RE: Izjava Polone Juh (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:49:18)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tvoja preteklost je del tvoje sedanjosti. Brez tvoje preteklosti tebe ni.

Brez dejanj iz moje preteklosti ne bi bilo mene danes takšne, kakršna sem. To drži.

Vendar pa moja dejanja iz moje preteklosti niso del moje sedanjosti. Niti razmišljanje iz moje preteklosti.

Seveda so, ker te tvorijo taksno kot si, sicer ti ne bi bila ti. Preteklost se ne da izbrisati ne da bi izbrisala sebe.

Bom napisala drugače, da boš razumela, kaj mislim.

Stvari, ki sem jih počela v preteklosti, ne počnem v sedanjosti. Niti v sedanjosti ne razmišljam tako, kakor sem v preteklosti.

Svoje preteklosti pa ne bi želela izbrisati, četudi bi bilo to mogoče. Bi sicer z veseljem pozabila na kakšen trenutek [sm=smiley36.gif], ampak izbrisala ga pa ne bi. Kajti brez njega danes ne bi bila to, kar sem.

Takšna, kakršna sem, pa sem danes s sabo zadovoljna. In mislim, da je to point.




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:50:41)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
pomisli na tvojo preteklost kot na predkaznovanost

Pa saj menda veš, kaj je predkazenski postopek. [sm=smiley36.gif]

S sodišča lahko odkorakaš kot nedolžen. [sm=smiley1.gif]




kalbo -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:51:25)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Veš kaj, pomojem pa za vsakim dežjem posije sonce. In tud pri nas so zdrave firme in tud pri nas se bo še dal delat. Zdajle zgleda pa bolj v dreku vse skupaj ja.



na to upam.

vendar je dejstvo, da svet kot takšen potrebuje RESET.

in to se bo zgodilo ali v obliki svetovne vojne ali kakšne naravne katastrofe svetovnih razsežnosti...saj si noben tega ne želi...ampak realno: obstaja kaj drugega, kar bi korenito spremenilo ljudi?


Ja, dejstvo o resetu pa tud mene plaši.




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:52:37)

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Ja, dejstvo o resetu pa tud mene plaši.

mene pa nič več, odkar na National Geographic-u gledam "Doomsday Preppers". [sm=jezicek.gif]




kalbo -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:53:34)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Stvari, ki sem jih počela v preteklosti, ne počnem v sedanjosti. Niti v sedanjosti ne razmišljam tako, kakor sem v preteklosti.




Pa ne mi rečt, da te je pamet srečala in da pobiraš dreke od ga. Pes[sm=zmeden.gif]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:55:45)

Ali me je pamet srečala ali jaz njo ali pa se sploh nisva srečali...

... kajti Gospo Pes vozi ven Pubertetnik, kateri definitivno še ni doživel bližnjega srečanja s pametjo... niti toliko ne, kakor jaz. [sm=jezicek.gif]

Začenja postajati zabavno tole vaše iskanje mojih grehov iz preteklosti... z enim očesom sicer še spremljam nadaljevanko, ampak če boste takole nadaljevali, je ne bom več, ker boste vi bolj zanimivi... in potem vam bom j***** m****, ker ni ponovitve. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:56:13)


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

pobiraš dreke od ga. Pes[sm=zmeden.gif]




kerensa [sm=zz_eek.png][sm=zz_eek.png] nisi pobirala drekcev?




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 21:56:54)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
kerensa [sm=zz_eek.png][sm=zz_eek.png] nisi pobirala drekcev?

Mamma mia... [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.1.2014 21:57:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.1.2014 21:59:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:01:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Te je pa fajn brat spet.



hvala [sm=smiley1.gif]

sem tudi sama rabila RESET [sm=jezicek.gif]




patrino -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:07:19)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

pa v hlačah tudi nekaj verjetno...najbrž je kriva ta huda situacija- najboljš je določene zadeve kar pozabt, ne razumet, se delat nevednega in podobno. Zakaj tule gor ([sm=smiley9.gif] ) skoraj vsi moški delujete bolj kot ženske. [sm=jezicek.gif]




O, lej, pa se res nekje globoko v tebi skriva tudi humor [sm=bravo.gif]

Ankica, saj ni tako globoko veš, samo razumejo ga ne vsi. Kalbo recimo misli, da sem fanatična igralka remija[sm=smiley36.gif]




nejcko -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:17:59)

Holi šit [sm=zz_eek.png] 26 strani na temo izjave Polone Juh. Kapo dol [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:18:48)

Ohoho, glej, kdo se je streznil! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Welcome.

