane staro in maldo(so morali v kupu smetane bombončke iskat brez uporabe rok )
Otroci so se nadivjali popokali na desetine balonov nekaj odnesli tudi domov.Vsak otrok je dobil tudi majhno darilce.A ja, pa načofotali so se v bazenu,imeli so vojno z vodnimi baloni
V glavnem da so šli s polnimi prepolnimi želodci domov.
Večji so se spravili nad računalnik,majnši so si vzeli eno uro počitka in si ogledali Disneyevo risanko(na njihovo željo)




Stran: [1]