dame se skrivajo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Lukka -> dame se skrivajo (22.1.2014 13:50:00)


No, zdajle bi pa jaz odprl eno bolj delikatno temo!
Vsakic ko pridem sem, vidim zgoraj na doloceni temi imena, kot so, ne vem, primer domenique, pa Mashe pa ne vem kaj se vse. Niti enkrat pa se dame ne vkljucijo v klepet ponudijo pomoc, povedo svoje mnenje. Samo berejo!
To se mi zdi na meji voyerstva. Vsak dan snofajo tu gor, pa nikdar nobenega mnenja, nikdar ponujene pomoci... ne razumem.




nyna84 -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 13:54:14)

Še vedno boljše kot odpiranje brezveznih tem z namenom provokacije.

Kje pa piše, da morajo komentirat?
In a veš, koliko jih je še, ki sploh niso registrirani uporabniki, pa berejo ta forum. Lahko te celo osebno poznajo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.1.2014 13:54:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




petea -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 13:58:29)

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. [sm=zmeden.gif]


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.




nyna84 -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:04:57)

Še bolje, jaz berem, pa tega ne vidiš [sm=zz_smug.png]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.1.2014 14:06:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




HHH -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:08:44)

A to je delikatna tema? Kdaj si se pa ti tako popravil? Si pa tukaj že kaj precej bolj delikatnega marsikateri zabrisal pod nos.
Delikatno zna biti to, da tvoje nebuloze morda tukaj berejo tvoji starši, bratje/sestre, prijatelji.... Predvidevam, da tvoj pediater ne obvlada toliko slovenščine, da bi lahko bral tvoje poste. Na tvojo srečo.




alda -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:10:52)

oj lukka očitno imaš res dosti preveč časa, da šteješ kdo bere, kdo komentira, kdo,...

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_mstickle.gif[/image]




Lukka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:16:32)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. [sm=zmeden.gif]


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.



Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!




nyna84 -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:27:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. [sm=zmeden.gif]

Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!

Poglej mal po temah, kjer si nazadnje sodeloval, pa ti bo jasno.




petea -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:34:37)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. [sm=zmeden.gif]


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.



Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!


Še vedno se mi zdi veliko bolje, da sem tečna tebi kot mojemu dragemu [sm=smiley36.gif]

Ne odgovarjaš na vprašanja oz. ne komentiraš zadev, povezanih s tabo, od raznih forumašev; danes si recimo na zelo jasno zastavljeno vprašanje komajda uspel odgovoriti pipapopi, in to šele po drugič zastavljenem vprašanju (http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6113292)


No, če pa imaš ravno čas za odgovarjanje meni, pa bi resnično rada vedela odgovor na tole zadevo:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112549
[sm=smiley9.gif]





nyna84 -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:39:43)

Mene zanima pa tvoj komentar na Polonin komentar:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112033
[sm=zz_mstickle.gif]




Lukka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:49:33)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. [sm=zmeden.gif]


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.



Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!


Še vedno se mi zdi veliko bolje, da sem tečna tebi kot mojemu dragemu [sm=smiley36.gif]

Ne odgovarjaš na vprašanja oz. ne komentiraš zadev, povezanih s tabo, od raznih forumašev; danes si recimo na zelo jasno zastavljeno vprašanje komajda uspel odgovoriti pipapopi, in to šele po drugič zastavljenem vprašanju (http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6113292)


No, če pa imaš ravno čas za odgovarjanje meni, pa bi resnično rada vedela odgovor na tole zadevo:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112549
[sm=smiley9.gif]





Aaaaaaaaaaaa? A dobesedno si vzela!?? O sit, saj ne morem verjet! Pac sem napisal, da ne bi prenesel, da bi jaz sam z otrokom bil v tuji drzavi!
Na takele gluposti pa res ne odgovarjam ves. To je kar nekaj.




mateyka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:50:08)

očitno Lukka res ne ve kako forumi delujejo.

