THL (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


ann mary -> THL (8.1.2014 19:55:07)

Pozdravljene!

Drage dame, mene pa zanima ali ima katera kakšne izkušnje s THL (transvaginalno hidrolaparoskopijo) v Mariboru.
Kako dolgo ste čakale na samo operacijo? Ali ste lahko izbirale med lokalno in splošno anestezijo?

Že v naprej hvala za komentarčke...lep pozdravček ;)

ann




novisvet -> RE: THL (20.2.2014 21:12:38)

Si že bila na thl? kako dolgo si čakala?




ann mary -> RE: THL (20.2.2014 21:30:35)

Nisem še bila na operaciji. Na operacijo bi naj prišla v štirih mesecih, imela sem že "kontrolo po operaciji" pri svojem doktorju...sedaj sem že petič javila prvi dan menstruacije, pa še kar nič. Ne vem ali se delajo norca ali pa je res takšna gužva??? [sm=zmeden.gif] Že tako moraš vsepovsod čakat, potem pa tole... :( novisvet, kdaj pa si ti javila prvo menstruacijo? Si tudi v Mb?




novisvet -> RE: THL (21.2.2014 12:06:53)

Jaz sem komaj dobla napotnico za thl. tak da čakam na prvo menstruacijo in da jim javim datum. Po tem takem, kar si mi rekla, bom ravno do poletja prišla na vrsto. zakaj pa dobiš tak hitro datum pri dr, če je na op treba tako dolgo čakat. Pa misliš da imajo res tako gužvo za thl? Greš pod narkozo? Jaz ja. Kako dolgo že ti čakaš?




ann mary -> RE: THL (21.2.2014 13:12:43)

Jaz sem dobla napotnico 10.10. Torej od takrat javljam menstruacijo. Jaz ne vem kaj se dogaja, vendar bi me morali že ziher operirat. Operirali me bodo pod narkozo ja. Ko sem bila pri dr mi je rekel, da je lahko da so se sestre zmotile pri vnašanju ali pa sem imela menstruacijo res na tak dan ko je bila vedno gužva. Samo glede na to, da sem jaz javila že tretjič oz. četrtič menstruacijo, to pomeni, da imam prednost pred tistimi, ki so jo prvič ali drugič. Ne vem, jaz sem že zelo žalostna in razočarana. [sm=smiley13.gif]
Sedaj sem imela menstruacijo 15.2. in jo seveda javila. Operirajo pa te menda med 14. in 20. dnem ciklusa, torej od 28.2. do 6.3. Bom videla kako bo in ti sporočila.
Še ima katera druga kakšen komentar na to?




novisvet -> RE: THL (22.2.2014 10:12:10)

pol jaz tak lahko čakam pol leta najmanj, ker nimam rednih menstruacij. imam približno na 60 dni. Ampak dr je rekel, da je pač treba čakat..... Kako pa te obvestijo kdaj maš thl, te pokličejo ali dobiš pošto? Mogoče pa boš mela ta mesec srečo. Držim pesti.




ann mary -> RE: THL (22.2.2014 11:43:48)

Ne boš tak dolgo, verjetno boš prej, upam, da imate druge več "sreče". Pokličejo te na mobija. Tak so mi rekli (nisem še tega dočakala)...
Hvala ti, tudi jaz upam da bom ta mesec. Tudi tebi želim vso srečo, da te čimprej pokličejo!!!




novisvet -> RE: THL (23.2.2014 11:49:19)

držim pesti, da te hitro pokličejo. Javi kako bo šlo.




novisvet -> RE: THL (3.3.2014 16:15:53)

Si že dobla datum? Jaz čakam [sm=hudicek1.gif]




Stran: [1]