reciklaza kock (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Izabelina -> reciklaza kock (5.11.2013 21:13:26)

doma imamo neke kocke oz. kockaste puzzle, take, ki se obracajo in tvorijo slikico... a veste kaj mislm?
no niso nam vsec slikice gor pa tut niso vec vse in se sploh ne da sestavit so nam pa vsec kocke za sestavljanje stolpov in podiranje le teh...
in zdej bi js rada te kocke nekak reciklirala, spravla dol slikice in jih potem pobarvala na ksne osnovne barve...
ksne ideje kako bi to izvedla, verjetn varekina ni lih dobra izbira... da bi jih kr not pometala, ker bi pomoje skuril se kocko ne samo slikice...
in potem barvanje, katere barve? glede na to, da moja dojencica se vse zeeelo daje v usta akrili ne pridejo v postev pomoje...

uglavnem ideje kako cim bolj enostavno reciklirat te kocke...




nananaja -> RE: reciklaza kock (5.11.2013 22:51:04)

Jaz jih ne bi barvala, ampak bi nanje nalepila nove nalepke...




skuštrana -> RE: reciklaza kock (5.11.2013 23:38:45)

nalepke lahko spravis dol z brusnim papirjem, potem pa kupis barve ki so otrokom prijazne in se lahko dajejo v usta.




pomlad08 -> RE: reciklaza kock (6.11.2013 10:35:26)

Ja, jaz bi tudi poskusila z brusnim papirjem,

Še prej pa bi probala (ker je lažje) namočiti kocke v vodo, zmešano z mehčalcem za perilo - morda bodo sličice odstopile (spodaj je verjetno plastika?).

Za barvanje pa ni problem, imaš barve, na katerih piše, da so primerne za igrače, pa dobiš jih povsod, mi smo tudi že vse sorte barvali ...




Izabelina -> RE: reciklaza kock (6.11.2013 22:01:24)

hvala za ideje, sm ugotovila, da ubistvu ne bo treba dajat dol tega kar je zdej gor, ker so barve lahko dost prekrivne... sam se po barve se odpravim, verjetn je merkur najboljsa izbira za to...




Stran: [1]