[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.1.2014 20:12:28)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stanislava_ -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:16:07)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

v naslednjem letu bomo imeli domače bio kokice [sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


number two - nujno je treba rešiti Lukko, sicer bo šel pridelek lahko v nič




petea -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:16:46)


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
njiva ne ve, če bo.




ne razumem - ali ni njive ali njiva ne ve, kaj ji bodo namenili, da zraste na njej?




RIJA* -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:24:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

v naslednjem letu bomo imeli domače bio kokice [sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


number two - nujno je treba rešiti Lukko, sicer bo šel pridelek lahko v nič



ne bo...mamo dovolj bio gnojila [sm=jezicek.gif]




*miska.mcc* -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:27:34)




IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
njiva ne ve, če bo.

 


ne razumem - ali ni njive ali njiva ne ve, kaj ji bodo namenili, da zraste na njej?


gospod ni odgovoril, če misli vztrajat tukaj se do naslednje zime.

ker za BW pa ne mislim zbobnat 3/4 RR  v kmetijstvo!




petea -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:32:00)

eh, jaz pa sem že želela prispevati njivo in zrnje ... [sm=sad.gif]

ah, grem spreminjat načrte [sm=zz_running.gif]




Stanislava_ -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:33:45)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

v naslednjem letu bomo imeli domače bio kokice [sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


number two - nujno je treba rešiti Lukko, sicer bo šel pridelek lahko v nič



ne bo...mamo dovolj bio gnojila [sm=jezicek.gif]


ženskice imamo to v genih....kar je dobro [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




mateyka -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 20:43:51)

ehh, pol pa nič.. pa je šla njiva..

http://www.youtube.com/watch?v=kjnvzEceNvg




Paštetka -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 21:17:54)

Eh, kokoši ene! Kaj ste sterale Lukca? No, zdaj bom pa spet morala Lady kupovat. Meni je pa on bil tak fajn čtivo pred spanjem. [sm=zz_help.gif]




RIJA* -> RE: miškina njiva kokic (25.1.2014 21:22:47)

beri 24ur.com isto ***** samo drugo pakovanje[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




nyna84 -> RE: miškina njiva kokic (26.1.2014 0:08:45)

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

hahaha ste me nasmejale[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ampak najbolj[sm=smiley36.gif] mi pa je:sredi čisto leve debate prileti Lukka s kakšno neumestno[sm=zz_playfull.gif]

In potem se kao vsi spravljamo nanj. Ko več kot očitno išče pozornost. Se samo toliko oglasi, da vzbudi pozornost. Potem pa joka.

In pazi, ker ga je večina ignorirala, se je še 3x javil. [sm=smiley29.gif][sm=zz_er_what.png][sm=zz_help.gif]




mateyka -> RE: miškina njiva kokic (26.1.2014 0:41:14)


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
hahaha ste me nasmejale[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ampak najbolj[sm=smiley36.gif] mi pa je:sredi čisto leve debate prileti Lukka s kakšno neumestno[sm=zz_playfull.gif]

In potem se kao vsi spravljamo nanj. Ko več kot očitno išče pozornost. Se samo toliko oglasi, da vzbudi pozornost. Potem pa joka.

In pazi, ker ga je večina ignorirala, se je še 3x javil. [sm=smiley29.gif][sm=zz_er_what.png][sm=zz_help.gif]


in pazi še to - potem pa patrino 10x piše čreva kako ga me lovimo povsod in se nanj spravljamo brez povoda. santa barbara [sm=smiley36.gif]




pipapopa -> RE: miškina njiva kokic (26.1.2014 7:20:31)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
hahaha ste me nasmejale[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ampak najbolj[sm=smiley36.gif] mi pa je:sredi čisto leve debate prileti Lukka s kakšno neumestno[sm=zz_playfull.gif]

In potem se kao vsi spravljamo nanj. Ko več kot očitno išče pozornost. Se samo toliko oglasi, da vzbudi pozornost. Potem pa joka.

In pazi, ker ga je večina ignorirala, se je še 3x javil. [sm=smiley29.gif][sm=zz_er_what.png][sm=zz_help.gif]


in pazi še to - potem pa patrino 10x piše čreva kako ga me lovimo povsod in se nanj spravljamo brez povoda. santa barbara [sm=smiley36.gif]

Samo mene limonade začnejo dolgočasiti[sm=zaspan.gif][sm=zz_sleep.gif] no bom pa počakala na srečni konec [sm=smiley14.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_sluggish.png]




Izabelina -> RE: miškina njiva kokic (3.2.2014 20:51:00)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

how about now?




pipapopa -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 10:41:02)

In zdaj bo forum spet dolgočasen, dokler se kakšne nove zgodbice ne izmislijo [sm=zz_skip.gif]




mamica deklicam -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 11:32:58)


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

In zdaj bo forum spet dolgočasen, dokler se kakšne nove zgodbice ne izmislijo [sm=zz_skip.gif]


se strinjam

Smo bili 5 dni brez elektrike in sem mislila, koliko bo zabavnega čtiva za prebrat[sm=smiley36.gif], pa sem ugotovila, da ga ni[sm=smiley13.gif]

mene pa zanima, če je katera ugotovila, da se tudi patrino nič več ne oglaša. ALi je bila tudi ona "umetno nastavljena"?




Izabelina -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 11:59:47)

[sm=smiley36.gif]

nikol nam ni prou...




mateyka -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 12:15:28)


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
Smo bili 5 dni brez elektrike in sem mislila, koliko bo zabavnega čtiva za prebrat[sm=smiley36.gif], pa sem ugotovila, da ga ni[sm=smiley13.gif]


kakšna logika [sm=jezicek.gif] a si bla samo ti brez štroma al še kdo drug? [img]http://www.thegamingtailgate.com/forums/images/smilies/Emoticon-Think.gif[/img]




skuštrana -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 12:19:59)


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

In zdaj bo forum spet dolgočasen, dokler se kakšne nove zgodbice ne izmislijo [sm=zz_skip.gif]


se strinjam

Smo bili 5 dni brez elektrike in sem mislila, koliko bo zabavnega čtiva za prebrat[sm=smiley36.gif], pa sem ugotovila, da ga ni[sm=smiley13.gif]

mene pa zanima, če je katera ugotovila, da se tudi patrino nič več ne oglaša. ALi je bila tudi ona "umetno nastavljena"?


Ne, ONA pa ze ne,kaj ti pade na pamet;-)




mamica deklicam -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 12:33:28)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
Smo bili 5 dni brez elektrike in sem mislila, koliko bo zabavnega čtiva za prebrat[sm=smiley36.gif], pa sem ugotovila, da ga ni[sm=smiley13.gif]


kakšna logika [sm=jezicek.gif] a si bla samo ti brez štroma al še kdo drug? [img]http://www.thegamingtailgate.com/forums/images/smilies/Emoticon-Think.gif[/img]


ne, saj vem, da jih je bilo ogromno brez.

Aja, jaz budala [sm=zz_banghead.gif], je bilo tudi zaradi tega manj napisanega. Na to pa sploh nisem pomislila[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

hvala, mateyka




LuLu -> RE: miškina njiva kokic (7.2.2014 16:40:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

[sm=smiley36.gif]

nikol nam ni prou...


če bi nam bilo, bi bilo pa reeeeees dolgčasno [sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]