|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby boom mirage reverso
19.12.2013 14:59:47   
nyna84
Mnenja uporabnic?

http://baby-boom.si/otroski_vozicki/otroski_vozicki_babyboom/serija_mirage_reverso/

Hvala! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby boom mirage reverso
19.1.2014 10:20:57   
sungirl
Mene tudi zanima praktičnost in uporaba tega vozička...ima mogoče katera izkušnje z njim???

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby boom mirage reverso
19.1.2014 12:16:55   
Anonimen
Imam Baby Boomovo marelo (Piuma) in je top marela, zdaj močno upam, da so se izboljšali tut pri teh velikih vozičkih, ker prvi niso bili ravno pohvaljeni. Ima pa ta voziček recimo da vse kar jaz osebno pričakujem od vozička, edino ta lupinica me ne prepriča in bi bila bolj vesela, če bi šla gor Römerjeva ali MC lupinica.
Hudo mi je, ker ima atraktiven izgled lupinastega sedeža, samo je pa dejansko klasičen sedež, ki se lepo poleže in ne samo prekucne, pa strehica je več kot ravnodušno odmerjena user posted image bi ga bilo pa treba sprobat, da ni vseh tistih škripajočih zvokov kot pri večini vozičkov.

(odgovor članu sungirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby boom mirage reverso
19.1.2014 13:30:51   
sungirl
Otika, hvala za odgovor. Ja voziček je na pogled res lep, ampak kot si rekla ga bomo mogli it sprobat :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby boom mirage reverso
20.1.2014 0:12:39   
nyna84
Jaz sem pregledala ogromno modelov, prebrala vse možne komentarje o teh vozičkih, govorila s puncami, ki so si ga šle v živo ogledat ... vse super.
Potem sem pa ugotovila, da ta lupinica nima IsoFixa, niti ne paša na noben drug podstavek. In na BabyBoom voziček paša samo ta njihova lupinica. Ni možnosti kombiniranja. Ful bi rada imela ta voziček, ampak lupinica me pa jezi. user posted image

(odgovor članu sungirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby boom mirage reverso
20.1.2014 13:20:19   
sungirl
Ja tudi men je voziček ful všeč in bi ga rada imela, samo pri njih se vedno najde neka pomankljivost,vsaj kolikot berem po forumih. Je pa res, da vsak ima svoje izkušnje z določenim vozičkom..eni slabše, drugi boljše. Samo zdej me pa tudi tole z iso fixom moti...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby boom mirage reverso
7.2.2014 13:26:18   
zabababa
Mi ga imamo in je prav super. Vodljivost super, oblika všečna. Nas ne moti da lupinica nima izofixa. Super nam je ker je lahko otrok obrnjen proti tebi. Mi smo ga kupili v Trgovini Urša. Tam ga lahko vidite. Mi smo ga tudi malo peljali in dali v avto, da smo videli kako pride. Skratka, priporočam nakup.

(odgovor članu sungirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby boom mirage reverso
1.4.2014 10:17:58   
Ann*
Tudi meni je vizualno vsec tale vozicek, v ozjem izboru pa je se pegperego gt3
Kaksne so kaj izkusnje z enim ali drugim? Ali pa morda kak tretji vozicek, ki je primerljiv s tema dvema :)?
Ali se pri bb sportni del dvigne do 90 stopinj in spusti do popolnoma lezecega polozaja?

(odgovor članu zabababa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby boom mirage reverso
10.4.2015 12:38:02   
utripek
Pozdrav,

midva ga boma kupila, zdi se mi super...http://www.youtube.com/watch?v=sXG67J6D4Qw

Edino pri barvnih kombinacijah se mi zdijo skopi. Osebno mi je rdec najbolj vsec.
Drugace pa funkcionalen in estetski.

(odgovor članu Ann*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby boom mirage reverso
10.4.2015 12:58:00   
Minimini
Tudi sama ga gledam že kar nekja časa. In ja odločitev je padla da bom kupila ravno ta voziček. Izgled, praktičnost, cena vse super. In tudi po pogovoru z eno od uporabnic (ki sem jo srečala kar tako na ulici) sem izvedela, da je to voziček za naju. Partner je tudi že odšel v trgovino pogledt kako naj bi voziček izgledov in je super zadovoljen (drugače zelo izbirčen). Seveda da ima lahko voziček za nekatere tudi pomankljivosti (za katere ugotoviš ko je že vsega konec) kar pa ne pomeni da so drugi popolni. Kaj ni vedno tako da ko nekaj imaš bi mel mogoče še nekaj več ali pa boljše.

Midva samo se čakava kdaj bo spet akcija 400€, da ga lahko malo ceneje kupiva (imava čas do avgusta)user posted image user posted image

(odgovor članu utripek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby boom mirage reverso
10.4.2015 13:49:39   
jancika83
Zdravo!

Meni je tudi zelo všečen, sva ga pozimi pogledala v živo v Celju, in je res super vodljiv...

Minimini - jst sem ga pred dvemi dnevi dobila, sem ga naročila, ga rabim tudi poleti. sem pisala na babyboom v Koper, kdaj bo kakšna akcija, in mi je ponudil dve barvi za 399 + brezplačna dostava, tako da piši, pa vprašaj...

Lp

(odgovor članu Minimini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby boom mirage reverso
13.4.2015 9:12:43   
Minimini
jancika83 hvala za to informacijo, potem jih bom pa res kontaktirala pa da vidmo kaj se da zmentuser posted image
Sm katero barvo so ti pa ponudili ker jst bom definitivno sivo zeleno??? mi je najbolj nevtralno igriva user posted image

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby boom mirage reverso
31.5.2015 17:08:13   
Preggy
Pozdravljene user posted image

Tudi jaz sem zelo navdusena nad tem vozickom, saj se mi zdi da kar dosti dobis za ta denar.

Zanima pa me naslednje, in sicer sem prebrala da lupinica nima isofixa (ker pa sem sele zacetnik v iskanju vozickov) me zanima kaj to pomeni? Se bo ta lahko uporabljala v avtu, za zacetek kot avtosedez?

Poznate trgovine ki prodajajo te modele, saj bi si jih rada ogledala v zivo? Sem opazila da ste omenili trgovino Ursa. Obstaja se kaksna na gorenjskem koncu?

Hvala vam vnaprej za odgovore user posted image

(odgovor članu Minimini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby boom mirage reverso
12.6.2015 23:21:16   
Sandra88
Tudi mi bomo nabavili voziček babyboom mirage reverso.

Pregledala vse možne komentarje, videe itd. In se mi zdi eden boljših vozičkov(teža, vzmetenja itd.)

Tudi v živo jih je že nekaj okrog mene 😉

Če pa ga katera ima pa dobrodošlo vsako mnenje.

Lp nosečke in mamice 😉

(odgovor članu Preggy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby boom mirage reverso
9.5.2019 6:32:08   
janapal


Zdravo!!Tudi mi se odlocamo o nakupu baby boom vozicka Mirage. Na izgled izgleda vse ok zadeva, ima katera izkusnje kako se obnese v praksi? Ste imele kaksne tezave?
Hvala 🙂

(odgovor članu Sandra88)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?