tečaj kuhanja in peke za otroke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


deni1982 -> tečaj kuhanja in peke za otroke (19.11.2013 17:55:37)

Pozdravljeni!

Sem mlada mamica dveh fantkov starih dve in štiri leta. Dolga leta je bila moja skrita želja, da ustanovim podjetje, ki bi malčke in osnovnošolce učilo spoznavanje kuharije in peke slaščic na njim prijazen način. Ker pa moram še pred ustanovitvijo podjetja najprej narediti poslovni načrt, vas naprošam, da izpolnite kratko anketo.

Vsaka izpolnjena anketa bo dobrodošla.

http://www.mojaanketa.si/anketa/406364911/

Hvala.




mateyka -> RE: tečaj kuhanja in peke za otroke (19.11.2013 18:17:11)

pri anketi me moti:
- da izpolnjuješ samo za enega otroka - v kaj pa v primeru, če jih imaš več?
- kako odgovarjaš, če ima vsak otrok svoje izvešolske dejavnosti in vsi ne pečejo radi in ne vsak dan?
- nimam možnosti izbora "občasno" in "mogoče" pri določenih vprašanjih - samo da ali ne meni na žalost ne zadostuje

taki kuharski tečaji za otroke tečaji že obstajajo in niso nič novega. kako fini se mi zdijo pa je odvisno od cene le teh [sm=smiley36.gif]

mogoče bi bilo fino premislit kaj bi ločilo ta tečaj od drugih, da bi bili nekaj posebnega (brez nekih hudih stroškov seveda). kaj pa vem, da bi kuhali/pekli za kake otroke, ki so v stiski in nimajo za malice v šoli? pa da imate kak projekte pomoči? ne vem, ena izmed idej - tako malo na hitro brainstormam..




deni1982 -> RE: tečaj kuhanja in peke za otroke (19.11.2013 18:28:44)

Hvala za komentar. Prav imate. Res sem napisala, da je omogočen le en odgovor. Taki tečaji v regiji kjer živim žal še ne obstajajo.
Hvala za vsako idejo. So vedno dobrodošle. Več glav več ve [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]