prej se je pritoževal kako eni odgovarjamo, zdaj se pritožuje, ker eni ne odgovarjajo, you can't win.. [sm=smiley29.gif]




Lukka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 14:51:51)


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mene zanima pa tvoj komentar na Polonin komentar:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112033
[sm=zz_mstickle.gif]



Napisala je svoje mnenje. Zakaj bi odgovarjal na to? Ni me nic konkretnega vprasala...




nyna84 -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:00:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mene zanima pa tvoj komentar na Polonin komentar:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112033
[sm=zz_mstickle.gif]


Napisala je svoje mnenje. Zakaj bi odgovarjal na to? Ni me nic konkretnega vprasala...


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.

Lukka so tole izjavo pa...popolnoma sem spremenila mnenje o tebi...prej sem te imela, glede na to da malce izstopaš od običajnega,
za človeka ki sledi samemu sebi in se ne ozira na ˝pravila˝ in ˝določila˝ okolice!
Če te toliko moti kaj si misli okolica, kaj misliš kakšni ˝kekci˝so bili tvoji starši, ko jer okolica izvedela za tvojo spolno usmerjenost?
A je foter takrat udaril po mizi te zaprl v hišo in rekel, za fanta pač ni primerno da se poljublja s fanti...?
Mislim od tebe pa takšni odgovori, glede upoštevanja mnenja okolice in čenč res niso primerni, ker...če bi ti upošteval vse kar so govorili za tvojim hrbtom, se zgražali...potem ne bi živel tako kot živiš.


A sedaj vidiš?




LuLu -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:02:58)

mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
[sm=zmeden.gif]




Lukka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:03:08)

Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.




mateyka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:07:06)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
[sm=zmeden.gif]


jaz mislim, da je prikriti mazohist.




mateyka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:07:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.


kako priročno [sm=smiley32.gif][sm=smiley4.gif]




LuLu -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:09:28)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
[sm=zmeden.gif]


jaz mislim, da je prikriti mazohist.


jaz sem tudi na to pomislila, ampak ne glih prikrit [sm=smiley36.gif]

a potem si najdeš portal, kjer so sami sadisti? [sm=jezicek.gif]
edino to bi potem razložilo mazo-sado odnos, da tako veselo skoraj vsak dan vztrajaš na takem forumu




nyna84 -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:15:23)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.


kako priročno [sm=smiley32.gif][sm=smiley4.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Normalno, ne bo priznal, da sam sebi nasprotuje in kakal v svojo skledo [sm=smiley36.gif]




Lukka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:21:30)


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.


kako priročno [sm=smiley32.gif][sm=smiley4.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Normalno, ne bo priznal, da sam sebi nasprotuje in kakal v svojo skledo [sm=smiley36.gif]


Kaj bi naj priznal? Glej... a tebe zanima kako je bilo pri nas ko sem pojasnil, da sem gay? Reci, ce te to zanima!




mateyka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:21:59)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
[sm=zmeden.gif]


jaz mislim, da je prikriti mazohist.


jaz sem tudi na to pomislila, ampak ne glih prikrit [sm=smiley36.gif]

a potem si najdeš portal, kjer so sami sadisti? [sm=jezicek.gif]
edino to bi potem razložilo mazo-sado odnos, da tako veselo skoraj vsak dan vztrajaš na takem forumu


ok, ekshibicio-mazo sindrom, s tem da je mazo prikrit z ekshibicionizmom in se ga ne vidi takoj.




mateyka -> RE: dame se skrivajo (22.1.2014 15:24:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Kaj bi naj priznal? Glej... a tebe zanima kako je bilo pri nas ko sem pojasnil, da sem gay? Reci, ce te to zanima!


kaj se spet ven vadiš - ne pri vas; pri sosedih in v vasi. kako spodoben si še bil za njih po tem "izstopu iz omare"? verjetno je bil večji šok kot občasno žuranje pozno v noč, ko si poročen..




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>