Saj, kakor vidiš, 20 strani nima zveze s Polono. [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.1.2014 22:23:28)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nejcko -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:25:19)

Saj streznila sem se že ene parkrat vmes od takrat [sm=jezicek.gif]

No, tole temo po male spremljam od začetka, ampak prmejdun se mi ne da zapenjat za že tisočkrat povedano [sm=smiley36.gif]
Sem pa dopoldan nekaj prebrala in sem hotela liliani nekaj replicirati, ampak vidim, da je že ene 6 strani debate vmes, torej je zadeva passe.

Vas pa vseeno lahko pozdravim, kne [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:26:41)

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Saj streznila sem se že ene parkrat vmes od takrat [sm=jezicek.gif]

He, he, he... ravno g. Moža prepričujem, da bi šla na tvoj konec... namreč Todosovski nastopa v En Pubu... pa če ga prepričam, te povabim zraven... da se lahko še enkrat strezniš. [sm=jezicek.gif]

Ampak je pa smrt tista naša Plitvićka rakija, a? [sm=jezicek.gif]




nejcko -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:31:40)

Jebo te i plitvička rakija [sm=zz_hot.gif]

Ne, danes me pa res, prosim, ne vabit nikamor [sm=zz_eek2.png]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:32:24)

Ni panike... ne bom... ker izgleda, da se tudi moj g. Mož ne bo nikamor premaknil zdajle, ko bo vsak čas zmazal celo pizzo... ko se naješ, postaneš len... še bolj, kakor sicer. [sm=smiley36.gif]




nejcko -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:34:59)

Itak .. prijetna bolečina v želodcu in tako. Komu se da še premikati potem [sm=zaspan.gif]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:37:08)

Poznam občutek, ja.

Važno, da ima to (kakršnokoli) zvezo s Polono Juh. Al' kaj je že. [sm=smiley36.gif]




patrino -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:37:55)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

pa v hlačah tudi nekaj verjetno...najbrž je kriva ta huda situacija- najboljš je določene zadeve kar pozabt, ne razumet, se delat nevednega in podobno. Zakaj tule gor ([sm=smiley9.gif] ) skoraj vsi moški delujete bolj kot ženske. [sm=jezicek.gif]




O, lej, pa se res nekje globoko v tebi skriva tudi humor [sm=bravo.gif]

Ankica, saj ni tako globoko veš, samo razumejo ga ne vsi. Kalbo recimo misli, da sem fanatična igralka remija[sm=smiley36.gif]



Eh, remi je dolgočasen, kanasta in tarok, to je to.

Si pa mislim, da si te kalbo predstavlja kot bližnjo sorodnico cankarjeve matere [sm=smiley36.gif] .

ja čist možno, samo ne vem kaj ga je prignalo do takega mnenja. Moje obnašanje ali moja ruta pa blatni škornji[sm=jezicek.gif]




nejcko -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:47:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Poznam občutek, ja.

Važno, da ima to (kakršnokoli) zvezo s Polono Juh. Al' kaj je že. [sm=smiley36.gif]


Briga te Polona Juh. Ponovili bova ziher [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:48:33)

Dej bejžmo mi za danes lepo spat. Bomo jutri najprej filozofirali pri jutranji kavi. [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Izjava Polone Juh (17.1.2014 22:52:06)

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Ponovili bova ziher [sm=jezicek.gif]

Pičiva jutri na Crvena jabuka za Bežigrad, pa ponoviva. Ampak tokrat z jagodno vodko, ker drugega nimam. [sm=jezicek.gif]

Pa še Polono Juh povabiva zraven, da bo videla, kako se znamo zabavati mame, ki imamo več kot enega otroka. [sm=jezicek.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>