|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krava na parkirišču
18.1.2014 21:08:01   
mini86
a jo ima kdo doma oz jo je prebral..je ok..
nimam sicer nekega problema z jezo ampak mogoče pa vseeno najdem kaj zanimivega notri:)

a jo kdo proda..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.1.2014 23:16:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krava na parkirišču
19.1.2014 11:17:57   
petea
saj v knjižnicah se jo tudi da izposoditi, preveriš lahko tukaj: http://cobiss5.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=BASE&bno=99999&id=1116085386486515

< Sporočilo je popravil petea -- 19.1.2014 11:22:17 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krava na parkirišču
23.1.2014 22:10:50   
noranate
tukaj se mi zdijo knjige ugodne http://www.primus.si/zbirke/krava-na-parkiriscu

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krava na parkirišču
23.1.2014 22:19:39   
Lukka
Hahahahaha, ma jaz sem tudi mislil, da gre za zivo kravo. Joj, a veste kaj se je meni zgodilo pred leti. Ravno dobro naredim izpit za avto in se peljem po cesti iz
Lesc proti Bledu, kjer smo na hangarje v malo zako hodili kadit (regatni). In po tisti cesti proti meni iz nasprotne smeri divja konj! Sam, se osedlan konj! Tam med potjo pa je bila pac neka sola jahanja in konj je ocitno jezdeca fliknil iz sedla, sam pa pibegnil na cesto. Vozniki smo sicer varno pocakali ob robu cestisca, ampak pomojem me v zivljenju ni bilo tako zelo strah... jaz sem bil preprican, da mi bo skocil na sipo...

< Sporočilo je popravil Lukka -- 23.1.2014 22:20:22 >

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.1.2014 22:46:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krava na parkirišču
23.1.2014 22:52:55   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

O, šit, Lukka, to se pa sliši ko v kakem filmu user posted image . Verjamem, da ti ni bilo smešno takrat, konja sredi ceste človek lih ne pričakuje, sam si tako v živo predstavljam, kako vozniki ustavljajo ob robu ceste in gledajo konja brez jezdeca, ki teče mimo user posted image .




To je bilo res grozn ja. Laufal po glavni cesti proti nam. Prestrasen je bil, nekateri so trobili, drugi v paniki zavijali na drugo stran... ihahahahaha. Danes mi je smesno, takrat sem se pa pomojem podelal v hlace!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kdaj mlečni izdelki dojenčku
aleksandra silvija



Pred 6-im mesecem (27%)

Po 6-em mesecu (73%)


Število vseh glasov: 219

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!