Bazna postaja nad glavo (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


pinky82 -> Bazna postaja nad glavo (11.1.2014 16:41:08)

Pozdravljene,

sem v 30 tednu nosečnosti.

Pred parimi dnevi so nam nad glavo (20 m od hiše) postavili bazno postajo za gsm/umts (proti naši volji).[sm=smiley13.gif]

Zelo se bojim, kako bo to vplivalo na novorojenčka.

Zanima me, če ima katera izkušnje s tem?

Lp, Kristina




Paštetka -> RE: Bazna postaja nad glavo (11.1.2014 17:43:48)

Tako kot farbanje las, lakiranje nohtov v nosečnosti. Torej preceeeeeeej manj kot kajenje ali alkohol v nosečnosti.




malaMravljica -> RE: Bazna postaja nad glavo (14.1.2014 11:15:04)

Tudi tukaj blizu nas so jo postavili sredi vasi. In cela vas je sla na noge, polovica zensk pa k zdravniku, ker so takoj dobile glavobole, slabosti, slabo pocutje, ni da ni. In cez kaksen mesec je operater potem povedal, da postaja niti se ni prikljucena in ne dela. Potem so siptomi izginili in sedaj vascani srecno zivijo naprej, postaja pa dela.




petea -> RE: Bazna postaja nad glavo (14.1.2014 11:37:15)

[sm=zz_bounce.gif]




LuLu -> RE: Bazna postaja nad glavo (14.1.2014 11:58:51)

[sm=smiley36.gif]




pinky82 -> RE: Bazna postaja nad glavo (14.1.2014 21:56:15)

Ne vem ko vidiš take stvari ti ni ravno vseeno: http://www.ems.si/?page_id=27





Paštetka -> RE: Bazna postaja nad glavo (17.1.2014 15:37:46)

[sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Bazna postaja nad glavo (17.1.2014 15:41:24)


IZVIRNO SPOROČILO: pinky82

Ne vem ko vidiš take stvari ti ni ravno vseeno: http://www.ems.si/?page_id=27




Imaš mobitel? Preberi si še kaj o tem sevanju, ko ga nosiš v torbici, torbico pa ob trebuhu. O sevanju in število vtičnic? Aparatov?

Zdaj pa globoko vdihni in prični uživati v nosečnosti!




pinky82 -> RE: Bazna postaja nad glavo (17.1.2014 17:54:56)

Ja imam mobitel, ki pa mi ne seva 24 ur na dan 365 dni na leto.
Saj je vseeno, jaz sem spraševala po konkretnih izkušnjah ljudi, ki imajo bazno postajo nad glavo že več let.
Samo to in nič drugeda.

Vseeno hvala,

Lp




asyka -> RE: Bazna postaja nad glavo (17.1.2014 18:15:14)

Če bi se obremenjevali z vsem sevanjem in če bi vso to sevanje delovalo škodljivo nas nas (naše otroke, zarodke)... potem ne bi več obstajali. Seva popolnoma vsaka stvar in oseba na tem svetu. Tudi ti sevaš. Edino sevanje, ki se ga res moraš bati je radioaktivno sevanje, ker le to ima že v manjših količinah sposobnost poškodovati DNA živega bitja, do te mere da pride do trajnih poškodb ali celo smrti. Preostala sevanja v količinah, ki smo jim normalno izpostavljeni vse življenje, nimajo dovolj moči, da bi pretrgala energetske vezi med atomi, ki nas gradijo.

Uživaj v nosečnosti, ne obremenjuj se z nepomemnimi stvarmi. IN pravijo da bo potem vse ok [sm=smiley1.gif]





Stran: [1]