krava na parkirišču (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> krava na parkirišču (18.1.2014 21:08:01)

a jo ima kdo doma oz jo je prebral..je ok..
nimam sicer nekega problema z jezo ampak mogoče pa vseeno najdem kaj zanimivega notri:)

a jo kdo proda..




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.1.2014 23:16:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




petea -> RE: krava na parkirišču (19.1.2014 11:17:57)

saj v knjižnicah se jo tudi da izposoditi, preveriš lahko tukaj: http://cobiss5.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=BASE&bno=99999&id=1116085386486515




noranate -> RE: krava na parkirišču (23.1.2014 22:10:50)

tukaj se mi zdijo knjige ugodne http://www.primus.si/zbirke/krava-na-parkiriscu




Lukka -> RE: krava na parkirišču (23.1.2014 22:19:39)

Hahahahaha, ma jaz sem tudi mislil, da gre za zivo kravo. Joj, a veste kaj se je meni zgodilo pred leti. Ravno dobro naredim izpit za avto in se peljem po cesti iz
Lesc proti Bledu, kjer smo na hangarje v malo zako hodili kadit (regatni). In po tisti cesti proti meni iz nasprotne smeri divja konj! Sam, se osedlan konj! Tam med potjo pa je bila pac neka sola jahanja in konj je ocitno jezdeca fliknil iz sedla, sam pa pibegnil na cesto. Vozniki smo sicer varno pocakali ob robu cestisca, ampak pomojem me v zivljenju ni bilo tako zelo strah... jaz sem bil preprican, da mi bo skocil na sipo...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.1.2014 22:46:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Lukka -> RE: krava na parkirišču (23.1.2014 22:52:55)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

O, šit, Lukka, to se pa sliši ko v kakem filmu [sm=jezicek.gif]. Verjamem, da ti ni bilo smešno takrat, konja sredi ceste človek lih ne pričakuje, sam si tako v živo predstavljam, kako vozniki ustavljajo ob robu ceste in gledajo konja brez jezdeca, ki teče mimo [sm=smiley36.gif].




To je bilo res grozn ja. Laufal po glavni cesti proti nam. Prestrasen je bil, nekateri so trobili, drugi v paniki zavijali na drugo stran... ihahahahaha. Danes mi je smesno, takrat sem se pa pomojem podelal v hlace!




Stran: [1]