koliko eur za hrano mesečno (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Tanik -> koliko eur za hrano mesečno (21.1.2014 22:11:24)

zanima me koliko zapravite za gospodinjstvo (hrana, prašek,wc papir..) vse za gospodinjstvo mesečno?

mi smo 4 članska družina in kar sem računala zapravimo mesečno med 250 in 300 eur, vse skupaj tudi plenice so računane v to. pa ne vem a je to veliko? je res da nimamo sadovnjaka, niti vrta.




Stanislava_ -> RE: koliko eur za hrano mesečno (21.1.2014 22:28:49)

Zapravim samo za tisto, česar ne uporabim, ali pa gre v smeti (npr. hrana).

Ostalo je prej življenje kot zapravljanje....




Tanik -> RE: koliko eur za hrano mesečno (21.1.2014 22:33:30)

sem se napačno izrazila, koliko porabite za osnovne stvari kot je hrana in ostalo, ne zapravite




Stanislava_ -> RE: koliko eur za hrano mesečno (21.1.2014 22:39:01)

Ne vem...toliko kot je treba, brez osnovnih ne moremo živeti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], pretiravamo pa tudi ne, tako da porabimo kot porabimo...ne vem, bi morala računat.




mateyka -> RE: koliko eur za hrano mesečno (21.1.2014 23:55:15)

mislim da nekje toliko kot ti, 2-300 na mesec. 200 je minimalno - to moramo bit kar previdni kaj kupujemo.. (smo trije, nimamo vrta, niti babic in sorodnikov, da bi nam kaj z vrta dajali)




Tippi -> RE: koliko eur za hrano mesečno (22.1.2014 7:25:11)

Ne vem, če ti bo tale podatek kaj koristil, ampak mi smo vsak mesec tam okrog 500 eur (4 člani). Všteto je pa vse, od hrane, do čistil, zobnih past, nakupov v lekarni, hrane za živali, skratka vse.




Tanik -> RE: koliko eur za hrano mesečno (22.1.2014 9:28:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Ne vem, če ti bo tale podatek kaj koristil, ampak mi smo vsak mesec tam okrog 500 eur (4 člani). Všteto je pa vse, od hrane, do čistil, zobnih past, nakupov v lekarni, hrane za živali, skratka vse.


saj to me zanima, vse kar paše k gospodinjstvu oz. kot praviš vse. sva se z možem pogovarjala in si ne predstavljam koliko porabi družina in to mislim, da ne pretirava z denarjem, nakup neke posebne hrane ala kaviar :) osnovno




Lukka -> RE: koliko eur za hrano mesečno (22.1.2014 9:35:41)

2000 eur... vendar so pri nas visje cene..




Lukka -> RE: koliko eur za hrano mesečno (22.1.2014 9:38:19)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Zapravim samo za tisto, česar ne uporabim, ali pa gre v smeti (npr. hrana).

Ostalo je prej življenje kot zapravljanje....


Prcarka!




Stran: [1]