RE: custveno zahteven otrok (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


patrino -> RE: custveno zahteven otrok (10.1.2014 13:52:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Celesty

Lukka, brez zamere po moji direktnosti a mislim, da si resnično potreben pomoči.

Mož naj bi bil pediater, zadeve v zvezi z otrokom, ki bi jih tvoj mož NAJBOLJ vedel, sprašuješ tukaj na forumu. In potem še razlagaš na dolgo in široko vajine probleme, ki se nas sploh ne tičejo.

Žal mi je tistih, ki bodo temo odprli in bodo izgubili čas, da bi izvedeli kaj novega kako rešiti s tem problemom, naleteli pa na čustven izpad "odraslega" moškega.

Celestinca- brez zamere po moji direktnosti, vendar si ti tut en malček tečna [sm=zz_skip.gif]




patrino -> RE: custveno zahteven otrok (10.1.2014 13:53:33)


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Lukka punca mora med ljudi oz. med svoje vrstnike. Ti pa kar obdrži tisto dvourno službo, da boš imel malo svojega denarja. Ker veš kaj se ti lahko zgodi čez nekaj let? Se te bo mož naveličal in boš poslušal očitno na temo, saj vse jaz domov prinesem.... Tudi če si doma, ni potrebno, da si v 100% vzdrževan član. IN POJDI MED LJUDI[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

po moje bi bili ti izpadi manj hudi. Ker te je naštudirala, sedaj vse izkorišča v svoj prid.

Podpis




HHH -> RE: custveno zahteven otrok (10.1.2014 16:34:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ampak nekaj pa delaš od doma ne, Lukka? preko računalnika?



Ja!!!! Kako si pa to vedela? Madonca, a sem to tudi že povedal, hahahahahahaha. Ja, moje delo je vezano na racunalnik, uro, do dve dnevno. Bolj kot ne, za moje zadovoljstvo. Ne vprasi, z mojim sva stalno v borbi, zakaj se pocnem sluzbo... Ampak ok, to so druge teme...

Vedezevanje?




aknela123 -> RE: custveno zahteven otrok (10.1.2014 19:06:44)

pa kje je ta Lukka danes, ko sem jaz popoldan doma? ima obiske in jim je moral kuhati?




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]