Nosečnost in žolčni kamni (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


lily32 -> Nosečnost in žolčni kamni (19.2.2014 6:33:16)

V minulih mesecih sem imela dva napada in UZ je potrdil moja predvidevanja, da imam dva kamenčka na žolčniku (3 in 4 mm). Trenutno je v ospredju skrb za lastno zdravje, a vseeno še vedno tli želja po tretjem, ki mi ne da miru. Z možem sva se odločila, da počakava še nekaj mesecev z dokončno odločitvijo.

Rada bi vaše slišala vaše izkušnje, in sicer me zanima sledeče:

1. So se težave z žolčnimi kamni v nosečnosti stopnjevale? Kako ste preživele nosečnost?

2. Ali je kateri uspelo zmanjšati ali izločiti kamne z naravnimi zelišči brez operacije?




mini86 -> RE: Nosečnost in žolčni kamni (19.2.2014 9:39:04)

v prvi nosečnosti sem imela napade, ampak takrat še nisem vedela da imam žolčne kamne..na začetku nosečnosti sem bila tudi na infuziji ketonala zaradi napada..
to je je dogajalo celo nosečnost in zadnji je bil 14 dni po porodu..

potem se je umirilo in nekako spet ponovilo..naročila sem si čaj za kamne iz stične in pa homeopatska zdravila za žolč in jemala in to pila..

zdj pa ne vem več akj je iz temi kamni ker ni ne duha ne sluha o njih..in sem rajši tkole v negotovosti in potiho upam da so izginili, kokr pa da bi šla spet na uz in izvedela da so še tam..


ne vem kaj ti rečt..js nimam jajc it na operacijo pa še ločena bit od otrok..a-a..sm že zdavni rekla da če me bodo operiral me bodo pod nujno:)

napadi pa sama veš da niso fajn, še bolj pa to da si omejen pri zdravilih..
js sm po porodu dobila kar svečke ketonal pa je pomagalo..




lily32 -> RE: Nosečnost in žolčni kamni (19.2.2014 9:43:22)

Hvala za odgovor. A mi lahko, prosim, poveš, kje si nabavla homeopatska zdravila in kakšna. Lahko tudi ZS, če nočeš javno o tem.




mini86 -> RE: Nosečnost in žolčni kamni (19.2.2014 9:51:11)

so iz avstrije, naročila sem jih pa pri eni gospe ki se ukvarja s homeopatijo, pa tudi včasih je imela lekarno..

ampak če pomislim sedaj bi sama poiskala kaj na internetu in po spletnem obrazcu poslala povpraševanje direktno v lekarno v borovlje..




Stran: [1]